Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gdzie jest napiecie 12 v na silniku 1.9 tdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • gdzie jest napiecie 12 v na silniku 1.9 tdi

    ksobota, kolego wiesz jak to jest z regenerowanymi elementami, osobiscie wolę wymienić na dobry orginał i mieć spokój na kolejne lata ale w twoim przypadku może zmień mechanika i przejedz się gdzie indziej?

  • #2
    gdzie jest napiecie 12 v na silniku 1.9 tdi

    moze ktos wie gdzie jest napiecie 12v na silniku 1.9 tdi 90 km AGR po przekreceniu kluczyka potrzebne mi jest do podłaczenia swiatel do jazdy dziennej dzieki

    Komentarz


    • #3
      Na pewno za radiem jest 12V po stacyjce, ale chyba w tym miejscu to cie nie będzie satysfakcjonować
      Octavia

      Komentarz


      • #4
        a nie możesz z akumulatora bezpośrednio wziąć? Przekaźnik do włącznika i finito

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez alukow
          a nie możesz z akumulatora bezpośrednio wziąć? Przekaźnik do włącznika i finito
          Nie, nie może. Gdybyś czytał dokładnie, to zauważyłbyś, że szuka plusa po stacyjce tzw. piętnastkę. "Na silniku", to pewnie znaczy "pod maską" - najprawdopodobniej chodzi światła LED.

          :arrow: Adam 33, masz go na przykład w kostce przełącznika świateł, masz tam też w zasadzie wszystko, wystarczy przerzucić przewody pod maskę, bo jeżeli to LED-y z dodatkowym przewodem do ich wyłączania, to będziesz potrzebował jeszcze sygnału pozycyjnych i dobrze byłoby też w kabinie mieć główny wyłącznik tych świateł.
          Piętnastka jest też w paru innych miejscach - bezpieczniki, wiązka stacyjki.
          Osobiście troche blado widzę to Twoje dalsze samodzielne podłączanie, skoro sam nie potrafisz zlokalizować tak prostej sprawy.
          Instrumedley multi display full version

          Komentarz


          • #6
            sprawa jest prosta bo to ze postacyjce w kabinie jest to wiem i podłaczylem je pod radio tylko ze ja nie chcialem ciagnac przewodu do kabiny wszystko zrobilem sam chcialem tylko sie dowiedziec czy tzw pietnastka jest gdzies pod maska dzieki

            Komentarz


            • #7
              na elektrozaworze pompy wtryskowej??

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X