Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blokada rozruchu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Blokada rozruchu

    ello
    Zamieszczone przez Purchawa
    Serdeczne podziekowania za super zestaw rybny i sympatyczna pogawedke
    nie ma sprawy przyjemność po mojej stronie. Mam nadzieję, że naprawdę Wam smakowało ops:
    Zamieszczone przez Gmero
    Hmmm chyba cosik się spierniczyło
    jeżeli chodzi Ci o ten wątek (że naraz taki krótki i nie ma niektórych postów) to zostal podzielony na dwa, tu jest brakująca część:
    Forum - Octavia Club Polska

  • #2
    Blokada rozruchu

    Witam przeszukałem forum od deski do deski i nic na ten temat niepisze :/ wczoraj wyjechałem do rodziny po dojechaniu pojechałem do kościoła zgasiłem auto przyszedłem i chciałem do zapalić ale niewiem czemu nichce mi zgasnąć ta lampka od blokadu rozruchu zapalam 3 sek i gasnie za któryms razem udało mi się uruchomić auto przejechałem 10 km i dalej to samo dzis to ustąpiło i pojawiło się tylko raz ?? miał ktoś podobny problem ??

    Komentarz


    • #3
      A jak wygląda lampka blokady rozruchu hę? Bo ja chyba nie kumam o co chodzi?

      Komentarz


      • #4
        chyba chodzi ci o kontrolke check engine - taka pomaranczowa. Najwidoczniej masz jakies błedy- trzeba podpiac pod vaga i bedzie wszystko jasne
        DACAR.team

        Komentarz


        • #5
          A może chodzi o kontrolkę immobilaizera - pomarańczowy kluczyk?
          Octavia 00' 1,9 TDI SLX

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez szpal
            A może chodzi o kontrolkę immobilaizera - pomarańczowy kluczyk?
            może Faktycznie chodzi o kluczyk który gaśnie po przeczytaniu cewki która jest w kluczyku zwanej imobilajzerem. umnie tez często nie czytał przeciściłem stacyjke płynem do styków poprostu psikłem do środka i problem ustąpił.
            [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

            Komentarz


            • #7
              tak o kluczyk chodzi niekiedy jak przekręce zapłon to mruga i jak odpalam samochod to on odrazu gasnie raz na 10 razy idaje sie ze niezaświeci

              Komentarz


              • #8
                temat u mnie przerabiany zakończyło się na wymianie wkładki :roll:
                ale u Ciebie nie koniecznie,
                może wystarczy przeczyścić przedmuchać :diabelski_usmiech
                należy pod VAG-a i diagnozować może kluczyk daje słaby sygnał do ibi - nie wiem nie znam się tak tylko coś słyszałem o intensywności sygnału jak mi wymieniali
                była czeszka jest franca ale wolałem czeszkę

                Komentarz


                • #9
                  dizenkuje bardzo ?? jaki koszt był wymiany wkładki ??

                  Komentarz


                  • #10
                    allegro 200 zł komplecik scyzoryk
                    była czeszka jest franca ale wolałem czeszkę

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X