Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kierunki boczne...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kierunki boczne...

    Witam

    Wkladalem Phonocary z serii Y-LINE..Graja calkiem ladnie i nic nie musialem wyginac..Usunalem tylko gąbke co jest za głośnikiem..A co do boschmanna to kupilem wzmacniacz ostatnio do napedu subwoofera, ale jak dziala to niestety jeszcze nie wiem bo nie jest zamontowany, ale podobniez te ostanie wzmacniacze sa calkiem w porzadku i do normalnego sluchania w zupelnosci wystarczaja..

    Pozdrawiam
    RS BLUE

  • #2
    Kierunki boczne...

    Dzisiaj usuwalem sobie znaczki ambiente z boku i przygladalem sie kierunkom bocznym.
    Zajzalem do instrukcji ciekawy jak sie wymienia tam zarowki ,a tu napis : trzeba zleci to ASO :shock:
    Czy zeby dobrac sie do zarowki trzeba odkrecic plastikowe nadkole ? :roll:
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #3
      Re: Kierunki boczne...

      Zamieszczone przez Samiec
      Dzisiaj usuwalem sobie znaczki ambiente z boku i przygladalem sie kierunkom bocznym.
      Zajzalem do instrukcji ciekawy jak sie wymienia tam zarowki ,a tu napis : trzeba zleci to ASO :shock:
      Czy zeby dobrac sie do zarowki trzeba odkrecic plastikowe nadkole ? :roll:
      IMO prędzej trzeba wydłubać kierunek i wtedy wymieniać żarówkę :diabelski_usmiech
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        nalezy odkrecic nadkole

        Komentarz


        • #5
          Re: Kierunki boczne...

          Zamieszczone przez Nexus6
          IMO prędzej trzeba wydłubać kierunek i wtedy wymieniać żarówkę :diabelski_usmiech
          Ja tobym wydlubal najpredzej lakier :szeroki_usmiech i "fachowcy" z ASO pewnie tez :wink:

          Ciekawe czy jest do tego jakas zarowka WY5W silver? bo jakos mi pomarancz troche przebija
          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X