Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobieranie lakieru - Auto-Blak

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobieranie lakieru - Auto-Blak

    chciałbym się shamować we wtorek jakby dało radę
    W sumie jedno wolne miejsce jest. Tak wiec powinno starczyc czasu i dla Ciebie
    Outlander
    była OII 4x4 BMM
    już nie ma Octa ASZ super fajna była

  • #2
    Dobieranie lakieru - Auto-Blak

    Jak powinno wyglądać dobieranie lakieru w przypadku małych elementów ? Typu np. wyloty powietrza ze zderzaka :?:
    Bo dzwoniłem do Auto-Blak i stwierdzili, że wystarczy że im zostawie wloty a oni pomalują na "mój" kolor i już :roll:
    A co z blaknięciem i starzeniem lakieru :?:
    Akurat w moim przypadku może się to udać, bo autko młodziutkie, ale gość o tym nie wie, bo mu nie mówiłem :roll: tylko od razu stwierdził, że poprostu pomalują na mój kolor...

    jak to powinno wyglądać :?:
    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
    http://www.disi-tune.pl
    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
    Był WRX
    Była Octa

    Komentarz


    • #3
      Jak ja lakierowalem listwy, to lakiernik znal kod lakieru mojej Skody, ale wyszedl do samochodu z probkami w wielu odcieniach i dobieral najbardziej pasujacy.
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez MiKruS
        Jak ja lakierowalem listwy, to lakiernik znal kod lakieru mojej Skody, ale wyszedl do samochodu z probkami w wielu odcieniach i dobieral najbardziej pasujacy.
        czyli istnieje taka możliwość, ze sprawdzą sobie kod lakieru a na miejscu dobiorą dokładniej do stanu obecnego :?:

        no dobra, przekonam sie jutro rano :idea:
        Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
        http://www.disi-tune.pl
        Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
        Był WRX
        Była Octa

        Komentarz


        • #5
          W Auto-Blaku dobierają komputerowo lakier, więc nawet jeśli samochód jest stary, to tak dobiorą lakier, że nie będzie różnicy :szeroki_usmiech W końcu to profesjonaliści

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez QBA
            W Auto-Blaku dobierają komputerowo lakier, więc nawet jeśli samochód jest stary, to tak dobiorą lakier, że nie będzie różnicy :szeroki_usmiech W końcu to profesjonaliści
            to się okaze 8)
            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
            http://www.disi-tune.pl
            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
            Był WRX
            Była Octa

            Komentarz


            • #7
              Nie wiem w sumie jak u mnie dobierali, bo zanim im auto zostawilem, to juz mieli zderzak dla mnie przygotowany polakierowany.
              Ogolnie jest tak, ze maska jest idealna. Odcien, zarnistosc matalika nie do odroznienia. Jednak elementy plastikowe przy dobrym swietle sa jakby troszke jasniejsze, ale podobno na plastiku tak juz jest.
              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

              STOP ECO-TERRORISM!

              Komentarz


              • #8
                Zaden plastik po pomalowaniu nie bedzie mial takiego samego odcienia jak blacha. Prosty przyklad samochody Renault maja przednie blotniki z jakiegos rodzaju plastiku. Elegancko widac to na srebrnym gdy maska i drzwi sa innego koloru niz blotnik i zderzal. Nie ma sie co przejmowac uwazam.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Dodam jeszcze, że grubość lakieru jest identyczna jak na reszcie samochodu. Nawet jeśli samochód miał stłuczkę, to po grubosci lakieru nikt się nie pozna

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X