Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

klimatyzacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • klimatyzacja

    Witam

    Tak sa takie same , sterowanie w VW czy Audi jest identyczne
    kostki powinny pasować.
    PZDR
    WORK: Mondeo Titanium
    FUN: TypeR ver.IV

  • #2
    klimatyzacja

    witam
    Odgrzybiałem klme poniewaz troche dawało zdechłym kotem {jakies 3 miesiace temu},robili mi w ASO wiec chyba prawidłowo to zrobili i teraz znowu zaczyna dawac z nawiewu jakims zdechłym zwierzakiem{grzyb}


    jak temu zapobiec??
    sa jakies sposoby??
    a moze jest jakis lepszy preparat niz stosuja w ASO??
    miał ktos ten problem??

    dzieki za pomoc i pozdro k
    -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

    Komentarz


    • #3
      Odgrzybiaj klimę w serwisach specjalizujących się klimatyzacją wyłącznie, ale nie w ASO. W ASO ci psikną parę razy preparatem, przewietrzą, znów psikną.... zajmuje to w ich mniemaniu sporo czasu (np 30 min) i już jest niby dobrze. Na niby niestety. Dobre odgrzybianie trwa o wiele więcej czasu i robi się wokół tego zjawiska sporo zamieszania. k
      pozdrawiam

      p.s.
      jak dłuuugo nie używasz klimy to niestety jedzie potem kotem bądź też skarpetkami, jak kto woli.. :wink:
      aczkolwiek...
      NajtFukinPatrol North-West
      Techno-destroyed by dobrygrzeswawa
      WhitePride :smokedevil

      6,92 s do setki by DGW

      Komentarz


      • #4
        jakims zdechłym zwierzakiem{grzyb}
        :rofl :jaja :haha:
        Pozdrawiam, Marcin

        Komentarz


        • #5
          bądź też skarpetkami
          hehe o tym niepomyslałem bo moje tak niedaja :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

          [ Dodano: Sob 03 Wrz, 05 17:40 ]
          bernardo
          dziex
          -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

          Komentarz


          • #6
            Spotkałem się z info że po dłuższej jeździe z włączoną klimą dobrze jest ją przegrzać przez parę minut - po prostu regulator na full ogrzewanie i to powoduje że grzybki się nieco rzadziej odkładają...

            Ciekaw jestem czy to prawda.... :szeroki_usmiech
            Octavia Kombi ASV 114KM 256Nm @ 148KM 330Nm by ALI - polecam tego tunera...

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez MZD
              Spotkałem się z info że po dłuższej jeździe z włączoną klimą dobrze jest ją przegrzać przez parę minut - po prostu regulator na full ogrzewanie i to powoduje że grzybki się nieco rzadziej odkładają...

              Ciekaw jestem czy to prawda.... :szeroki_usmiech
              U mnie się to sprawdzało. Wystarczyna na kilka minut przed wyłączeniem silnika wyłączyć klime i włączyć na wyższe obroty dmuchawę niekoniecznie z ogrzewaniem, aby wysuszyć parownik i takie tam.
              Nie ma wilgoci - nie ma grzybków i smrodu.
              A napewno znacznie dłużej brak jest smierdzących objawów
              OII ambientna sztuka

              Komentarz


              • #8
                sprawdzi sie,dzieki .

                :diabelski_usmiech to jest nie do wytrzymania,zabierasz laske do samochodu a tu fuuu perfumki :diabelski_usmiech
                -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                Komentarz


                • #9
                  U mnie tez pojawil sie ostatnio zapach skarpetek, zreszta troche zaskakujaco wczesnie (uzywam klimy regularnie, conajmniej raz w tygodniu, auto ma dopiero 8 miesiecy od fabryki).
                  Znacie jakis godny polecenia profesjonalny serwis klimatyzacji gdzies w Wawie?

                  Przy okazji, potrafi ktos wyjasnic dlaczego smrodek z klimy pojawia sie "falami" zamiast rownomiernego odorku? Jedzie sie godzine i nic, potem bec, przez 5 minut wonieje, wywietrzy sie i znowu nic przez godzine...

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Aslan
                    U mnie tez pojawil sie ostatnio zapach skarpetek, zreszta troche zaskakujaco wczesnie (uzywam klimy regularnie, conajmniej raz w tygodniu, auto ma dopiero 8 miesiecy od fabryki).
                    U mnie też się pojawiły podobne objawy, a autko ma trzy miesiące, od czasu do czasu pojawiał się nieprzyjemny smrodek, ale włączyłem klimę na LO przez 10 minut i teraz leci tylko górskie powietrze
                    życie zmienia marzenia ...
                    1.9TDI ALH powered by MT: 120KM/260Nm

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X