Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CB eadio

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • CB eadio

    Powrót dzisiaj w deszczu do krakowa Dwupasmówka odcinek lubień-myślenice.

    Włączam się w Lubniu do ruchu lewym pasem dość szybko przemknęła insignia, to myślę jadę z nią Przez chwilę wlekła się przed nami grupa maruderów, którzy się bawią w tunel aerodynamiczny na lewym pasie.
    Zjechali insignia but, ja za nią but 120, 140, 160 a ja cały czas taka sama odległość za nią, w końcu chyba odpuściła kierunek prawy i została z tyłu

    Parę set metrów dalej jeszcze szybko jadąca x6. Dochodzę do 180, siedzę już z nią, zakręt w prawo, buma ścina z lewego na prawy pas, ja zostaje na lewym, wyrównujemy się. Jedziemy chwilę razem 190, 200 buma zostaje z tyłu objechana przez skodzinkę :twisted:

  • #2
    CB eadio

    witam mam pytanie mam skode octavie 2 hatchbeck. i szukam dogodnego miejsca gdzie zamontowac antene na stale zeby jej nie ruszac, antena jest magnetyczna i glowkuje gdzie ja zamontowac. za pomoc serdecznie dziekuje

    Komentarz


    • #3
      Ja w O1 mam umieszczone radyjko miedzy recznym a fotelem pasazera. Antena natomiast znajduje sie na klapie bagaznika
      Moja Skodzinka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=34434

      Komentarz


      • #4
        Forum - Octavia Club Polska
        Kopalnia wiedzy o CB. Polecam lekturę jak i opcję "szukaj" :diabelski_usmiech

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X