Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Oryginalne felgi 16" Draconis ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Oryginalne felgi 16" Draconis ???

    Ja u siebie przy prędkości 150 km/h też zauważyłem takie myszkowanie, zawieszenie mam sprawne, u mnie obstawiam że to wina niezbyt dobrych opon.

  • #2
    [O2] Oryginalne felgi 16" Draconis ???

    Zastanawiam się nad zakupem 16" Draconis bezpośrednio w Skodzie/ Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym produktem? Będe wdzięczny za informacje.
    Załączone pliki
    2.0 TDI BKD http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39508

    Komentarz


    • #3
      o jakiego typu doświadczenia chodzi?
      felgi na pewno pasują i są dobrej jakości, na dobrą sprawę pozostaje tylko jedno - czy są ładne
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • #4
        Ja mam Forum - Octavia Club Polska i jestem z nich zadowolony.
        Jak ci sie podobają to brać
        O3
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
        O2
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

        Komentarz


        • #5
          [quote="szkoda"]o jakiego typu doświadczenia chodzi?
          felgi na pewno pasują i są dobrej jakości, na dobrą sprawę pozostaje tylko jedno - czy są ładne [/quote

          Doswiadczenia z jakoscia bo wizualnie mi sie podobaja i wiem ze pasuja
          2.0 TDI BKD http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39508

          Komentarz


          • #6
            Wiadomo, że to ORI felga nie jakieś tam chinole z allegro więc powinno być wszystko dobrze. To nie są przypadkiem Ronale?
            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

            Komentarz


            • #7
              Decyzja już podjęta skoro bezpośrednio od skody to jakościowo muszą być super...;D a wizualnie mi się bardzo podobają więc nie mam innego wyjścia jak wywalić 1600;D
              2.0 TDI BKD http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39508

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez eroberto1
                Decyzja już podjęta skoro bezpośrednio od skody to jakościowo muszą być super...;D a wizualnie mi się bardzo podobają więc nie mam innego wyjścia jak wywalić 1600;D
                Dzis pytałem o te felgi w salonie, tzn. o DRACONIS, powiedziani mi cenę 710 zł brutto za sztukę !! czy to możliwe? Jakim cudem kolega uzyskał cene 1600 zł
                Proszę o info gdzie można takie felgi kupić taniej
                Pozdrawiam
                Piotr

                Komentarz


                • #9
                  Piotr AMP, był okres, że były promocje na wszystkie modele felg. Akcja się nazywała "Nabierz rozpędu na wiosnę!" czy jakoś tak ale i tak wychodziło koło 2k

                  1Z0071494A Felga Aluminiowa 16" DRACONIS 6.5JX16, ET50 (205/55 R16) 711,25 zł (cena brutto przed promocją) 540,23 zł (cena promocyjna) 171,02 zł (różnica)
                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Mihau
                    Piotr AMP, był okres, że były promocje na wszystkie modele felg. Akcja się nazywała "Nabierz rozpędu na wiosnę!" czy jakoś tak ale i tak wychodziło koło 2k

                    1Z0071494A Felga Aluminiowa 16" DRACONIS 6.5JX16, ET50 (205/55 R16) 711,25 zł (cena brutto przed promocją) 540,23 zł (cena promocyjna) 171,02 zł (różnica)
                    no to czekam, może będzie promocja, bo cena 710 zł za sztuke plus dobra opona to robi się astronomiczna kwota.
                    Pozdrawiam
                    Piotr

                    Komentarz


                    • #11
                      to i tak dobrze uslyszales 710zł, ja we Wrocłaiu usłyszałem jakieś 2 tygodnie temu 900zł za sztukę. Jesli ktoś szuka taniej to zwsze istnieje możliwość zamówienia w jakimś salonie czeskim i pojechanie po nich. MAją ceny mniejsze i w 2tys za komplet mozna się zmieścić
                      404 - nenalezeno

                      Komentarz


                      • #12
                        Ciekawe czy Czesi dodatkowo robią promocje od tej ceny bo jeśłi tak to tylko jechać do Czech, nawet po cenie katalogowej.
                        Pozdrawiam
                        Piotr

                        Komentarz


                        • #13
                          Piotr AMP, patrz na allegro. Ja ostatnio znalazłem 17" Cepeusy do O2FL L&K za 200zł (dwie sztuki) i 250zł (dwie sztuki)
                          O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Mihau
                            Piotr AMP, patrz na allegro. Ja ostatnio znalazłem 17" Cepeusy do O2FL L&K za 200zł (dwie sztuki) i 250zł (dwie sztuki)
                            Trzymam rękę na pulsie ale nic nie upolowałem narazie.
                            Pozdrawiam
                            Piotr

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Mihau
                              Ja ostatnio znalazłem 17"
                              Mihau, ale 17" łatwiej trafić niż 16
                              i niestety 16 bardziej są w cenie bo przecież jest większy popyt :wink:
                              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X