Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ustawianie przednich świateł przeciwgłowych. Jak?s

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ustawianie przednich świateł przeciwgłowych. Jak?s

    Wymieniłem reflektory na nowe Hella. Teraz dopiero widać różnicę. Mam wersję ze światłami przeciwgłowymi, które są zintegrowane z reflektorami. Byłem ustawić światła na stacji diagnostycznej, jednak nie wiem jak ustawić światła przeciwmgłowe. Lewe świeci prawidłowo, czyli poniżej poziomej linii na przyrządzie. Natomiast prawe świeci powyżej. Mają świecić tak samo równo. Nie mam pojęcia jak tę prawą lampę przeciwmgłową ustawić. Może ktoś wie jak tego dokonać?

  • #2
    Przecież masz dwie śruby regulacyjne z tyłu lampy . Jedna od świateł mijania i druga od przeciwmgielnych.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez danielzy Zobacz wpis
      Przecież masz dwie śruby regulacyjne z tyłu lampy . Jedna od świateł mijania i druga od przeciwmgielnych.
      Pewny jesteś?
      Z tego co widziałem dzisiaj to jedna jest od ustawiania lampy góra-dół, a druga prawo-lewo.
      Przyglądałem się lampie i wygląda na to, że reflektor główny jest wykonany na stałe razem z mocowaniem lampy przeciwmgłowej.
      Poza tym obie lampy razem się przemieszczają podczas regulacji pokrętłem w kabinie.

      Komentarz


      • #4
        Zobacz czy na pewno dobrze osadziłeś żarówkę w gnieździe.
        Pozdrawiam,


        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

        Komentarz


        • #5
          No faktycznie , może być jak piszesz.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X