Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z cieplym silnikem.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z cieplym silnikem.

    Kolega Luca, przejechal cos kolo 200-200kkm i dopiero zabral sie za remont zawieszenia, a auto jest 2001 czy 2002 rocznik, wiec wszystko zalezy od tego gdzie sie jezdzi i ile tam sie jezdzi

  • #2
    Problem z cieplym silnikem.

    Drodzy Panowie! podpowiedzcie mi cos! A mianowicie w mojej nince pojawil sie problem tzn on moze i byl juz jak ja kupilem ale zwrocil mi na niego uwage moj kuzyn. Skodka moja ktora ma silniczek z 90oma kuccami AGR jak zapala zimna jest super wystarczy lekko przekrecic kluczyk i odpala jak ta lala a jak silnik jest rozgrzany i np zatyrzymam sie w miescie i chce go odpalic cieplego to juz nie jest to takie latwe tzn odpala on za 1 razem ale musze dluzej krecic. Kuzyn moj ktory ma audi nie ma takich problemow , a dodam ze jak np przygazuje lekko przy odpaleniu na cieplym silniku to odpala super i kuzyn moj mowi ze moze mam uszkodzony przyspieszacz zaplony czy cus takiego. Powiedzice czy skoda o silniku AGR ma cos takiego wogole? Czy moze to byc cos innego niz to co on powiedzial? Czy ta czesc wystepuje sama czy racej nie? Ile ona kosztuje? A wogole czy jak podlaczyl bym Vaga to wykazal by jakis blad? tak jak czytalem na forum ktos cos pisal o ustawieniu katu wtrysku. Ale czy takei cos mozna zrobic? Jak bylem na wymianie zaworou podcisnienia w ASO to zadnego innego bledu nie znalazl VAG a jak powiedzialem kierownikowi ASO ze takei cos sie dzieje to on mi powiedzial ze to moze byc rozrussznik lub akumlator. Pomozcie mi prosze. Pozdrawiam wszytkich

    Komentarz


    • #3
      moze to byc ten kat wtrysku

      ale smieszne jest to ze i ten aku tez moze byc przyczyna zreszta kiedys byl tu obszerny topic o tej sprawie

      ja gdy mialem kiepski aku to tez gorzej odpalal jak byl cieply a zminy na dotyk-dziwne ale tak bylo

      Komentarz


      • #4
        lisiaczek, znajomy mial identyczny problem i wyregulowanie kata wtrysku pomoglo, jak to nie pomoze to jest jeszcze pare innych ale najlepiej zaczac od tego bo to najbardziej prawdopodobne i najtansze do naprawienia.
        :: O1 AXR Kombi

        Komentarz


        • #5
          Ile razy mozna wlkowac to samo?

          Problem jest na 99% z dawka rozruchowa!
          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

          STOP ECO-TERRORISM!

          Komentarz


          • #6
            No ok!!!!!!!! Purchawa nie zlosc sie! Tylko napiszcie co zrobic? Mozna to ustawic Vagiem ? Trzeba recznie? Mozna to samemu zrobic? Trzeba w ASO? Gdzie i jak to mozna sprawdzic?

            Komentarz


            • #7
              Forum - Octavia Club Polska
              Spritmonitor.de

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X