Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

3-ci bieg, mam z nim problem?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 3-ci bieg, mam z nim problem?

    Zamieszczone przez kropeck
    Zamieszczone przez arekban
    Zamieszczone przez rafik11
    no jeszcze przy światłach dziennych(tych w reflektorach przeciwmgielnych) moze być opcja włączonych tylnych pozycyjnych(ja tak mam) tak dla spokoju bo czasami miśki jadac za toba pomyślą ze nic nie masz włączonego.
    Czy ktoś wie jak zakodować VCDS-em włączone tylne światła przy dziennych ?
    ..... URWAŁ NAĆ! ..... :evil:
    ...
    Poza tym temat był już na forum wałkowany wiele razy!! ....... WRRRR!
    kropeck - przepisy znam i pytałem tylko o to czy ktoś wie jak to zakodować.
    Temat pewnie wałkowany, ale odpowiedzi na to konkretne pytanie (jak zakodować) nie znalazłem !

    Przepisy przepisami ale w jesienno zimowej szarówce warto być widocznym także od tyłu.
    Zaraz napiszesz mi że mam włączać sobie w dzień światła mijania ... ale jakoś mnie to nie odpowiada - począwszy od niepotrzebnych w dzień kornerów a skończywszy na ciemnym trybie nocnym w nawigacji.

  • #2
    3-ci bieg, mam z nim problem?

    Hi

    Kupilem tydz. temu skode i juz nie bede zanudzal ze niby wszystko ok a auto 4 dni u mechanika stalo (chlodnia,przepustnica,zapchane zamki,zawieszenie, troche elektryki padlo) ale mniejsza z tym, Mam pytanie odnosnie skrzyni biegow jak zmieniam z 2-ki na 3-ke to jak wezme (prosto tak jak w oplu, moim pierwszym aucie) to jakby napotykam na skale, jakby tam biegu wogole takiego nie bylo, 3-ke znajduje dopiero jak skieruje drazek lekko w prao zmieniajac z 2-ki, 4-ka wchodzi ok, 5 tez b.dobrze, ale podstawowe pytanie czy z ta 3-ka to norma i kwestia przyzwyczajenia czy cos z moja skrzynia nie tak? porsze o porady i opinie uzytkownikow (OI 2.0 benzyna LPG)

    Komentarz


    • #3
      U mnie jest podobnie ale ja mam O2 i benzynę - co może oznaczać, że problem leży w ustawieniu skrzyni biegów. Pewnie da się to skorygować - skrzynia jest połączona cięgnami z drążkiem. Ja się już przyzwyczaiłem i nie chcę aby mi coś schrzanili przy okazji ustawiania.
      O2 2.0 FSI (BVY) Elegance 150 KM 200 Nm ...najbardziej aksamitny silnik benzynowy VW...

      Komentarz


      • #4
        u mnie to schrzanił tępy mechanik nie cenrtując silnika po wymianie rozrządu, kiedy musiał odkręcić mocowanie silnika
        skoda
        fuckyeah!

        Komentarz


        • #5
          trocha malo opini na ten temat, prosze kazdego posiadacza octavii o opis jak u niego dzialaja biegi

          Komentarz


          • #6
            U mnie trójka jest lekko w prawo od nowości, ale zwróciłem na to uwagę dopiero po przeczytaniu tego posta.

            Komentarz


            • #7
              dzis wzielem od wojka octavie I by przetestowac jego skrzynie i u niego 3-ka tez wchodzi lekko w prawo a wiec to norma z tym ze jest tak z ta 3-ka, ale w jego octavii nie ma opcji by nie trafic w 3-ke zmieniajac z 2-ki wchodzi lecitko i samo sie nasow w prawo, a umnie nie nakierowuje sie samo i jak wezme za malo prosto to trafiam na skale zamiast 3-ki, a wiec cos jest nie tak, mial moze ktos taki przypadek i wie co z tym zrobic lub co o moze byc, mam nadzieje ze nie skrzynia pada bo juz nie mam sil na te skode tyle usterek do naprawy po zakupie (sprzedawca wcisnal mi zloma promujac igle a najgorsze ze bylem na stacji diagnos. przed kupnem)?

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X