Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ksiazka naprawcza skoda octavia 2007

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ksiazka naprawcza skoda octavia 2007

    Zamieszczone przez Dr.Claufe
    Zamieszczone przez Mihau
    Nie znaleziono strony..-C20281684.html ja proponuje coś takiego. W miarę przestronny, silnik ekonomiczny, gdyż normalnie jeździ na 12 zaworach i dopiero po przekroczeniu chyba 4000rmp chodzi na 16 (tzw. VTEC-E). Ma bardzo długą skrzynie i dzięki temu koledze palił z takim silnikiem ok. 7L w mieście (warszawa). Jeździłem tym samochodem sam i mam bardzo miłe wspomnienia, silnik nie brał oleju w ogóle. Szczerze polecam, bo moim zdaniem jest to lekka alternatywa przy tym spalaniu do LPG. Starsze niż 2000 rok ale ja bym spróbował.
    Bardzo przyjemne wydają się być te hondy co koledzy pokazali. Obie niestety sięgnęłyby mojego maksymalnego budżetu. Słyszałem dobre opinie o tej marce, ale chyba z ewentualnymi częściami nie jest tak wesoło? Fajnie wyglądają, na wyposażeniu mają wszystko to co niezbędne. Będę myślał, chociaż pewnie ciężko będzie mi przekonać ojca.
    Można i taniej znaleźć, bo w przedliftach też były te silniki. A co do części to tanie jak barszcz. To jest D-seria więc ma dużo tańsze części niż B seria. Filtry to jakieś śmieszne pieniądze, rozrząd chyba 200 PLN.

    Pierwsze z brzegu Link

  • #2
    ksiazka naprawcza skoda octavia 2007

    Witam serdecznie !! czy moglby mi ktos pomoc , potrzebuje ksiazke naprawcza skoda octavia 1.6 mpi 2007 w formie elektronicznej. z gory dziekuje !!!!
    octavia ll combi 1.6 mpi LPG

    Komentarz


    • #3
      Chodzi o książkę serwisową czy książkę "Sam naprawiam?"
      Octavia

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X