Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Dobre dopasowane POKROWCE do O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Dobre dopasowane POKROWCE do O1

    Wczoraj na A4:
    - nałogowcy jeżdżący środkowym i lewym pasem. Z tyłu siedział mój 3 letni kuzyn i zapytał, dlaczego inni nie jadą tym pasem który jest wolny(na prawym ani jednego samochodu) i bliżej drzew(chodziło mu o pobocze). Małe dziecko, a wie o co kaman.
    - kierowca autokaru prowadzący łokciami i rozmawiający przez telefon, który w łuku zaczął zjeżdżać na środkowy pas, jakby nie wolny lewy pas, byłaby ładna "kanapka" :evil:
    - włączam się do ruchu, lewy kierunkowskaz i toczę się, aż ktoś zwolni prawy pas, albo mnie wpuści, miga gościu z Mondeo, no to but i zaczynam zjeżdżać, obracam głowę, żeby mieć 100% pewność, a Mondziak na wysokości tylnego lewego koła. :twisted:
    Finałem była kobita w Caddym, która waliła pod prąd, przez pas wyłączony z ruchu, 3 lewoskręty, akurat wyjeżdżałem z bocznej uliczki i jechała prosto na mnie. :shock:

  • #2
    [O1] Dobre dopasowane POKROWCE do O1

    Szukam gdzie mozna kupic dobrej jakosci dopasowane pokrowce do mojej octavi 1 Ze jak wstane to to nie z pokrowcem na pupie :P

    Komentarz


    • #3
      Re: Dobre dopasowane POKROWCE do O1

      Zamieszczone przez arturo_o
      Szukam gdzie mozna kupic dobrej jakosci dopasowane pokrowce do mojej octavi 1 Ze jak wstane to to nie z pokrowcem na pupie :P
      ASO lub

      Link

      lub

      Link

      Komentarz


      • #4
        arturo_o,


        tylko tutaj gość szyje pokrowce do różnych aut ale prywatnie ma oktavie i ma tak dopasowane że po założeniu to nawet niebedzie ci się chciało wysiadać z auta

        ja też brałem u niego i jestem zadowolony

        Atma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
        Adres:
        woj. łódzkie
        98-220 Zduńska Wola, Szpakowa 11 Tel.: 043 823 91 79
        Fax: 043 824 85 55

        Komentarz


        • #5
          Ostatnio też przerabiałem temat w O1, i skończyło się na zakupie foteli od seata Leona w idealnym stanie, komplet za 200 PLN. Całkiem inny komfort jazdy, aż sam się dziwie że tyle km wytrzymałem z ori fotelami. Polecam takie rozwiązanie :szeroki_usmiech

          Moim zdaniem bardziej się kalkuluje.
          Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

          _

          Komentarz


          • #6
            Ja polecam takie rozwiązanie jeśli koniecznie już pokrowce
            Forum - Octavia Club Polska

            Kupiłem je u tego gościa: Link

            Komentarz


            • #7
              Ja mam fotele w stanie idealnym jak nowiutkie z fabryki wrescie autko ma 3 latka ale bede wozil teraz dziecko a wiadomo jak to dziecko cukierki picie chrupki gumy i szkoda foteli a kupic gowniane pokrowce ktore beda sie zwijac itp to szkoda kasy

              Komentarz


              • #8
                szukalem do mojej O1 , ale bedac w uk jest halford i co , 56f za komplet pokrowcow poniewaz mam puduszki boczne tak sa ceny, wiec :wink: :wink: :wink: :wink: poszukalem na ebayuk,.-cover seats- i znalzlem z niemiec , dobrze sie w nich trzyma , oraz w dotyku sa miekkie kupilem je za 38f wraz z przesylka ! tak sie prezentuja :wink:
                Załączone pliki
                prawidłowa odległość ,mniejsza od większej

                Komentarz


                • #9
                  Kupowalem ostatnio tutaj allegro.pl/show_item.php?item=2721207472
                  Wszystko pasuje, jakoscbez zastrzezen.
                  VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                  VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                  Komentarz


                  • #10
                    arturo_o, duże to dziecko :?: jak moje jedzie w foteliku, to ja daję pod spód cienką karimatę z JYSK-a. Już parę razy coś się polało i nakryszyło, ale fotel bez szwanku :szeroki_usmiech , dzieciak zadowolony, może nogami pomajtać i nic nie pobrudzi, bo mata sięga do spodu fotela i ja spokojniejszy :wink:
                    Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                    @ by Tune-up Gdańsk
                    TDI VP++ i jeszcze rośnie
                    Antek

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X