Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyciszenie nadmuchu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyciszenie nadmuchu



    EEEEEE, nie znacie sie. Fury wypasssss.
    Prawidłowa odpowiedź
    Powered by Aligator

  • #2
    Wyciszenie nadmuchu

    No i pojeździłem trochę tym moim nowym ALH. Z Lublina do Jeleniej Góry i z powrotem. Trochę po Wrocku tu i tam. W sumie jakies 1400 km. Zauważyłem, że nadmuch powietrza z kratek wentylacyjnych jest dosyć głośny. Oczywiście wyregulowanie łopatek w kratkach trochę pomaga, ale i tak jest głośno - już od pozycji "2". (Mam zwykłą klimę i "zwykłe" pokrętła ) Czy ktoś to kiedyś tuningował/wyciszał ? Poza tym miodzio. W życiu już chyba nie zrezygnuję z dobrego dizla. Jeszcze malutki mankamencik.......po 100 km ciągłej jazdy gniecie mnie trochę w prawą nogę słupek konsoli - trzeba odsuwać fotel max do tyłu......
    O1 TMBDG

    Komentarz


    • #3
      Re: Wyciszenie nadmuchu

      Zamieszczone przez życzliwy
      No i pojeździłem trochę tym moim nowym ALH. (...) Zauważyłem, że nadmuch powietrza z kratek wentylacyjnych jest dosyć głośny (...) po 100 km ciągłej jazdy gniecie mnie trochę w prawą nogę słupek konsoli (...)
      Mnie to też czasami drażni, ale wtedy włączam nadmuch na szybę lub nogi i już jest ciszej k
      Poza tym jeżdżę kilkoma różnymi autami i IMHO w OI jest jeszcze znośnie.

      Jeżeli chodzi o słupek i nogę, to też racja - tylko że mnie noga w zasadzie nie boli. Chyba mam inne nogi :szeroki_usmiech

      Masz zamiar zachipować swoje ALH ?, bo ja powoli już się do tego nastawiam :diabelski_usmiech . A tak poza tym to na silnik 90 KM całkiem nieźle ciągnie, nie sądzisz??
      Jarek "Vinci"

      Komentarz


      • #4
        poza tym to na silnik 90 KM całkiem nieźle ciągnie
        W sumie to ciągnie moment obrotowy a tego w td jest duzoooo
        Seria 188KM/270Nm na 95RON

        Komentarz


        • #5
          W sumie to ciągnie moment obrotowy a tego w td jest duzoooo
          W ALH 210 niutków.. ale idzie całkeim całkiem... a szczerze powiem że nawet tych "głośnych" nawiewów tak nie zauważyłem.. może dlatego że radyjko głośno sobie gra :wink:
          BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

          Było O1 jest O3

          Komentarz


          • #6
            panowie obyście się nie zdziwili i to mocno co do tych niutków w fabrycznym ALH :roll:

            u mnie fabryka dała 104 kuce i 240 Nm..... :shock:
            Pink Floyd fan.

            Komentarz


            • #7
              Re: Wyciszenie nadmuchu

              Zamieszczone przez pantol
              Masz zamiar zachipować swoje ALH ?, bo ja powoli już się do tego nastawiam :diabelski_usmiech . A tak poza tym to na silnik 90 KM całkiem nieźle ciągnie, nie sądzisz??
              No ciągnie baardzo dobrze..zastanawiam się czy nie pójść na hamownię i sprawdzić czy to faktycznie jest tylko 66 kW czy też może fabryka dała więcej.. no a z czipowaniem to się zastanawiam...czy jeździć do ASO, czy jeździć do Wawy i oddać samochód od razu w "dobre ręce" do pierwszego przeglądu :wink: (w końcu to nie tak daleko).
              O1 TMBDG

              Komentarz


              • #8
                pamietaj jak masz nowe o gwarancji
                zrobisz sobie program to mozesz na nim jezdic ale nie przegap przeglądow w ASO 24 miesiące

                Komentarz


                • #9
                  Można coś pokombinować, sam o tym myślałem bo mnie też to denerwuje. Są specjalne spraje z substancją wygłuszającą (np. Noxudol, Dynamat). Ma to zastosowanie do wyciszania w dziedzinie Car Audio. Może pomoże a może nie.
                  Power is nothing without control !
                  "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

                  Komentarz


                  • #10
                    A tak poza tym to na silnik 90 KM całkiem nieźle ciągnie
                    nawet za dobrze :P na `dogadanie sie` 8) poszło już chyba z 600zł :P

                    a co do nawiewu... - fakt, na 2 już troszke dokucza, ale wtedy radio głośniej i już :P apropo radia- nie moge przecierpieć, że za 800zł za fabryczne dostaje sie cudne patafon na kasete wrrr w sumie to chyba ze dwie godziny w tym samochodzie słuchałem kasety... :? :?

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X