Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tarcze hamulcowe-textar

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tarcze hamulcowe-textar

    djczas, to wszystko zalezy od auta rok ma znaczenie po 2002 były bardziej restrykcyjne emisje spalin , u mnie w clubie 2 osoby wycieły kata a maja 2 sondy i nic im sie nie pali auto jezdzi , wazne podobno jest odpowiedznia odległosc i ukierunkowanie sond , zawsze mozna wstawic sportowy kat napisz do MG i sie wyjasni

    , raczej bez korekty sie nie obedzie omga wystapic rozne bledy
    co do wtryskow to muszisz klasc albp od cupry r audi tt lub s3 wersje 225km sa to 380cm

  • #2
    tarcze hamulcowe-textar

    czy takie tarcze sa tak dobre jak i klocki tej firmy? kosztuja 180zl sztuka i jesli beda przyzwoite to mysle ze warto

    mial moze ktos stycznosc z tymi tarczami?

    Komentarz


    • #3
      To troche sporo jak na jedna tarcze, no chyba, ze potrzebujesz naprawde fest hamulcow do mocnego hamowania lub wyscigow.
      Powodzenia!

      Komentarz


      • #4
        ewa.saganowska, Niestety to jest zwykla cena tarczy. Tuningujemy te fury i zdaloby sie im tez zalozyc jakies w miare konkretne heble, a nie hamulce jak w kolarce.

        danielpoz, Ty potrzebujesz tarcze 280 czy 288 :?:
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          280mm

          generalnie nie musze miec super hamulcy bo i tak od 1.5 roku to zona tylko jezdzi ale mam dosc ciagle krzywych tarcz-a glupia baba twierdzi ze hamulce sa dobre hahaha!!!!

          czyli mowiac krotko czy te textary beda odpowiednikami fabrycznych? bo tyle mi wystarczy do szczescia

          Komentarz


          • #6
            Okolo 160zl kosztuja zwykle nie nawiercane, ani nie nacinane tarcze EBC za sztuke, zalezy od kursu €. Do tego klocki jakies 140zl zwykle EBC lub te GS z 260zl.

            Albo zalozyc zwykle ATE okolo 130zl lub PowerDiski 160zl i powinno byc ok Chyba Zoltar sprzedaje na forum produkty ATE. A klocki mozna Ferodo zalozyc do tego.

            To takie moje prywatne skromne wypociny :szeroki_usmiech
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              do ferodo mam uraz hahah one w ogole nie hamuja-moze jakies trefne kupilem :?

              klocki mam zawsze textary i wystarczaja tylko te tarcze mnie przesladuja

              jutro kupie te textary i sie okaze po czasie co to bylo warte jesli tez padna to nastepnym razem kupie te ATE


              czy tylko ja mam problem z krzywymi tarczami???

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez danielpoz
                a glupia baba twierdzi ze hamulce sa dobre hahaha!!!!
                a żona czytuje nasze forum? :wink: . Pytam, bo moja czasmi tak ( o dziwo zainteresowania motoryzacją...).
                Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

                Komentarz


                • #9
                  jestem pewny ze nie czyta hahaha

                  Komentarz


                  • #10
                    a popatrz jeszcze na Forum - Octavia Club Polska . też całkiem niezłe ceny.
                    Zenuś pa pa teraz gra nam rcd310- i bardzo fajnie gra. masz problem z LPG - walnij na PW - postaram się pomóc

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez danielpoz
                      mial moze ktos stycznosc z tymi tarczami?
                      Jestem prawie pewien, że u mnie były takie od nowości i na tyle i na przodzie (mówię o klockach rzecz jasna) i sprawiały się całkiem nieźle(na przednich zrobiłem 50 tyś a na tylnich 60 tyś.) - po nich założyłem jakieś wyrwane z salonu (bo miałem taniej) i też nieźle - zrobiłem kolejne 50 tyś. , ostatnio założyłem ETFy i teraz już po przejechaniu ok. 3-4tyś myślę o zmianie i tarcz klocków , może dlatego że tarcze mają ponad 100tyś. i trzeba duzej siły użyć, żeby auto hamowało, a po kilku ostrzejszych wciskaniach hamulca jest już słabo ops:

                      Komentarz


                      • #12
                        klocki to ja tez mialem i mam textara ale mi chodzi o tarcze tej firmy

                        pytam tak z ciekawosci bo juz i tak je kupilem :wink:

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez danielpoz
                          klocki to ja tez mialem i mam textara ale mi chodzi o tarcze tej firmy

                          :wink:
                          no taak, ja dzisiaj śpię ops:
                          Ja pewnie się skuszę na Zimmermany bo o Brembo koledzy sporo złego napisali 8)

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez arci9
                            myślę o zmianie i tarcz klocków , może dlatego że tarcze mają ponad 100tyś. i trzeba duzej siły użyć, żeby auto hamowało, a po kilku ostrzejszych wciskaniach hamulca jest już słabo ops:
                            Ja pomalu tez :szeroki_usmiech moje tarcze maja juz 120kkm :P Hamuja jeszcze zadziwijaco dobrze 8) Zasluga to plyn hamulcowy EBC ,poprostu po nim heble malo puchna

                            [ Dodano: Czw 01 Cze, 06 16:25 ]
                            Zamieszczone przez arci9
                            Ja pewnie się skuszę na Zimmermany
                            Ja tez o nich mysle ,mam nadzieje ze sie z kasa ogarne na wiercone :roll:
                            Mysle tylko nad klockami do nich (moze ferodo ds) ,ebc chyba beda za twarde :roll:
                            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez arci9
                              Ja pewnie się skuszę na Zimmermany bo o Brembo koledzy sporo złego napisali
                              Jakbys potrzebowal zeby ktos ci napisal cos o pekajacych obok nawiercen i przy szpilkach tarczach Zimmerman to w kazdej chwili sluze (pracowaly z Ferodo Premier)
                              Od jutra zaczynam testy u siebie red stuffow z ori tarczami i plynem motula.
                              nasza droga: www.wpzs.pl

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Jabar1975
                                Zamieszczone przez arci9
                                Ja pewnie się skuszę na Zimmermany bo o Brembo koledzy sporo złego napisali
                                Jakbys potrzebowal zeby ktos ci napisal cos o pekajacych obok nawiercen i przy szpilkach tarczach Zimmerman to w kazdej chwili sluze (pracowaly z Ferodo Premier)
                                Od jutra zaczynam testy u siebie red stuffow z ori tarczami i plynem motula.
                                uuu, to mnie zmartwiłeś :cry: Tarcze jednak muszę zmienić a mocy trochę jest i trzeba to jakoś ogarnąć....co to "red stuffy"?chodziło o green stuffy? :wink:


                                Zamieszczone przez Samiec
                                Zasluga to plyn hamulcowy EBC ,poprostu po nim heble malo puchna
                                płyn mam zmieniony już dawno

                                Zamieszczone przez Samiec
                                Mysle tylko nad klockami do nich (moze ferodo ds) ,ebc chyba beda za twarde
                                Może warto pomyśleć nad zestawem Turbo Groove i EBC green stuff?

                                Komentarz


                                • #17
                                  arci9, RedStuffy to twardsza odmiana Grenow Drozsza o okolo 100zl od GS.

                                  Jabar1975, Jakies szczegoly, bo narazie nastawiony jestem na Zimmermany Sport 312mm :?
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Maicroft
                                    arci9, RedStuffy to twardsza odmiana Grenow Drozsza o okolo 100zl od GS.
                                    acha, dzięki Maicroft

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez arci9
                                      Może warto pomyśleć nad zestawem Turbo Groove i EBC green stuff?
                                      Ja mam taki zestaw i spisuje się k

                                      Z czystym sumieniem mogę polecić

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        ok,kolega Zoltar handluje ATE a innymi firmami kto handluje tutaj z forum bo potrzebuje jeszcze tarcz do innego auta i moze cos ciekawego mi doradza

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez arci9
                                          Może warto pomyśleć nad zestawem Turbo Groove i EBC green stuff?
                                          Ekonomiczniej wychodza tarcze zimmermana ,a ma to dla mnie duze znaczenie ,bo mam ograniczony budzet :roll:
                                          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez danielpoz
                                            a innymi firmami kto handluje tutaj z forum bo potrzebuje jeszcze tarcz do innego auta i moze cos ciekawego mi doradza
                                            ja mam w ofercie: ATE, Black Diamond, EBC, Zimmermann :diabelski_usmiech
                                            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X