:lol
kolejna eliminacja PZM
Zwiń
X
-
kolejna eliminacja PZM
Przed nami kolejny poważny rajd w pucharze PZM więc zbieramy na Start, tym razem będziemy ścigać się w Opolu w dn.20 maja, jeśli nie zmienią terminu.
Wystawiam do licytacji koszulki naszego zespołu, które pomogą nam w zbiórce , więc proszę hojnie licytować , abyśmy mogli zebrać pieniążki na najbliższy start, oraz żeby starczyło na następne wyjazdy.
Nie wszyscy uczestniczyliście w poprzedniej zbiórce, więc proszę Was , przyłączcie się tym razem.
Zobaczcie na fotkach jak fajnie z nami możesz się bawić i wyglądać na wspólnych zdjęciach z rajdów.
Ten kto wylicytuje najwięcej, będzie mógł umieścić swoją reklamę na koszulce oraz na aucie, my pokrywamy koszta z tym związane.
Jeśli już masz nasza koszulkę, tzn. że jesteś VIP więc dorzuć do naszej skarbonki kilka groszy żeby nam ułatwić kolejny start.
Jeśli nie masz, również dołącz się do nas i wrzucaj pieniążki do skarbonki, tym sposobem najłatwiej nam pomożesz podczas najbliższego oraz kolejnego startu.
Liczy się naprawdę każda złotówka, gdyby każdy nasz znajomy wrzucił tylko po 5 pln, latali byśmy Subaru Sti więc nie bądź obojętny plsss….
HELP
NUMER SKARBONKI
( oraz wpłata za koszulkę)
BZWBK
Krzysztof Dzyr
tel. 601 235 639
46 1090 1056 0000 0001 0490 8015
SZŁEM BOKIEM BO NIE SZŁO INACZEJ IŚC
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców
-
-
Haalo, nie widzę odzewu, więc zaczynam się martwić.
Może koleżeństwo z okolic Opola niech sie odezwie, to na miejscu sie spotkamy
Bo w Warszawie juz chyba pomoc wyczerpałem :cry:*** New Auta do 30% Taniej z Salonu PL ***
www.cars4vip.pl
Komentarz
-
-
No dobrze prosze Państwa, widze ,że postów coraz mniej więc i mniejsze zainteresowanie, to chyba zaprzestanę nudzić w tym środowisku. Muszę dbać o to żeby było za co latać więc nie gniewajcie się jeśli sponsor na masce się zmieni. Pozdrawiam i chyba kończymy bal...*** New Auta do 30% Taniej z Salonu PL ***
www.cars4vip.pl
Komentarz
-
Komentarz