Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Palenie na stałe kontrolki od alarmu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Palenie na stałe kontrolki od alarmu

    mmy koło 17 wlatujemy na a4 więc mysle że o 19 moglibyśmy dojechać
    S H A R A N T D I

  • #2
    Palenie na stałe kontrolki od alarmu

    Witam! Właśnie wróciłem z pracy,podszedłem do samochodu na parkungu i po otworzeniu centralnego zamka a zarazem wyłączeniu alarmu zauważyłem że kontrolka umieszczona w drzwach kierowcy (wskazująca działanie alarmu) nie gaśnie tylko świeci się na stałe. Jak zamknę samochód to zamyka się centralny włącza alarm i kontrolka zachowuje się tak: pali się intensywnie i słabiej, intensywnie i słabiej a wcześniej albo się paliła albo gasła(mrugała). Czy ktoś miał może taki przypadek i wie o co chodzi??
    1.9TDI "AHF"
    Master's Tuning

    Komentarz


    • #3
      z tego co wiem to lampka w drzwiach od kierowcy jest sygnalizacja centralnego zamka, a nie z alarmu, chyba ze miałes cos przerabiane. Ktos juz taki przypadek - stałe swiecnie opisywał na forum - poszukaj
      DACAR.team

      Komentarz


      • #4
        Witam,

        to ja opisywałem temat swiecenia kontrolki na drzwiach od kierowcy. Miałem tak samo ze po otwarciu drzwi kontrolka nie gasła tylko cały czas swieciła mocniej lub słabiej.... po pewnym czasie wróciło do normy, byłem u szpeca od alarmu i okazało sie ze po zimie w aucie była wilgoc... i zaczeło parowac jak przyszły cieplejsze dni.. wysusz po prostu auto tzn dywaniki i problem zniknie


        pozdrawiam
        skalmar

        Komentarz


        • #5
          Marker26, jesli chodzi o diode sygnalizującą załączenie alarmu to świecenie ciągłe może oznaczać uszkodzenie centralki lub przejscie w tryb serwisowy alarmu. Jesli to jest ikonka drzwi to mogła sie uszkodzić krańcówka w któryś drzwiach jesli to jest krańcówka powinno sie też świecić światło wewnętrzne lub stało sie to co napisał skalmar99, jesli to krańcówka to tam jest mikro stycznik który sie często psuje TTTM

          Komentarz


          • #6
            A u mnie ta kontrolka w drzwiach wcale się nie świeci. Drzwi poza tym się nie ryglują i można je otworzyć od środka. Może ktoś ma jakieś sugestie.
            TDI ASV 140KM 300Nm

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X