Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Niedogrzany silnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Niedogrzany silnik

    Cześć, w moim 1.9 tdi silnik ALH. Zauważyłem, że w porze jesienno-zimowej. Temperatura cieczy oscyluje między 60-70 stopni Celsjusza. Nie ważne czy jeżdżę po mieście, czy robię trasę 100km. Dodam że nagrzewnica bardzo mocno grzeje w kabinie. W lato jest okej, trzyma sztywno 90 stopni. Termostat sprawny. Ma ktoś podobny przypadek?

  • #2
    Ja tak miałem przez ostatnie tygodnie. Dziś wymieniłem termostat i teraz jest ok. Wskazówka w pionie, w kabinie gorąco.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
      Ja tak miałem przez ostatnie tygodnie. Dziś wymieniłem termostat i teraz jest ok. Wskazówka w pionie, w kabinie gorąco.
      Też tak miałem i po wymianie termostatu wróciło do normy .

      Komentarz


      • #4
        Dodam, że wyjęty termostat wyglądał jak nowy. Myślałem, że będzie jakiś pęknięty czy coś. Mógłbym Ci go sprzedać i byś nie podejrzewał, że coś z nim nie tak.
        Nowy kupiłem za niecałe 50 zł. Oryginał.
        ​​​​​​Na Twoim miejscu wymieniłbym go jeszcze raz.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Mam dokładnie ten sam problem obecnie. Temp. cieczy 70 stopni. Wskazówka niezupełnie pionowa.

          Mozecie mi polecić jaki termostat kupić do 1,6 BSE?
          SATYNOWA O2 Tour
          Z pozdrowieniami
          Bartek

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X