Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Halogeny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Halogeny

    redbulle mozna zabrac ze soba :wink:

    jezeli faktycznie wieczorami namiot rozstawiaja to spox.

    ale narazie wtorkowe spotkanko mamy w ROUTE 66 ??
    i dop sie ustali czy tam bedziemy jezdzic... :roll:

  • #2
    Halogeny

    mam zagwozdke.
    jako ze posiadam wersje bez halogenow (drive) a bardzo bym chcial je
    miec pytam co poza lampami muszy wymienic??.
    juz lampy na allegro za ok200zł widzialem-to
    chyba nie duzo? przłącznik? cos w instalacji elektrycznej??

    edit-reflektory sprzedane.szukam dalej.jak ktos ma namiary to prosze o kontakt 8)

    Komentarz


    • #3
      A nie lepiej zrobić dodatkowe halogeny w zderzaku? Mi osobiście tak się bardzie podoba. Pytanie tylko czy jest to technicznie możliwe ewentualnie czy to duża rzeźba.
      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
      czarna AR 156 1.8 T.Spark

      Komentarz


      • #4
        Światla do jazdy dziennej w zderzaku kosztuja ok 300-400 helli z montazem.
        Z tym ze cooler z prawej strony im przeszkadza. A te soczewkowe z reflektorach
        o wiele baaardziej mi sie podobaja :twisted:

        Pozatym moge jeszcze za grosze moje stare reflektory sprzedac :roll:

        Komentarz


        • #5
          oryginalnie w reflektorach jest lepiej ze wzgleu iz jak jezdzisz na halogenach to ludziska z naprzeciwka Ci nie mrugaja abys to wylaczyl bo chyba nie wiedza gdzie w Octavi sa halogeny, jak jezdzisz innym autem co ma halogeny u dolu to zaraz Ci mrugaja a z tego najbardziej zawodowi (TIRY)
          jak chcesz oryginalne to przelacznik tez trzeba wymiec
          prosze nie pisac o etke etosa bo nie mam juz , prosze

          Komentarz


          • #6
            czyli tylko reflektory i przełącznik? a jakies kable? :roll:

            Komentarz


            • #7
              A ja bym sie zastanowil czy jest sens wogole to robic :? bo jesli te halogeny maja Ci sluzyc jako swiatla do jazdy dziennej to tak, ale jesli chcesz sobie nimi droge doswietlac to nie wiem czy one sa az tak mocne. Nie wiem jaka moc maja zwykle swiatla, ale w lampach xenonowych zaswiecenie przeciwmgielnych daje tyle co nic jak dla mnie.

              A jak nie zmieniac samych swiatel, mozna zalozyc swiatla do jazdy dziennej wlozone w srodkowa wneke w zderzaku (nie te po prawej i lewej gdzie logika wskazuje ze powinno sie szukac halogenow jak to jest w innych autach).
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                zalezy do czego maja sluzyc te halogeny, ja bardzo czesto uzywam wieczorkiem nad ranem i no we mgle najwazniejsze.Dobrze oswietlaja pobocze i przynajmniej nie nadziejesz sie na jakiegos nieoswietlonego rowerzyste lub ludka.
                Co do podlaczenia to nie bardzo wiem co jeszcze by bylo potrzebne ale napewno kable i jakis przekaznik no i nowy wlacznik swiatel tzw ciagniety do siebie na dwa razy) czyli raz halogeny przod i drugi raz przeciwmgielne tyl.
                prosze nie pisac o etke etosa bo nie mam juz , prosze

                Komentarz


                • #9
                  maja sluzyc do jazdy rano (mgly sie zdarzaja) i czasami wieczorem. ale po co az tyle kabli??przeciez tylne przeciwmgielne mam..

                  co do swiatel do jazdy dziennej helli np.w zderzaku to posrodku raczej nie bardzo. przepisy nie pozwalaja. maja byc po rogach samochodu w odleglosci 15-45cm od obrysu. (w jakims motorze jest artykul) .

                  wlasnie bylem w sklepie skody-cena 750zł !! k**a jade w niedziele na slomczyn. po podłokietnik i lampy jakies zamowienia??

                  Komentarz


                  • #10
                    daj znac jak kupisz i za ile mozna podlokietnik kupic,zakladaj halogeny oryginalne w lampach bedziesz bardzo zadowolony, ja odkad mam jestem w siodmym niebie :lol:
                    prosze nie pisac o etke etosa bo nie mam juz , prosze

                    Komentarz


                    • #11
                      podlokietniki tydzien temu byly po 400zł orginalne nowe
                      i 300 uzywane. ale kasy nie mialem. zreszta gosc mial same skórzane a bylo zimno i nie chcialo mi sie chodzic.

                      Teraz jeszcze inaczej spytam. Bo jak kupie lampy z halogenem to czy da sie przlozyc samą lampe halogenowa czy caly reflektor?? bo mam oznakowane swiatla i nie wiem czy nie bedzie trudniej mi sprzedac :roll: :?:

                      Komentarz


                      • #12
                        Lampa wychodzi cala z tego co mi sie wydaje, tak jest w xenonie.
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Maicroft
                          Lampa wychodzi cala z tego co mi sie wydaje, tak jest w xenonie.
                          Kolega ma rację, ostatnio zmieniałem postojówki na halogenowe i musiałem wyjać całą(!) lampe, a następnie przy pomocy ~8 torxow dokonać jej rozbioru, aby dostać się do żarówek :-)

                          --
                          pozdrawiam,
                          grisza

                          Komentarz


                          • #14
                            No wiec bylem na słomczynie i straszne pustki byly i nic nie kupilem. Ani podlokietnika ani reflektorów. Byly jedne ale za 700zł :shock: to cena taka jak w ASO z montażem :evil:

                            Tak wiec szukam na allegro. Chyba ze oczywiscie ktorys z forumowiczow bedzie mial reflektory z soczewka i podlokietnik do sprzedania to sie pisze

                            Komentarz


                            • #15
                              moze to cie zainteresuje troch drogo ale zoto nowe
                              http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36263393

                              Komentarz


                              • #16
                                Juz zalozylem fabryczne halogeny w lampach
                                przy pomocy kolegi BaPitta za co szacunek 8)

                                k

                                Komentarz


                                • #17
                                  o ciekawe a możesz napisać coś więcej o tym? czy to jakaś przeróbka czy całość zmieniałęś?

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Wiec. Bartek robil calosc przerobek.
                                    Wygladalo to tak:
                                    1)dziura w plastiku od reflektora...
                                    2)zamontowanie soczewki seryjnej (Bartek mial ze swojej octy)
                                    3)zamonotowanie reflektrow i poprowadzenie kabli do srodka
                                    4)pstryczek elektryczek na kokpicie przy otwieraniu baku.

                                    no i swieci

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      no to ja też już mam halogeny :diabelski_usmiech troche sie umordowałem ale nawet działają. a tak na marginesie czy bapitta wykorzystał tj przerabiał ci oryginalną wtyczkę do reflektora czy masz wszystko osobno no i w jaki sposób zamerzasz czy moze już zasłoniłeś wyciętą dziure na felińskiego można kupić(zamówić) dekielki po 28zł sztuka ale trzeba by jeszcze obejrzeć czy da to sie zamontować. chyba jak sie tego nie zasłoni to sie troche pobrudzi :?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Franca, jaką dziurę? Adam zamontował halogeny w fabrycznym miejscu.

                                        PS pls wyłączaj CAPS LOCK jak piszesz

                                        pozdro
                                        Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                                        teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                                        czarna AR 156 1.8 T.Spark

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Sluchaj.... mam oddzielny pstryczek elektryczek ze swieca nawet bez kluczyka- mozna zapomniec wylaczyc :/ ... dekeliek mam jeden ale nie mam czasu zamowic drugiego i zamontowac .... aha no i oczywiscie stracilem gwarancje na elektryke :/ Ty pewnie tez jezeli furak na gwarancji....

                                          ps-na forum piszemy malymi literkami :wink:

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            sory za duze litery niestety w kilku innych postach również "zaszalałem" sorki ops:
                                            jaką dziurę? Adam zamontował halogeny w fabrycznym miejscu
                                            zgadza sie wszystko aby zamontowac halogeny trzeba w reflektorze wyciąc dziure...
                                            jeśli masz halogeny to też masz ten otwór tyle ze pod taka ciemna przykrywką
                                            ze swieca nawet bez kluczyka- mozna zapomniec wylaczyc
                                            no to mam halogeny w wersji wyrzej zrobiłem tak ze po wyciągnięciu kluczyka gasną halogeny :diabelski_usmiech
                                            kombinuje jeszcze aby wykorzystac wolny pin we wtyczce od zasilanie reflektora ale nie wiem czy da rade kupi te takie metalowe złączki
                                            gwarancja na elektrykę skończyła się 1,5 roku temu pozatym staciłem ją już po montażu instalacji gazowej... teraz jeszcze kombinue aby przerobi również światła w ten sposób aby same sie zapalały i gasły po przękręceniu kluczyka gdyż również jeźdze na światłach cały rok

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez franca
                                              teraz jeszcze kombinue aby przerobi również światła w ten sposób aby same sie zapalały i gasły po przękręceniu kluczyka gdyż również jeźdze na światłach cały rok
                                              czekaj, czekaj, komuś coś sie tak popsuło że mu ciągle świecą. Trzeba poszukać tego tematu może sobie pomożecie
                                              Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                                              teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                                              czarna AR 156 1.8 T.Spark

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X