Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zaparowany reflektor

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zaparowany reflektor

    Nastar, wstrzymaj się z pruciem biegałki do naszego spotkania, pokażę ci jak to u mnie wygląda ewentualnie powiem jak zrobić żeby było OK

  • #2
    zaparowany reflektor

    reflektor zaparowł, jest sens bawic siew uszczelnianie czy najlepiej kupić nowy?
    może znacie jakieś sposoby na uszczelnienie tegoż reflektora?


    EDIT:
    zmienilem ten leflektor

    Komentarz


    • #3
      a po co zmieniales? reflektory w O1 nie sa niestety w 100% szczelne. Nalezy latem je otworzyc zby na upale sobie wilgosc odparowala od czasu do czasu i potem jest spokoj na jakis czas.

      Komentarz


      • #4
        Re: zaparowany reflektor

        Zamieszczone przez Sigma_74
        reflektor zaparowł, jest sens bawic siew uszczelnianie czy najlepiej kupić nowy? może znacie jakieś sposoby na uszczelnienie tegoż reflektora?
        Wymiana na nowy nic nie da ... i tak będzie parował.
        Włącz światła i niech temperatura zrobi swoje. Zawsze tak robię po solidnym myciu np. Karcherem. 5 minut na drogowych i ładnie odparowują.
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

        Komentarz


        • #5
          Sigma_74, Ostatnio wlasnie mi sie zaparowal po myciu jak mialem go w rece. Tez sie troche wkurzylem, ale pojezdzilem dwa dni na swiatlach i przeszlo
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Maicroft u mnie juz odparowało, ale jak sam stwierdzasz wkurza to ..!!! wezmę zasilikonuje to i tyle

            Komentarz


            • #7
              Sigma_74, reflektor musi mieć odpowitrzenie wieć nie ma po co go zasilikonować bo narobisz sobie problemów poźniej i trzeba bedzie kupować nowe

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X