Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dowazanie kol na aucie !

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dowazanie kol na aucie !

    Trzeba dokladnie sprawdzic co mu jest.

  • #2
    Dowazanie kol na aucie !

    Klubowicze, czesto pedzac po 130-160km/h, leko drgala mi kierownica, facio wywazal mi na zwyklej komputerowej wywazarce, alusy, ale to nie bylo to :?
    Wczoraj zdecydowalem sie tankujac LPG na Shellu, na Polawskiej w Wawie dowazyc kola na aucie.
    Operacja trwala 30 min i zaplacilem 29,90.
    Zrobilem trase do Piotrkowa i z powrotem, jestem zszokowany, zadnego drgniecia nic .... konfort jakby inny ...

    Polecam dozwazanie na aucie .... k
    Kupujac Polskie produkty w polskich sklepach likwidujesz polskie bezrobocie .... Nie mow ze made in Poland to beee bo to tez twoja robota ..

    Komentarz


    • #3
      Faktycznie czasami sie to sprawdza, ale dobre jest to momentu zdjecia kola. Potem nigdy nie zalozymy go tak samo (no chyba, ze ktos znaczy jak bylo zalozone).

      Ja tam jednak jestem tradycjanolista i pozostane przy dobrze zrobionym komputerowym wywazaniu kola zdjetego z auta. Potem przed zalozeniem tylko trzeba piasty przetrzec, zeby syfu na nich nie bylo i nie mam problemow.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        JA doważałem i niestety nic to nie dało - jednak nie uda się doważyć uszkodzonych łożysk
        Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
        teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
        czarna AR 156 1.8 T.Spark

        Komentarz


        • #5
          jesli auto sprawne to nie ma co dowazac i tyle

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez danielpoz
            jesli auto sprawne to nie ma co dowazac i tyle
            Naprawde jest co dowazac ... (i niemam w tym zadnego interesu...)
            Kupujac Polskie produkty w polskich sklepach likwidujesz polskie bezrobocie .... Nie mow ze made in Poland to beee bo to tez twoja robota ..

            Komentarz


            • #7
              napisalem wyraznie-jesli auto sprawne!!!
              No a widocznie ja mam takie szczescie ze nie trafilem na auto ktore mialo by takie problemy a sporo roznych aut mialem i jezdzilem

              no chyba ze mowimy o jakis unfalach ale to juz wybor tego co to kupil

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X