Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Vag com i inny kabel

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Vag com i inny kabel

    Napisałem, że to nie reguła.

    piotrek_os, - masz rację. Takich ludzi odrazu się rozróżnia do reszty - kultura na drodze, wpuszczą Cię, nie trąbią itp.

    Jak widzę "golfa trójkę gti tdi TKI" no to wiadomo, że lepiej uważać ......
    Gasolina

  • #2
    Vag com i inny kabel

    Witam! Wczoraj dłubiąc trochę przy O2 wyskoczył błąd od poduszki... chciałbym sprawdzić o co chodzi dlatego ściągnąłem najnowszego vcds... , kumpel ma kabel do mondeo 2005 na obd2 ... w o2 też jest odb2 złącze (chyba że się mylę ? ), chciałem się upewnić czy jak zainstaluje i podepnę nic nie spierdziele... ? proszę o podpowiedź

    Komentarz


    • #3
      VCDS nie ruszy na tym kabla.
      Do VCDSa jest dedykowany kabel.
      Spróbuj VAGa 3.11 lub VWTOOLa ale wątpię żeby poszło - inny protokół komunikacji.
      Do O2 to już raczej VCDS bo VAG i VWTOOL obsluguja auta do 2004r.
      Komfortowie kierunkowskazy - włączasz 1 a miga 3x
      Emulator czujnika poziomu oleju G266
      Napraw sterowników AIRBAG

      Komentarz


      • #4
        Dokładnie tak jak napisał kolega VCDS nie pójdzie na tym kablu ,do tego musisz mieć kabel ori z ADAKO.Podobno gdzieś da się kupić klony tych interfejsów ale na dłuższą mete i tak nie zdają egzaminu (po aktualizacji programu przestają działać,albo coś się w nich przepala-tak czytałem)

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez dwloka
          albo coś się w nich przepala-tak czytałem)

          taaa żyłka się przepala... :szeroki_usmiech
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            kabel obd2

            mam kabel obd2 , wczesniejszym samochodzie mogłem sie połączyc bez problemu , był to vw polo 98 rok teraz mam skode 2008 i za chiny nie moge sie połaczyc co proponujecie jaka wersja programu bede mógł się połączyc ?
            wow wr............

            Komentarz


            • #7
              Administracja Forum OCP

              Komentarz


              • #8
                Nie chce zakładać nowego tematu, zakupiłem kabel viakena kkl obd2. Próbowałem z samochodem VW Polo z 97r. i programem Polski Vag 4.9 i wszystko działa, natomiast z tym samym kablem, programem i moja skoda z 98r. nie możne nawiązać połączenia. Może ktoś polecić jakiś inny program działający z tym kablem, albo wskazać co mogę robić źle. Linki mile widziane i z góry dzięki za pomoc.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X