Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ramię wycieraczki tył 1u2 liftback/hatchback o1 tpur

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ramię wycieraczki tył 1u2 liftback/hatchback o1 tpur

    Witam.
    Albo jestem ślepy jak kret albo czegoś nie rozumiem... Poszukuję, najlepiej nowego ramienia + pióro na tył do O1 Tour liftback/hatchback, a jedynie co znajduję to ramiona gdzie w opisie pisze że do kombi są. Zna ktoś nr OE ramienia tylnej wycieraczki? Przytuliłem O1 ale z brakującym ramieniem, silniczek ramienia i dostawa płynu spryskiwacza działa miodzio więc chciałbym uruchomić to to by działało jak z fabryki. PLS HELP

  • #2
    Zamieszczone przez DjAbra Zobacz wpis
    Poszukuję, najlepiej nowego ramienia + pióro na tył do O1 Tour liftback/hatchback
    Jak nic nie masz to raczej będziesz potrzebował tych części:

    Ramię wycieraczki do tego nadwozia ma numer 1U6955707E - około 166 zł w ASO

    Nakładka spryskiwacza 1U6955435 około 54 zł w ASO

    Pióro wycieraczki 1U6955425A około 60 zł w ASO

    Dysza spryskiwacza (wygląda jakby była mocowana w ramieniu) 1Z5955957 około 51 zł w ASO

    Przy żadnym numerze nie było napisane, że wycofane z produkcji więc może uda się kupić.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      dzięki, przynajmniej 3 elementy udało mi się na necie znaleźć taniej po numerze jako OE a nie zamiennik, co nie znajdę to po weekendzie zaglądnę do najbliższego ASO

      Komentarz


      • #4
        jeszcze jedno pytanie/prośba: mógł by ktoś zrobić zdjęcie albo powiedzieć jak dla "debila" - jaka jest domyślna pozycja spoczynkowa tylnej wycieraczki w HB? w prawo, równo z pierwszą grzałką czy może niżej/wyżej względem niej?

        Komentarz


        • #5
          To nie jst HB tylko liftback. Ma być po prawej stronie, równolegle do blachy klapy. Lepszego zdjęcia nie mam ale w necie możesz przejrzeć inne i jest tak samo jak na tym.
          Zamontuj i włącz. Zobacz jak pracuje od lewej do prawej. Jak nie stuka w blachę to OK.
          ]"]That page doesn't exist (404) — ImgBB
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
            To nie jst HB tylko liftback. Ma być po prawej stronie, równolegle do blachy klapy. Lepszego zdjęcia nie mam ale w necie możesz przejrzeć inne i jest tak samo jak na tym.
            Zamontuj i włącz. Zobacz jak pracuje od lewej do prawej. Jak nie stuka w blachę to OK.
            Eeee, wszyscy od zawsze mówią potocznie HB, różnica w konstrukcji między HatchBackami, a LiftBack jest niewielka. Czepianie się tu że napisał HB jak wszyscy używają tego i wiadomo o co chodzi to jest bez sens jak czepianie się o vrs i rs - wiadomo że jest u nas RS, a VRS to oznaczenie angielskie, ale to jedno i to samo, a to że ktoś se tak powie - grunt że wiadomo o co chodzi :P


            http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
            https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X