Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszczelka wału korbowego tył

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uszczelka wału korbowego tył

    Dzień dobry Wszystkim kolegom. Potrzebuje pomocy, muszę wymienić uszczelke tylnia wału korbowego. Bardzo prosze o poradę jaka uszczelke kupić firma, nie chce jakiś badziew itp. Czy do mojego auta muszę kupić z obudową? Posiada ktoś jakiś nr fabryczny, katalogowy oryginału?? Wiem ze napiszecie ze w sieci jest mnustwo informacji na ten temat, ale mam problem z doborem ponieważ mam Octavię 1 po lifcie rocznik 2008 otatnia linia produkcji silnik BFQ 1.6 tour twój Power ++ Wszędzie jak szukam to są do jedynki, albo już do nowej budy czyli dwujki i nie umie znalesc prosze o pomoc może ktoś wymienial i pamięta lub zapisał nr oryginału??? Na poczatku myślałem ze cieknie mi z miski pomiędzy miską a skrzynia, ale wymieniłem silikon z misy i dalej cieknie wiec zostaje tylko uszczelka wału o ile sie nje mylę ??
    Ostatnio edytowany przez danielosy; 9160.
    moja czarna perla
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=980275#980275

  • #2
    Topran mi nie znane, nie wypowiem sie, ale jeśli chcesz numer katalogowy masz tu:
    Simering, uszczelniacz wału korbowego tył Skoda Octavia 1,6 - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X