Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy mozna podlaczyc alarm pod fabryczna syrene???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy mozna podlaczyc alarm pod fabryczna syrene???

    Blokada skrzyni biegów jest ok, pod warunkiem oczywiście ze nie zapomnimy jej używać - np. gdy wychodzimy tylko do sklepu na 5 min ;-). Oczywiście nie pomoże nam także gdy ktoś łapie nas na stłuczkę.

  • #2
    Czy mozna podlaczyc alarm pod fabryczna syrene???

    jak to zrobic?
    nowy cSIMC od Aliego
    seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
    Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

    półosie seryjne przebieg 273 tyś

    Komentarz


    • #3
      Przeciez auto nie ma syreny fabrycznie, co Ty bredzisz od kiedy by miala byc. Przeciez jak jest syrena to jest juz alarm.

      Chyba, ze chce nowy alarm podlaczyc pod sygnal dzwiekowy samochodu czyt. klakson, ale to trzeba pisac wyraznie co sie chce, a nie polowy nie napisac.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        rafalus, a może Ty masz alarm, ale o tym nie wiesz ... Musisz mieć 2 zabezpieczenia, jeżeli masz AC, a AC masz na 100%

        Komentarz


        • #5
          a nie jest tak że ilośc zabezpieczeń jest uzależniona od wartości auta?

          Komentarz


          • #6
            z tego co pamietam to im wiecej zabezpieczenc tym taniec AC wychodzilo
            ale u mnie wzieli 3 zabezpieczenia
            1- immobiliser
            2- centralny zamek z funkca SAFE
            3- alarm
            4- zabezpieczeniem to byl garaz( tez podobno wplywa na skladke AC)

            wiec rafalus, chce czy nie chce ma juz 2 zabaezpieczenia (bo kazda O1 miala funkce SAFE i IMMOBILIZER)

            Komentarz


            • #7
              Lukasso, jest ale w napewno się mieści w widełkach na dwa zabezpieczenia. Jeżeli kogoś to interesuje, to mogę dowiedzieć się, jakie są widełki w których trzeba mieć jakie zabezpieczenia.

              Ale spotkałem się z przypadkiem, że auto o wartoście ok 230tyś miało tylko 2 zabezpieczenia (alarm, imobilajzer) i dostało pełne AC, a wg warunków AC auto powyżej 150tyś musi mieć oprócz 2 zabezpieczeń zabezpieczenie specjalne (np. GPS). Reasumując, jest z tym mocno różnie

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez chester121
                z tego co pamietam to im wiecej zabezpieczenc tym taniec AC wychodzilo
                ale u mnie wzieli 3 zabezpieczenia
                1- immobiliser
                2- centralny zamek z funkca SAFE
                3- alarm
                4- zabezpieczeniem to byl garaz( tez podobno wplywa na skladke AC)

                wiec rafalus, chce czy nie chce ma juz 2 zabaezpieczenia (bo kazda O1 miala funkce SAFE i IMMOBILIZER)
                a jak zabezpiecza auto ta funkcja SAFE?

                Komentarz


                • #9
                  funkca SAFE blokuje zamki tak ze nawet ze srodka nie da si ich otworzyc
                  a wiec mozesz miec otwarte okno i koles nic nie zrobi (no chyba zeby wszedl przez okno)
                  ale ciagniecie za klamne od sroka czy tez otweiranie centralnego zamka na drzwiach(przycisk na panelu sterowani) nic nie da zamki beda ciagle zamkniete

                  pzdr

                  Komentarz


                  • #10
                    Mam blokade . chdzilo o mi o klakson znaczy glosnik klaksonu alarmu nie mam
                    chcialem podlaczyc alarm do klaksonu
                    nowy cSIMC od Aliego
                    seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                    Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                    półosie seryjne przebieg 273 tyś

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez rafalus
                      chcialem podlaczyc alarm do klaksonu
                      to dasz radę. chyba nie trzeba nawet specjalnego modulatora. Ja mam tak w Land Cruiser'ze .

                      Jak będziesz zakładał, to zainwestuj jakieś 40zł więcej, ale żeby Ci dali czujniki mikrofalowy (nie ultradzwiękowy).
                      Jak chcesz namiary do bardzo dobrego gościa od alarmów, to daj znać.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez rafalus
                        alarmu nie mam
                        chcialem podlaczyc alarm do klaksonu
                        tylko podłącz po przez przekażnik , ponieważ prąd jaki bieże ori klakson jest zabójczy dla układu wykonawczego alarmu
                        Jaki alarm masz, chcesz założyć???

                        Komentarz


                        • #13
                          Nie wiem jeszcze jaki a jaki mozecie polecic, wogole nie podobaja mi sie te czujniki
                          w kabinie najchetniej bym jch nie montowal.Gdzie czujnkiesa orginalnie?
                          Jeszcze jedno pytanie trudno jest zamienic ta syrene klaksonu na jakas inna bardziej niskotnowa? A orginalny alatm gdzie montuja w aucie?
                          nowy cSIMC od Aliego
                          seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                          Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                          półosie seryjne przebieg 273 tyś

                          Komentarz


                          • #14
                            rafalus, Ale to sie ma podobac lub nie. Patrzysz codziennie na nie. Ja ich wogole nie dostrzegam.



                            Gdzie sie alarm montuje jak ktos mi tu napisze to ma warninga walne, bo nie bedziemy tu propagowac dzielenia sie takimi informacjami. Na PW wyslac jak ktos chce
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez aciu
                              tylko podłącz po przez przekażnik , ponieważ prąd jaki bieże ori klakson jest zabójczy dla układu wykonawczego alarmu
                              Jaki alarm masz, chcesz założyć???
                              to właśnie załuż sobie czujnik mikrofalowy, to go nie będzie widać. Jak chcesz namary do sprawdzonego kolecia co montuje alarmy, to daj znać. Pamętaj,zę alarm powienien być na szynie CAN

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X