Nietypowy błąd AIRBAG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Roddi29
    Drive
    • 2019
    • 45
    • Octavia II combi (1Z5)
    • BGU 1.6 MPI 102 KM

    Nietypowy błąd AIRBAG


    Pytanie w temacie aribag. pacjent Octavia 2 z 2004 roku, 1,6 benzyna bez gazu. Czasem podczas jazdy zapala się kontrolka poduchy. Natężenie jej światła jest słabsze, przygaszona ale widoczna!!!!, czasem zgaśnie po kilkuset metrach czasem trzeba się zatrzymać i uruchomić ponownie silnik tu znowu czasem łapie od razu czasem po kilku minutach. Towarzyszy temu wyłączenie tempomatu, radia i Klimy! Dzieje się tak rano kilka minut po starcie ale też mogę zrobić 500 km bez tego "focha" a jak wrócę ze sklepu to daje czadu i wkurza! Jakieś pomysły, gdzie czego szukać? Ktoś przerabiał temat. Wczoraj wymieniłem kable i komplet świec kupiłem z wyższej pólki, nie pomogło! Mam foto i chyba tez krótki filmik też się znajdzie. Chętnie poznam opinie innych użytkowników/użytkowniczek. Dziękuje za wszystkie wskazówki z góry, pozdrawiam, All.


  • Roddi29
    Drive
    • 2019
    • 45
    • Octavia II combi (1Z5)
    • BGU 1.6 MPI 102 KM

    #2
    Znalazłem filmik, auto zatrzymane, chwile po kaprysach skody, te falujące obroty to sprawa mojej stopy! Może uda się go odtworzyć?

    Komentarz

    • Roddi29
      Drive
      • 2019
      • 45
      • Octavia II combi (1Z5)
      • BGU 1.6 MPI 102 KM

      #3
      gdyby filmik nie chodził to jest i fotko Zdjęcie WhatsApp 2023-10-31 o 19.50.38_6fe9f9b2.jpg

      Komentarz

      • Roddi29
        Drive
        • 2019
        • 45
        • Octavia II combi (1Z5)
        • BGU 1.6 MPI 102 KM

        #4
        Witam grono użytkowników, Błąd dziś odczytany w module klimatyzacji "Silniki krokowy klapy prędkości własnej" błąd stały (DELPHI kod 02174) i klapy klimy "słychać" nawet po ich resecie. Drugi to lewe lustro nie grzeje, ale to chyba przez wkład, który nie jest oryginalny. Wymieniłem wczoraj jeszcze map Senor, stary czujnik nie wyglądał najlepiej, był nieco zaolejony, jest nowy w tym miejscu, wiązka i piny wtyczki ok. Auto jakby lepiej jeździ i na wskazaniach ma chyba mniejszy apetyt na fuel. Dziś zrobiłem kilkanaście kilometrów i bezobjawowo, bez tego typu fochów, czasem na drugi koniec miasta nie szło dojechać bo fochy waliła skodzina.

        Komentarz

        • krzynol
          RS
          S_OCP Member
          • 2007
          • 10928
          • Superb II combi (3T5)
          • ASV 1.9 TDI VP 110 KM
          • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

          #5
          to chyba jakieś problemy z samym licznikiem. zimne luty?
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz

          • Roddi29
            Drive
            • 2019
            • 45
            • Octavia II combi (1Z5)
            • BGU 1.6 MPI 102 KM

            #6
            Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
            to chyba jakieś problemy z samym licznikiem. zimne luty?
            Licznika nie rozbierałem, ale siedzę ze schematami elektrycznymi, miernikiem w garażu, jak coś znajdę dam znać.

            Komentarz

            Pracuję...