Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwny wibrujacy element

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwny wibrujacy element

    Zamieszczone przez kowal 2002
    Żeby uściślić to ten "Auto" obieg zamknięty w OIIFL ma reagować na zanieczyszczenie powietrza spalinami
    czyli nie na schładzanie/ogrzewanie :?: prosił bym o uściślenie.. ,jeżeli ktoś dokładnie wie

    z tym zamykaniem automatycznym obiegu w celu szybszego schłodzenia to gdzieś się kiedyś chyba spotkałem , może to było w lagunie właśnie..

  • #2
    dziwny wibrujacy element

    witajcie , jak w opisie , podczas ruszania i przyspieszania , w pewnych zakresach predkosci ( 900-1000 , 1800-2100 ) obrotowej pojawia sie specyficzny dzwiek jakby wibrujacego metalowego elementu . sam ma co prawda 210 ty , ale cóz to , wszytko co mogłem sprawdzilem tj tunel , drzwi pasazera , wymontowałem schowek i przy dmuchawie równiez wszytko na sztywno - dodam ze dzwiek pochodzi jakby z prawej przedniej czesci samochodu - kabiny .
    jakies sugestie ??
    Krzysiek K.

    Komentarz


    • #3
      czyżby coś podobnego jak to ?
      06.09.2010 - zamówienie szarej elegantki
      19.11.2010 - odbiór auta :-)

      Komentarz


      • #4
        kkosydar, niedawno założyłem podobny wątek tu: Forum - Octavia Club Polska

        Może Ci się przyda.

        Moja Octavia:
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=mikewrc

        Było: 116,3KM / 279,5Nm
        Jest: 143KM / 325,9NM

        Komentarz


        • #5
          witajcie , jest pare pomysłów gdzie i czego szukać , jak przestanie padać to sie za to zabiorę , dzieki serdeczne , dam znac i efektach
          Krzysiek K.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X