Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spóźnienie z wymianą oleju...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spóźnienie z wymianą oleju...

    Koledzy jak to jest w praktyce?
    pilnowalem regularnie co 15kkm. Pech chciał że się pomyliłem w liczeniu i już nabiłem prawie 17kkm i nie bardzo mam teraz jak wymienić, i z 200km bym jeszcze potrzebował zrobić... Poziom sprawdzałem jest w wg mnie w normie. Trochę spanikowałem.
    aktualnie: 198tys przebieg, silnik: 1,9 tdi
    jak to oceniacie?
    ​​​​​​
    Combi 1.9TDI

  • #2
    spokojnie, przejechałeś 2 tkm więcej, to 200 km nic się nie stanie. 2 tkm różnicy to nie 10 tkm w wymianie. jakbyś przejechał z 10 tysięcy więcej to słabo, ale 2 to jeszcze nic (choć pewnie nic jeszcze by się nie stało, to jednak lepiej co te 15 faktycznie)
    Zmieniaj na spokojnie, jak będziesz mógł i się nie martw, nie przejechałeś wiele więcej niż sobie zaplanowałeś

    Komentarz


    • #3
      dokładnie jak mówi sew1981 - ja np mam 9tą Skodę ( w tym 4tą z dieslem) i zrobiłem nimi około 600000 km (czyli około 40 zmian oleju co 15kkm) i miałem różnego rodzaju opóźnienia i nic się nie stało..
      Ostatnio edytowany przez orzel720; 78.
      Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

      Komentarz


      • #4
        Zmień jak najszybciej, ale już nie panikuj. To nie jest wielkie przekroczenie, zwłaszcza, że jednorazowe.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          Dzięki. Uspokoiliście mnie. Wymiana umówiona w tym tygodniu (już) bez robienia kilometrów.
          Combi 1.9TDI

          Komentarz


          • #6
            jak te 200 jeszcze zrobisz nic się nie stanie kolego. najważniejsze, że wymiana już umówiona blisko szerokości

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X