Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wtryski.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wtryski.

    nico21, no tak dla mnie :wink:

  • #2
    Wtryski.

    Witam
    wiem że temat przerabiany, czytałem ,ale nie znalazłem mnie satysfakcjonującej odpowiedzi wie piszę następujący post.
    w dniu wczorajszym jadąc swoja piekną czeszka zauważyłem że jak daję w potocznie zwana rurę to dymi, mam przebieg 90 tysięcy, wtryski AHF, czy wymiana wtrysków spowoduje ze przestanie dymic ..? lub bedzie mniej dymic, nie zamierzam na razie podnosić mocy programami, ale zaniepokoił mnie ten dym z tyłu widoczny w reflektorach innego auta..?
    pytanie:
    1.czy wymiana wtrysków zredukuje dymienie
    2.jeśli wymienićto na jakie
    3. czy ewentualnie ktoś ma takie wtryski na sprzedaż.

    Komentarz


    • #3
      dziwne moj ma 285k km i nic nie dymi prawie :-) a przedtem nie dymil? Oleju nie bierze?
      :: O1 AXR Kombi

      Komentarz


      • #4
        nie bierze, a czy dymił nie wiem , nie sprawdzałem ale on dymi jak mu dam w palnik, bo jak delikatnie to nie ..

        Komentarz


        • #5
          Sigma_74, cieplej sie zrobilo, to i przykopci.
          Przy takim przebiegu na 99% nie jest to wina wtryskow.
          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

          STOP ECO-TERRORISM!

          Komentarz


          • #6
            Mam taki sam przebieg i odkad pamietam, to zawsze byl odkurz za autem, ale batorego nigdy. Tak wiec dym dymowi nie rowny, generalnie mnie to nie rusza, bo to nie ja wacham swoje spaliny :twisted:
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              dzięki
              tez tak sądze gdyż jeżdziłęm delikatnie, no może teraz troszkę szybciej ..
              jadęna przeglad w Środe wiec mozejak wymienięoleje, filtry będzie mniej kopcic
              dzięki aha
              ale wtryski warto wymienicna nowe czy nie i na jakie ewentualnie ?

              Komentarz


              • #8
                Wtryski jak zmieniac, to juz na wyrost zrobic te co Ali robi 216-tki do tego wlozyc turbinke z ASZ i korekte softu, bo zmieniac serie na serie to raczej nie ma sensu.

                Z reguly wtryski wymienia sie jak zaczynaja lac, wiec puki nie ma przepalu to szkoda zabawy.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Sigma_74
                  mozejak wymienięoleje, filtry będzie mniej kopcic
                  ja po takim przegladzie jak dalem w palnik na maksa to normalnie taki czarny dym, prawie jak sadze poszedl. Wiec nie mysl ze przeglad to zalatwi. Przy ostroznej jezdzie zbiera sie tam zbiera i jak dasz gaz na maks-a to sie wydmuchuje caly ten syf... :roll:
                  Passat 2.0 TDI, 140 KM, 2007, Comfortline
                  mam nadzieję, że będzie równie dobry co octavia...

                  Komentarz


                  • #10
                    marcind, Bo jak auto ma zmienne geometrie turbo, to trzeba mu regularnie dawac w palnik, a nie uprawiac PSJ, bo sie kierownice potem zasyfia
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      spoko spoko Maicroft skodzinka sobie poradzi w kazdych warunkach jazdy... :roll:
                      Passat 2.0 TDI, 140 KM, 2007, Comfortline
                      mam nadzieję, że będzie równie dobry co octavia...

                      Komentarz


                      • #12
                        więc olac zagadnienie skoro z turbiną ok, i wtryski nie leja dzieki

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X