Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki interfejs wybrać do OCTAVI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki interfejs wybrać do OCTAVI

    Witam.

    Posiadam OCTAVIe I z 2001r. z silnikiem 1,9TDI 90KM. Chciałem zakupić interfejs do odczytu i kasowania kodów błędów, adaptacji np. przepustnicy, immobilizera, kodowania pilota, itp.
    Czy iVAG lub OBDeleven będzie współpracował z moją piękną? Jeżeli tak to który jest lepszy?

    Pozdrawiam.

  • #2
    Vcds?

    Komentarz


    • #3
      Trochę drogi. Nie potrzebuje do warsztatu tylko do siebie.

      Komentarz


      • #4
        Piszę o klonie, cena około 20-30$ z przesyłką, trochę trzeba poczekać na przesyłkę z Chin. Tych interfejsów wyżej nie używałem więc ciężko coś powiedzieć.

        Komentarz


        • #5
          Podasz namiary? To jest obd z softem VCSD pod PC?

          Komentarz


          • #6
            Proszę bardzo coś takiego:

            Page Not Found - Aliexpress.com

            te aukcje znikają i się pojawiają, jak poczekasz i poszukasz to np możesz kupić z wersją 12.12 za około 18-20$, ten wyżej bardziej przyszłościowy, teoretycznie powinien obsłużyć nowsze samochody.

            ewentualnie tańszy:
            Page Not Found - Aliexpress.com
            Ostatnio edytowany przez Pyotrek; 39363.

            Komentarz


            • #7
              Tu wątek o OII ale kabelek jest uniwersalny:

              Jaki kabel do diagnostyki Octavii 1Z- VCDS - Octavia Club Polska

              Komentarz


              • #8
                Wielkie dzięki za namiary.

                Komentarz


                • #9
                  noley, a w jakim celu potrzebujesz tak drogi kabel? Ja do swojej O1 2008 rok używam zwykłego KKL-a od Viakena. Koszt to jakieś góra 30 zyla. Używam do niego VCDS-a lite i śmiga aż miło. Zrobiony jest na FT 232RL i do Octavii tyle wystarczy. Nie trzeba żadnych HEXów kupować ani klonów od chinola za grube zielone. Co innego Octavia 2 i wyżej.Tam żeby coś pomodzić, to musowo kupić HEXa i VCDS 16kę. Warto dokładnie poczytać co dany chinol sprzedaje, bo niektóre interfejsy mają okrojony wsad (skrypt programu) i nie będą obsługiwać np. Rapida, czy innych modeli z grupy vaga. Obowiązkowo wyłącza sie antywirusa i neta, bo można się pożegnać z kabelkiem.

                  Komentarz


                  • #10
                    A coś takiego do kasowania błędów itp. w OI fl i passacie b5fl wystarczy ?
                    Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
                    Ostatnio edytowany przez pawlak49; 43278.

                    Komentarz


                    • #11
                      Kilka dni temu dostałem w spadku kabel USB KKL ten ze storny viaken oparty na sterowniku FT231X. Pobrałem sobie VCDS lite i po zainstalowaniu, przy wyborze portu nie ma wersji usb....
                      Szukać innej wersji VCDS czy coś zle robie?
                      OCTAVIA 1 AHF

                      Komentarz


                      • #12
                        VCDS lite można dezaktywować i aktywować poduszkę pasażera w Roomster z 2008? Ogólnie rzecz biorąc do prostych zastosowań do mojej pięknej i Roomstera od szwagra w razie W.
                        Co powiecie na Page Not Found - Aliexpress.com
                        niby nie trzeba wyłączać internetu.
                        Ostatnio edytowany przez noley; 43316.

                        Komentarz


                        • #13
                          Dzisiaj przyszedł mi skaner vscan vag mini pl K+CAN od viakena. Nawet działa . Zależało mi żebym mógł zdiagnozować i kasować błędy w skodzie octavii 1fl oraz w passacie b5 fl 1.9tdi

                          Komentarz


                          • #14
                            A tak przy okazji jak ktoś będzie potrzebował zdiagnozować, skasować błąd to polecam się. (Katowice)

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X