Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

300 000 km

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 300 000 km

    u mnie w o II z przodu dzieje się dokładnie to samo na dywaniku czasami i to przy mocnych ulewach pojawiają się może dwie albo 3 krople co mnie dosyć mocno irytuje :|

  • #2
    300 000 km

    Witam wszystkich .
    Chciałem sie podzielic swoimi uwagami z racji przebiegu mojej skodziny. Przebieg orginalny bo jestem pierwszym własciciele . Wiec do rzeczy ! Od samego poczatku zalewam silnik olejami Orlenu pierwsza wymiane zrobiłem po 5 000 km panowie w serwisie mocno sie dziwili ze taki olej i tak szybko wymieniam. Silnik pomomo takiego przebiegu nie bierze oleju. Do tej pory wymieniłem : dwa razy zaworek N75 , dwie przepływówki , zamek w drzwiach, amortyzatory wszystkie ,dwa razy gumy stabilizatora, jeden termostat dwa akumulatory,jeden przerywacz kierunku i wymieniłem olej w skrzyni biegów. Oczywiscie w tym czasie rozrzad co 90kk raz tarcze i cztery razy klocki. Jeden raz samochód padł w trasie,mianowicie poleciał czujnik ABS i potrzebna była wizyta w serwisie, Spalanie w granicach 4,5- 5 l /100km . Czesci zamienne stosuje tylko znanych firn jak Brembo,Ina,Bosch . Pozdrawiam wszystkich

    Komentarz


    • #3
      To tylko pozazdrości takiego autka. Powodzenia w dalszej eksploatacji.

      Komentarz


      • #4
        słuszny przebieg jeszcze raz tyle samo :diabelski_usmiech
        "Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

        Komentarz


        • #5
          Eponimos, gratulacje i oby dalej było bezawaryjnie
          :twisted: mała czarna :twisted:

          Komentarz


          • #6
            Przebieg 300.000 tys czyli AGR się już dotarł, teraz pozostało go normalnie eksploatować ... :szeroki_usmiech

            Moim zdaniem silnik nie do zajechania, szybciej buda przegnije niż z AGRem zacznie się cos dziać. Szkoda, że już nie robią takich motorowni.

            Aha gratki przebiegu
            Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

            _

            Komentarz


            • #7
              Eponimos,
              lista krótsza od mojej. Tylko, że Ty masz 300, a ja dopiero 128 kkm. Chylę czoła :bow
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #8
                No i niech hula dalej. Ja mam seicento z takim przebiegiem nic nie dotykane
                .

                Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

                Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X