Akcja serwisowa Skody?

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • LUKI
    RS
    • 2005
    • 5776

    Akcja serwisowa Skody?

    A ja znam to autko było kiedyś opisywane w gt czy siakieś inne j gazecie jest to uto właściciela salonu skody w dzierżoniowie było dłubane przez Vtech i ori zestav WRC i pare elementów ogółem taka samoróba wrc
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM
  • szkoda
    RS
    S_OCP Member
    • 2005
    • 22543

    #2
    Akcja serwisowa Skody?

    sorry, bo to nie jest nowa informacja - wydlubalem w pismie z wrzesnia, ale nie znalazlem nic na forum - podobno skoda (i inne VAG'i) miała wzywac do serwisow auta z dieslami na PD, w celu wymiany srub mocujacych pokrywe pompy paliwa (moze dochodzic do wycieku ON i w konsekwencji nawet do pozaru).
    rozumiem, ze akcja ta moze dotyczyc tylko pewnej partii samochodow, wiec moze nie dotyczyc wcale polski, ale chcialem zapytac, czy ktos cos slyszal na ten temat, albo nawet go wezwano, bo znajac nasze realia, moze trzeba samemu sie upomniec o sprawdzenie tej wady?
    pzdr!
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz

    • misiek_rd
      Ambiente
      • 2004
      • 201
      • Octavia III (5E3)
      • CHHA 2.0 TSI RS 230 KM

      #3
      Ja dostalem wezwanie - wszysko bylo OK k.
      Mam pompe Boscha a usterka dotyczyla tylko LUK'a.

      Komentarz

      • szkoda
        RS
        S_OCP Member
        • 2005
        • 22543

        #4
        aaa, czyli to stara bajka, tym bardziej nie rozumiem, dlaczego ktos o ty pisze we wrzesniwym "Auto+" w "aktualnym" tonie?!
        no nic, mozna to zamknac, wywalic, itd.
        saport techniczny baj DGW
        była BKD+DSG '05 120kkm
        była BXE '08 190kkm
        no i nie ma :-)

        Komentarz

        Pracuję...