Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Namiary na felgi stalowe...?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Namiary na felgi stalowe...?

    Zawsze fabryczne radio mozna zostawic a do niego podlaczyc taki modul Alpine takie cos robi i wtedy mozna podlaczyc sie co sie chce typu wzmaniacze, zmieniarki, korektory graficzne itp.

    Mialem kiedys taka stronke gdzie byly rozpisane piny roznych wtyczek audio w aucie, ale nie moge tego odszukac na kompie

    Aha a co do sterowania nawet jesli znajda sie piny moze byc jeden problem, Alpine uaktywnia np wejscie CD w radiu dopiero gdy jest podlaczona zmieniarka. Stad nie wiem czy gdy nawet podasz juz sygnal z playera w radiu wskoczy opcja CD.

    Swoja droga doplaty do CD, MP3 i samego radia Audience sa kosmiczne. I potem dziwic sie ze rynek "wtorny" jest taki chlonny.

    [ Dodano: 25-12-2004, 22:37 ]
    No to dopisze do topicu, mimo ze juz prawie miesiac minal. :szeroki_usmiech Moze sie komus przyda

    Gry wyścigi online

    Tu mozna odszukac kilka kabli do zmieniarek i ogolnie jakies wiadomosci o car-audio
    TDI 205PS

  • #2
    Namiary na felgi stalowe...?

    Ma ktos moze jakies namiary na na miejscowke gdzie mozna tanio kupic felgi stalowe 15" w Warszawie lub okolicach?
    Na allegro sprzedawali po 200PLN, a teraz jedyne ogloszenia jakie znajduje to za ok. 400PLN.

    Nie jest to drogo, ale jakbym jeszcze ze 100-150PLN zaoszczedzil, to bym sie nie obrazil.

    EDIT: Chodzi mi o cene za komplet a nie za sztuke. Felgi maja byc uzywane.
    TDI 205PS

    Komentarz


    • #3
      Kiedyś znajomy kupował w Jabłonnie ale musiałbym się dokłanie dowiedzieć gdzie, jak tylko bedę wiedział to dam znać !!!

      [ Dodano: Czw 25 Lis, 04 12:33 ]
      pisałeś do niego ??? Może ma tylko za ile ??

      Link
      1.9TDI "AHF"
      Master's Tuning

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Marker26
        pisałeś do niego ??? Może ma tylko za ile ??

        Link
        Dzieki - wiesz juz jak jest.
        TDI 205PS

        Komentarz


        • #5
          Michal jak znajdzie uzywane nie pogiete 15" w cenie ponizej 350zl to daj znac gdzie . U nas w Bielsku odszukac 14" w cenie ponizej 80zl za sztuke i to jakies pokrzywione to cud. Niby maja miec "dostawe" swiezego towaru w "kurnikach" ale puki co cena za 14" 80-100zl sztuka
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft
            Michal jak znajdzie uzywane nie pogiete 15" w cenie ponizej 350zl to daj znac gdzie . U nas w Bielsku odszukac 14" w cenie ponizej 80zl za sztuke i to jakies pokrzywione to cud. Niby maja miec "dostawe" swiezego towaru w "kurnikach" ale puki co cena za 14" 80-100zl sztuka
            Mam miejscowe sprawdzona za 360PLN.
            Najgorzej, ze mialem kilka ofert super stalowek z 200PLN, ale jeszcze nie widzialem wtedy czy bede ich potrzebowal i okazja przeszla bokiem.

            Aha - zebyscie tylko nie mysleli, ze jestem taki sknera, ze mi szkoda 150PLN - po prostu mam swoje powody, dla ktorych przy takiej cenie nie bede potrzebowal tych stalowek w ogole, bo zrobie inny ruch.
            TDI 205PS

            Komentarz


            • #7
              może warto przejechać się na giełde w poprzednim sezonie znajomy kupił za 200zł 4 szt w słomczymiu oczywiście do octavi

              [ Dodano: Pią 03 Gru, 04 22:33 ]
              nie wiem czy nadal aktualne ale...
              http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36308513

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X