jak w temacie, co to jest za dekielek w octavi I w czerwonym kółeczku w skrzyni begów? do czego on służy? bo zauważyłem że trochę się z niego sączy
i nie wiem czy można go odkręcić i uszczelnić ponownie czy lepiej samemu za to się nie brać? a nie mogę odkręcić śruby tej której jest zaznaczona na żółto próbowałem różnymi metodami sposobami i nic ani drgnie, może ktoś ma pomysł?? a ta zaznaczona zieloną strzałeczką to jest do spuszczania oleju ze skrzyni??
bo nie chciał bym miec podobnego problemu jak w w Polo które miałem od nowości i skrzynia padła przy 40tys przebiegu
bo nawet nie przyszło do głowy mi sprawdzenie poziomu.
i nie wiem czy można go odkręcić i uszczelnić ponownie czy lepiej samemu za to się nie brać? a nie mogę odkręcić śruby tej której jest zaznaczona na żółto próbowałem różnymi metodami sposobami i nic ani drgnie, może ktoś ma pomysł?? a ta zaznaczona zieloną strzałeczką to jest do spuszczania oleju ze skrzyni??bo nie chciał bym miec podobnego problemu jak w w Polo które miałem od nowości i skrzynia padła przy 40tys przebiegu
bo nawet nie przyszło do głowy mi sprawdzenie poziomu.

Jeśli chodzi o spalanie to różnica jest tak nie duża, że nawet nie ma o czym mówić. Na pewno mając 1.4 Tsi nie zastanawiał bym się chwili i brał felgi 17.

ops:
. Ciekawe czy ktoś na forum jeździ bądź jeździł O2 na 205/50 R17 (bo O1 z pewnością). IMHO to byłby kompromis pomiędzy wyglądem 17-ek, a oporami tarcia 16-ek (masę koła pominę).
Komentarz