Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poduszki stabilizatora

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Poduszki stabilizatora

    Witam
    Przymierzam się do wymiany poduszek stabilizatora w mojej octavi I (2003r, 1.9 TDI 110km, ASV).
    Jaka powinna być średnica wewnętrzna, ponieważ widzę że podawane są różne. Oraz czy powinienem kupić nowe obejmy wraz ze śrubami? Dodam że obecne w aucie są raczej od nowości.

    Pozdrawiam

  • #2
    Najprościej zadzwonić do ASO . Podasz numer nadwozia to dobiorą prawidłową poduszkę . W tym roczniku były montowane różnej grubości drążki . Opcja druga , zmierzyć suwmiarką swój drążek . Pewnie będzie 21 mm . Śruby zawsze warto kupić . Obejmy w zależności od stopnia skorodowania .

    Komentarz


    • #3
      Ja u siebie wymieniałem tylko gumy. Średnice mierzyłem suwmiarką. Nie kupuj takich zamienników bo skręcenie obejm śrubami jest uciążliwe.
      Jeżeli mój post coś wniósł, to wyślij ,,pomógł,,

      Komentarz


      • #4
        Dopytywałem się w ASO, powiedzieli że od pewnego czasu zmienił się zewnętrzny kształt gumy i trzeba by było wziąć razem z obejmami. Tylko że w porównaniu do zamienników cena troszkę powala. A może ktoś poleci z własnego doświadczenia jakiś dobry zamiennik?

        Komentarz


        • #5
          Poszukaj w temacie " How-to / FAQ - poradniki, foto i videorelacje ..."

          Poduszki (Gumy) stabilizatora – wymiana w Skodzie Octavia I



          Poduszki (Gumy) stabilizatora – wymiana w Skodzie Octavia I - Octavia Club Polska


          Komentarz


          • #6
            Kolego, 23mm średnica bo wymieniałem te gumy ale to w kombi, bo nie napisałeś jaka buda
            pekool

            Komentarz


            • #7
              Moja buda to hatchback. A jakiej firmy zakładałeś gumy? I czy te oryginalne obejmy ci pasowały?

              Komentarz


              • #8
                zmieniałem same gumy chyba lemforder, stare obejmy pasowały
                pekool

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X