Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nierówne zawieszenie w Octavi I

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nierówne zawieszenie w Octavi I

    Czy ktoś może ma lub miał założone w Octavii felgi o takim ET (25)?
    Octa II Mint, nie modzona ...

  • #2
    Nierówne zawieszenie w Octavi I

    Po wymianie opon ayto przechyliło się o 1-1,5 cm na prawą stronę.... Czy ktoś miał taki przypadek? Skoda "wisiała" dość długho około 2 godzin, ważenie alufelg, a może to wyszła jakaś usterka zawieszenia?

    Pozdrawiam

    i czekam na odpowiedź.

    Komentarz


    • #3
      PZ, była podwieszona z dwóch stron czasem może tak być bo spręzyny sie rozprężają oraz amorki gdzie robiłeś

      Komentarz


      • #4
        JA PYTAM POWAżNIE...

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez PZ
          JA PYTAM POWAżNIE...
          poważnie widzisz różnicę 1cm?
          Octavia 1.6 AEE 165tys przeb.

          Komentarz


          • #6
            Wymieniałem w ASO i zastanawiam się czy ja tego przechylenia nie widziałem, czy wylazło po wymianie, o co tu chodzi, jaka jest rada, czy to wróci do normy?????

            [ Dodano: Pią 14 Kwi, 06 23:24 ]
            Pochylone jak cholera , niestety widać 1,5-1,3 przód 1 tył.....

            Komentarz


            • #7
              PZ, ja odpowiadam napisz cos wiecej gdzie robiłeś. Jak było auto podniesione.

              Ja jak zmieniałem amorki i spreżyny to zawieszenie na począku wyglądało jak seryjne no może ciut niższe po kilku kilometrach się ułożyło czasem sie tak zdaża i musie sie ułożyć
              które ASO w krakowie są cztery dwa Interauto Emida Murawski

              pojeździj przez świeta i sprawdź co sie dizeje jesli dalej tak bedzie to bedziemy myśleć dalej

              Komentarz


              • #8
                Auto ma 15 000 km przebiegu, wymieniałem w Emidzie. Kupione jak miało 13 ooo salonowe Demo

                Komentarz


                • #9
                  kkupione w emidzie czy gdzieś indziej spróbuj pojeździć powinno sie ułożyć jak nei to ja bede w czwartek w krakowie wieć będe mógł sie przyjżeć jak bardzo ci to przeszkadza to podjedź po świetach na kocmyżowską i ci sprawdzą jest to serwis w którym mamy zniżki ale najpierw musisz sie oklejić

                  Komentarz


                  • #10
                    Daj mi, jeśli możesz, jakieś namiary na siebie na mail,, co z tą Kocmyrzowską???

                    A z tym zawieszeniem, czy to normalne, bo auto prowadzi się OK, nie ściąga, amortyzuje OK.....

                    Komentarz


                    • #11
                      czasem może sie tak zdarzyć a mój namiar znajdziesz w profilu tam masz GG i Email

                      Komentarz


                      • #12
                        A mierzyles przed wymiana?
                        tego rzedu roznica jest trudna do zauwazenia (u siebie zauwazylem dopiero jak mierzylem przed wymiana zawieszenia)
                        nasza droga: www.wpzs.pl

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X