Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kluczyk scyzoryk dwu przyciskowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kluczyk scyzoryk dwu przyciskowy

    A odpowietrzyli dobrze te hamulce, bo ten efekt gumy i przymusowage pompowania to jest zapowietrzenie - moze cos sie rozszczelnia. Nie masz gdzies klockow albo szczek startych do konca, bo wtedy tak moze sie robic.

    To drugie, to moze ale nie musi byc czujnik hamulcow przy pedale
    Spritmonitor.de

  • #2
    Kluczyk scyzoryk dwu przyciskowy

    Jako, ze dzis bylem w tym super ASO jak zawsze chcialem dac tylko kluczyk bez pilota do alarmu - no bo po co im I tak chce zamknac auto - nie da rady guzik nie dziala. Zamknac z zamka udaje sie, a z kluczyka nie.

    Rozebralem to dziadostwo i jedyne co tam jest to mikrostyk. Czy to jest jedyny problem dlaczego to nie chodzi, czy cos jeszcze moglo sfiksowac ?? Czy bateria ktora ma 3 lata w takim kluczyku moze miec na to wplyw??
    Drugi kluczyk, ktory byl moze raz uzyty od nowosci dziala bez zarzutu k
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Sory Grześ za OT/.

      Mój kluczyk/scyzoryk ostatnio na mazurach wpadł do ...jeziora( może nie do końca wpadł sam :wink: ) ale po blisku 15 minutach od kąpieli po wyciągnięciu jeszcze działał i nadal działa/Ot , taka ciekawostka A już myślałem,że czeka mnie powrót do domu pieszko

      Komentarz


      • #4
        On jest na tyle dobrze uszczelniony jak to dzis zobaczylem, ze musialby naprawde dlugo lezec, zeby mu cos zaszkodzilo :wink:
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          pierwszy typ to bateria, sprawdz ja zanim zaczniesz cokolwiek innego.
          pzdr!
          saport techniczny baj DGW
          była BKD+DSG '05 120kkm
          była BXE '08 190kkm
          no i nie ma :-)

          Komentarz


          • #6
            moze padl ci sterownik w kluczyku a to jest czestym przypadkiem
            new turbo juz mam tylko zalozyc wydech srobiony
            i dalsze zabawy w palnach he he 19''

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez jodla
              moze padl ci sterownik w kluczyku a to jest czestym przypadkiem
              Tzn cos dokladniej?? Kluczyk otwiera normalnie auto i lamka na nim mignie, a przy zamknieciu nie dzieje sie nic i lampa tez nie miga. Auto tez da sie zapalic normalnie wiec immo chodzi
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                tak jak pisalem moze byc popsuty sterownik i lampka swieci ale nie daje impulsu sterownikowi a to ze odpala to normalne imobilajser jest w tej drugiej czesci i nie jest powiazany ze sterownikiem alarmu i centralnego zamka trzeba sprobowac na poczatek wymienic sterownik i go pozniej oczywiscie dostosowac pozdrawiam
                new turbo juz mam tylko zalozyc wydech srobiony
                i dalsze zabawy w palnach he he 19''

                Komentarz


                • #9
                  Polezal 3 dni na biurku i dzis wzialem, zeby sprawdzic i dziala. Wiec nie wiem co mu jest, trzeba bedzie baterie wymienic na poczatek :wink:
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    Maicroft, ja kiedyś miałem że też niechciał działać zastanawiałem sie co sie dzieje a on poprostu tak od siebie stracił synchronizacje. Jak by sie to powtórzyło u ciebie jeszcze raz to spróbój otworzyć drzwi kluczykiem i jednoczesnie naciskaj przycisk otwierania powienien wtedy sie zsynchronizować u mnie tak działało ale nie pamietam dokładnie jak to zrobic ale napewno coś w tym stylu

                    Komentarz


                    • #11
                      Z tego co ja wiem, to zeby zaprogramowac taki kluczyk w komforcie z sterowaniem radiowym, to trzeba drugi kluczyk z kompletu wlozyc do stacyjki i przekrecic, a ten pierwszy wlozyc do drzwi tez przekrecic w pozycje zamykanie i nacisnac przycisk zamykania, a pozniej w pozycje otwieranie i nacisnac przysick otwierania- tak sie programuje nowe kluczyki do modulu komfortu (tak mi mowil znajomy elektryk od Skod)
                      Pozdrawiam
                      Radek

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Radkow
                        Z tego co ja wiem, to zeby zaprogramowac taki kluczyk w komforcie z sterowaniem radiowym, to trzeba drugi kluczyk z kompletu wlozyc do stacyjki i przekrecic, a ten pierwszy wlozyc do drzwi tez przekrecic w pozycje zamykanie i nacisnac przycisk zamykania, a pozniej w pozycje otwieranie i nacisnac przysick otwierania- tak sie programuje nowe kluczyki do modulu komfortu (tak mi mowil znajomy elektryk od Skod)
                        prawie dobrze,tylko nie trza powtarzac zamknij/otworz a wystarczy zamknij-potwierdzi to mrugnieciem kierunkowskazow...
                        nie pomogl ani razu

                        Komentarz


                        • #13
                          Moge Ci sprzedac caly ten pilot tylko trzeba przeprogramowac bo otwiera moje auto
                          jest nowy
                          nowy cSIMC od Aliego
                          seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                          Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                          półosie seryjne przebieg 273 tyś

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X