Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o serwis ASO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie o serwis ASO

    u mnie to sie zdarzalo przy wlaczonym i wylaczonym silniku(ale tylko podczas postoju)
    a poweidz mi czy wyciagales szybe????
    bo jak ja nawet delikatnie przekrzywisz to tez bedzie sie opuszczala(za duzo opory)
    przy zamykaniu
    wiedz jesli masz wszystko OK to sprawdz polozenie szyby(w szczekach)
    niestetyt nie napisze ci jak sie poprawnie ja zaklada ja to robilem kilka razy na wyczucie moze inni ci pomoga

  • #2
    Pytanie o serwis ASO

    Witam Wszystkich
    Jestem posiadaczem Octavci od niedawna 1,9 TDI 110 KM?
    Jednakże już niedlugo czeka mnie przeglad (samochod nie jest nowy ale jeszcze na gwarancji).
    Mozecie polecic mi jakies dobre ASO w Poznaniu.
    Bardzo dziekuję za pomoc
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Polecam Sunny na ul.Obornickiej , regularnie serwisuję tam auto i nie narzekam do tej pory ( odpukać w nie malowane ), zawsze udaje mi się uzyskać rabat k
      Robiłem kilka przeglądów 15, 30, 45, 60 tyś + 3 wizyty poza planem i wszystko w najlepszym porządku

      Komentarz


      • #4
        Dzieki Tomi - jeszcze jedno pytanie. Czy pozwolili Ci obserwowac przeglad czy musiales czekac na zawnatrz. Bardzo zalezy mi na tym zeby sobie popatrzyc co i jak wymieniaja

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mold
          Dzieki Tomi - jeszcze jedno pytanie. Czy pozwolili Ci obserwowac przeglad czy musiales czekac na zawnatrz. Bardzo zalezy mi na tym zeby sobie popatrzyc co i jak wymieniaja
          Nie ma problemu, auto jest widoczne przed duże przeszklone drzwi. Kręciłęm się po hali 8) i nikt mnie nie pogonił.

          Komentarz


          • #6
            Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Nie ma sprawy - jak będziesz rozmawiał z serwisem upomnij się o rabat, mnie się zawsze udaje coś zaoszczędzić

              Komentarz


              • #8
                Jestem ze Szczecina, kupowałem auto w Suuny, też polecam ten serwis, można się dogadać, szanują klienta.

                Komentarz


                • #9
                  Witam serdecznie
                  Zdecydowanie nie polecam Jóźwiaka na ul. Uni lubelskiej. Tragedia i brak poszanowania klienta. A za info o Sunny dzięki, muszę teraz do nich się udać jak zakończę sprawę z tamtymi.
                  Pozdrawiam
                  O2 1.6 MPI BGU (102KM/148Nm) '04 Amb. - pierwsza sztuka?
                  "Now we are free and we will see you again but not yet, not yet!"


                  Uniden Pro 510XL+Hustler IC100

                  Komentarz


                  • #10
                    Panowie, jeżeli Sunny w Poznaniu to faktycznie dobry serwis może któryś z Was wspomniałby coś o rabatach dla OCP. Widze że 3 auta mogłyby sie tam serwisować a to już coś.
                    Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                    teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                    czarna AR 156 1.8 T.Spark

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X