Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN Turbo Octavia VS Audi A4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • TVN Turbo Octavia VS Audi A4

    Ostatnio widzialem czarna octe kombi jadaca 7 w strone wawy ,jechala dosc szybko ,a za nia ciagnela sie chmura dymu na odleglosc 1-1,5m :shock:
    Czy po wirusie jadac szybko auto kopci czy tylko w momencie przyspieszania ?
    :roll:
    Bo w tej occie to chyba bylo cos nie tak :?

  • #2
    TVN Turbo Octavia VS Audi A4

    Ostatnio leże sobie w sobotnie popołudnie i klikam po programach. Padło na TVN Turbo program Rentgen było porównanie Skody Octavii L&K 1.8 T ale starego modelu, a w dodatku przed faceliftingiem z nowiutkim Audi A4 2.0 FSI. Przyznam szczerze że się zdziwiłem po pierwsze to nie ta epoka samochodów, a poza tym to chyba nie ta klasa pojazdów. Ja nie wiem czym ci redaktorzy się sugerują wybierając modele do porównania. No i nie trudno się domyśleć kto w tej konfrontacji wygrał... :evil:
    ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
    www.wasilewski-foto.pl
    KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

    Komentarz


    • #3
      Faktycznie porownanie z kosmosu. Szczegolnie dziwne, bo TVN ze Skoda dobrze trzyma. :roll:
      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

      STOP ECO-TERRORISM!

      Komentarz


      • #4
        Ale "Rentgen" 'slynie' juz ze swoich testow porownawczych. Co program to jest smieszniej :wink: Kiedys wslawili sie tym ze porownywali nowa Dacie Logan z uzywana 4 letnia Ibiza :? Jaki byl tego sens nie wiem ...
        Pozdrawiam, Marcin

        Komentarz


        • #5
          Przecież A4 to klasa Passata :evil: Kto wymyśla takie porównania ?!?!

          Komentarz


          • #6
            mowili kiedys: specjalnie robia takie porownania "z kosmosu", podobno widzowie tak chcieli.
            pzdr!
            saport techniczny baj DGW
            była BKD+DSG '05 120kkm
            była BXE '08 190kkm
            no i nie ma :-)

            Komentarz


            • #7
              Atoci :lol:
              Leon FR 2.0TDI 170KM

              Komentarz


              • #8
                Ibiza i Logan - chodzilo i pokazanie ze mona kupic nowa Dacie lub kupic kilku letnia Ibize w TDi i ze starsze auta wcale nie zle, a ten nowe maja czesto wyposazenie pod psem a jak jest lepiej to cene z kosmosu.


                Dawno temu byl Hamer vs. Smart :diabelski_usmiech
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  podobno widzowie tak chcieli
                  Powaznie :?: Dobrze wiedziec :wink:
                  Pozdrawiam, Marcin

                  Komentarz


                  • #10
                    Ale jeszcze jedno mam pytanko ? czy A4 np. z 98 roku ma taką samą płyte podłogową co A3, Octa i Golf??? To kwestia zakładu....
                    ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                    www.wasilewski-foto.pl
                    KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez BioBogon
                      Atoci :lol:
                      a właśnie
                      Niestety tylko 160.4 KM i 380 Nm

                      Komentarz


                      • #12
                        Ale jeszcze jedno mam pytanko ? czy A4 np. z 98 roku ma taką samą płyte podłogową co A3, Octa i Golf??? To kwestia zakładu....
                        A co obstawiałeś że mają?
                        Przegrałes
                        Seria 188KM/270Nm na 95RON

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez wasyl
                          Ale jeszcze jedno mam pytanko ? czy A4 np. z 98 roku ma taką samą płyte podłogową co A3, Octa i Golf??? To kwestia zakładu....
                          Nie, A4 ma własną płytę podłogową, a rostaw osi jest o 10cm większy.

                          Komentarz


                          • #14
                            ops: no to dałem ciała :? ech siedziałem w niej miejsca nie za wiele jak na 10 cm, a więc lepsza bryka buuuuuu
                            ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                            www.wasilewski-foto.pl
                            KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                            Komentarz


                            • #15
                              a i w a4 zawieszenie przednie o połowe bardziej awaryjne niz w oct
                              z tyłu jest podobne do oct

                              [ Dodano: Czw 30 Cze, 05 15:42 ]
                              a cena a4 = 2x oct
                              Seria 188KM/270Nm na 95RON

                              Komentarz


                              • #16
                                Moge teraz dorzucić swoje 2 grosze jeżeli chodzi o porównanie tych dwóch samochodów bo kolega kupił Audi A4 1,9 TDi 110 PS 1999r (model 2000).
                                1. miejsca w środku jesta taka sama ilość nie widze róznicy na korzyść dłuzszej płyty!!
                                2. silnik po 130 tyś coś nie ciągnie ale to być może moje odczucie po virusie
                                3. jeżeli chodzi o wyposażenie to o klase lepsze, oświetlenie tablicy przyrzadów , lampki pod nogami i w podsufitce no super!!! zegary podświetlone na biało i czerwone wskaźniki klasa !!
                                4. Choć silnik identyczny to nie klekocze w środku !!! byłem w szoku jak Audi jest wyciszone tutaj widać solidne wykonanie.

                                No to takie moje porównanie bardzo zbliżonych wiekowo samochodów w sumie za 25 tyś fajny kumpel ma samochód k
                                ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                                www.wasilewski-foto.pl
                                KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez wasyl
                                  Moge teraz dorzucić swoje 2 grosze jeżeli chodzi o porównani tych dwuch samochodów bo kolega kupił Audi A4 1,9 TDi 110 PS 1999r (model 2000).
                                  1. miejsca w środku jesta taka sama ilość nie widze róznicy na korzyść dłuzszej płyty!!
                                  2. silnik po 130 tyś coś nie ciągnie ale to być może moje odczucie po virusie
                                  i padniętej przepływki w Audi :zlosnik:
                                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                  http://www.disi-tune.pl
                                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                  Był WRX
                                  Była Octa

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X