Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AGR nowa pompa i ciezko pali na ciepło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • AGR nowa pompa i ciezko pali na ciepło

    Zamieszczone przez Maicroft
    tompol, Tylko mozna wierzyc majac pieczec, ze zostalo zrobione. Inaczej jak stara dobra szkola wskazuje, po kupnie auta z niewiadomego zrodla wymieniamy wszystkie plyny i paski (w tym rozrdzad).
    I tak właśnie uczyniłem jak tylko zdałem sobie sprawę z tego, że żródło jest duuuuużo mniej pewne niż myślałem.

  • #2
    AGR nowa pompa i ciezko pali na ciepło

    Panowie stary temat zimny silnik pali ok goracy dupa 9-10 obrotow i wiecej Czytałem artykuł Mastersa wiec zmiana rozszerzalnosci matriału w pompie i brak szczelnosci tłokorozdzielacza dałem pompe do regeneracji (powiedzieli ze jeszcze była ok) rozrzad ok kat wtrysku ustawiony i dalej to samo jak juz zapali chodzi dobrze spalanie ok 6 litrow przyspiszenie tez dobre i co dalej PanowieZuwazyłem ze silnik nierowno pracuje czasami jakby wypadał jeden zapłon ale w bloku 13 vagu nie ma odchylen od normy czy moge jakos sprawdzic wtryskiwacze nie wymontowujac z silnika czy to dobra droga chce jeszcze swprawdzic kompresje na cylindrach czy tryskimoga dawac takie objawy no ale silnik ma moc i nie kopci i nie pali niewiadomo ile juz nie wiem co mam robic POMOCY!!!!!

    Komentarz


    • #3
      Też sporo się dowiadywałem na ten temat bo miałem ten sam problem.
      Rozmawiałem z jednym pompiarzem i powiedział mi że taki efekt może być z dwóch powodów:
      - tłokorozdzielacze (to co pisał Marek)
      - uszkodzenie elektroniki samej pompy - wtedy trzeba wymienić sam sterownik. Samej pompy zaś nie ruszać.

      Być może masz ten drugi przypadek.
      U mnie o dziwo pomogła wymiana akumulatora (już pisałem o tym). Efekt jak ręką odjął. Sprawdź może na jakimś nowym akumulatorze, zobacz czy efekt ci zniknie czy nie.
      Obecnie na tapecie Subarak OBK 2.0D

      Komentarz


      • #4
        czasami po odłączeniu akumulatora elektronika w occie głupieje i wystarczy odpiąc i zapiąc ponownie i to może pomóc u mnie pomogło drzwi mi sie nie zamykały odłączyłem i zapiolem ponownie jak reką odjął

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X