Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filtr powietrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Filtr powietrza

    Zamieszczone przez MiKruS
    Kurcze - Master's mnie oslabia - ktorego tunera byloby stac na taki gest... :wink:
    Michal, taki gest ma tez ukryte plusy dla samego Pana Marka, klient przychodzi popatrzy ze ma te 95KM a obok kumpel w tym samym silniku 120 :P no to chwila skupienia i ustala termin spotkania u doktora.
    Pozdrawiam

    "Teoria jest wtedy gdy wiesz wszystko, a nic nie działa.
    Praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
    Tu łączymy teorię z praktyką.
    To znaczy nic nie działa i nikt nie wie dlaczego."

  • #2
    Filtr powietrza

    Witam. Napiszcie gdzie kupujecie filtr powietrza,w jakich cenach i jakiego producenta?
    pozdro

    Komentarz


    • #3
      Hej, Ja co 10 tys km w ASO i na razie jest oki, ceny nie pamiętam, a przepływka jak dotąd pierwsza :lol:
      "Życie jest bezwzględne, nie lituje się nad nikim"
      Pokój jego duszy - Kris 27-09-2003
      Pionek znów gra.......

      Rodzinne Combiaczki AHF i BKD by ALI oraz E 30
      www.dynosoft.pl

      Komentarz


      • #4
        MAM podobne pytanie bo właśnie wymieniłem przepływkę na przegladzie na 90tyś km i jaki dac filtr żeby sie nie powtórzyło? Czy FILTRON Może być czy zastosować jakiś inny? Niechce znowy wymieniać przepływki :?

        Komentarz


        • #5
          Nikt nie udowodnil, ze przeplywki padaja przez nieoryginalne filtry powietrza ani tez przez stozki. Oryginalny filtr do TDI w ASO kosztuje ~60zl
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Re: Filtr powietrza

            Zamieszczone przez MichalK
            Witam. Napiszcie gdzie kupujecie filtr powietrza,w jakich cenach i jakiego producenta?
            pozdro
            Witaj, ja kupuje Filtrona, w ASO cena 35-40zl, wymieniam co 10kkm (chociaz w ASO powiedzieli ze filtr powietrze "przedmuchuje" sie co 30kkm a wymienia co 60kkm, zripostowalem im, ze wtedy to chyba razem z przeplywomierzem - przemiczeli odpowiedz).
            Antoine, member of Automobilklub Tomaszowski

            Komentarz


            • #7
              A ja kupiłem ostatnio u ;-)..... znaczy w firmie, która oferuje produkty firmy MECAFILTER ....na razie jeżdże i nie narzekam.
              POzdro - Pit

              Komentarz


              • #8
                Również co 10 tyś wymieniam razem z olejem. Ale chyba zacznię wcześniej bo po 10 tyś to wygląda jakby był w standardowym czarnym kolorze.
                OII 2.0 TDI BKD 140 PD Elegance+ @182KM/408NM F O T K I
                SII 2.0 TDI CFGB 170 CR Platinium+ F O T K I

                Komentarz


                • #9
                  wymieniam co 8tys-10tyskm filtr i olej. Kupiłem FILTRONA w sklepiku z częściami do skody za 23zł, Filtr oleju wolałem org. też w sklepiku za 45zł.... filtr przeciwpyłkowy 20 zł siakiejś firmy :wink:
                  ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                  www.wasilewski-foto.pl
                  KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X