Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NOWY ON

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • NOWY ON

    Zamieszczone przez coco
    Witam Kolegów,

    Czy może ktoś wie jak zdjąć kod w radiu "SYMPHONY-CD"
    Zamontowałem je jakiś czas temu, ale zapomniałem kod lacze , a zbliża się czas kiedy będę musiał odłączyć akumulator.
    Liczę na was Koledzy :diabelski_usmiech
    Na Wolumenie sa goscie co zdejmuja kody ze wszystkiego.
    Problem w tym, ze trzeba bedzie wyjac radio.

    Zapytaj w ASO, moze da rade to wyciagnac VASem albo VAGiem z radia - albo jeszcze jakis inny sposob jest.

    BTW: Temat przenosze do caraudio.
    Uki
    Premium Car Care - Auto Kosmetyka

    S-maxD
    V 50

    325ic

  • #2
    NOWY ON

    Moze niektórych to zainteresuje ?
    Ciekawe czy to prawda?
    403 Forbidden
    LEWY

    Komentarz


    • #3
      Re: NOWY ON

      Zamieszczone przez marlewi
      Moze niektórych to zainteresuje ?
      Ciekawe czy to prawda?
      403 Forbidden
      teraz tylko patrzeć jak pojawi się Shell VPower Diesel k
      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
      http://www.disi-tune.pl
      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
      Był WRX
      Była Octa

      Komentarz


      • #4
        Re: NOWY ON

        Zamieszczone przez MisiekWAW
        teraz tylko patrzeć jak pojawi się Shell VPower Diesel k
        :rofl k

        Zadzwonie do nich i powiem, ze zamierzam zbadac na hamowni czy faktycznie bedzie 10% wzrost osiagow w moim TDI
        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

        STOP ECO-TERRORISM!

        Komentarz


        • #5
          Re: NOWY ON

          Zamieszczone przez Purchawa
          Zamieszczone przez MisiekWAW
          teraz tylko patrzeć jak pojawi się Shell VPower Diesel k
          :rofl k
          Ty się zając nie śmiej :szeroki_usmiech



          Zamieszczone przez Purchawa
          Zadzwonie do nich i powiem, ze zamierzam zbadac na hamowni czy faktycznie bedzie 10% wzrost osiagow w moim TDI
          dzwoń, a jak sprawdzisz to i ja sprawdzę k
          Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
          http://www.disi-tune.pl
          Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
          Był WRX
          Była Octa

          Komentarz


          • #6
            Re: NOWY ON

            Zamieszczone przez MisiekWAW
            Ty się zając nie śmiej :szeroki_usmiech

            Obrazek
            :shock: :shock: :shock: :wow :wow

            No zatkalo mnie

            Pogadam, pogadam. Powiem, ze klub OCP chce przeprowadzic niezalezne testy i je opublikowac
            "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
            Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

            STOP ECO-TERRORISM!

            Komentarz


            • #7
              misiek ubiegles mnie z fotka... :twisted:
              W hamburgu tankowalem tego v-power ON i na autobanie
              jechalem tyle samo co na polskim orlenie...wiec JA osobiscie nie
              poczulem różnicy :roll:

              Komentarz


              • #8
                Spróbować nie zaszkodzi, ciekawe czy Master's coś wie w temacie.

                A może....ten ON V-power, to zwykły OO
                Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                czarna AR 156 1.8 T.Spark

                Komentarz


                • #9
                  Słyszałem jak powstaje w Shelu V-power od pewnego kolesia z Shella ,Gosciu tankując do odpowiedniej komory w cysternie PB"98 wlewa z wiadra jakies gówno (uszlachetniacz czy cos takiego-pewnie sami nie wiedzą) , w czasie drogi wszystko sie wymiesza i tak własnie powstaje V-power które jeszcze nikomu nic nie dało oprócz większej pustki w kieszeni,
                  Ale czas pokaże czy V-power ON i BP cos dadzą.
                  LEWY

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez marlewi
                    Słyszałem jak powstaje w Shelu V-power od pewnego kolesia z Shella
                    Potwierdzam...
                    Mi cieć z mojego osiedla mowil, ze jego brata kolegi ojciec pracuje jako stróż nocny na parkingu strzezonym. I tam przyjezdza jakis boss z Shella i temu ojcu kolegi brata tego ciecia ten boss powiedzial w zaufaniu, ze ten shell vpower to zwykle PB98 z wiadrem cukru.

                    No - serio - mowie Wam, to podobno na pewno jest prawda na 100% - jak bum cykcyk - przeciez, znam tego ciecia i wiem, ze jest wiarygodny.


                    :roll:
                    TDI 205PS

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez MiKruS
                      Zamieszczone przez marlewi
                      Słyszałem jak powstaje w Shelu V-power od pewnego kolesia z Shella
                      Potwierdzam...
                      Mi cieć z mojego osiedla mowil...

                      Ty się nie śmiej. U nas sieci stacji benzynowych własnych rafinerii jeszcze nie mają. Wszyscy leją z jednego kurka do cysterny, potem kierowca z pojemniczkiem na cysternę wchodzi i "uszlachetnia". Sam fakt, że na forum można znaleźć spory o to który ON lepszy, świadczy o tym, że jednak to coś daje. Swojego czasu bodajże Statoil miał inne paliwo, bo ze Słowacji sprawadzali. Ale BP ich przekonało, że z Płocka lepsze.
                      Dawno temu, za benzynowych czasów bardzo lubiłem tankować benzynkę z RN. Może to psychika, ale jeździło mi się na tym lepiej. A cała reszta to Płock.
                      Teoretycznie są jeszcze jakieś zupełne drobiazgi jak Jedlicze czy Glimar. Niemal nie do kupienia.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez grzesio
                        Ty się nie śmiej. U nas sieci stacji benzynowych własnych rafinerii jeszcze nie mają. Wszyscy leją z jednego kurka do cysterny, potem kierowca z pojemniczkiem na cysternę wchodzi i "uszlachetnia". Sam fakt, że na forum można znaleźć spory o to który ON lepszy, świadczy o tym, że jednak to coś daje. Swojego czasu bodajże Statoil miał inne paliwo, bo ze Słowacji sprawadzali. Ale BP ich przekonało, że z Płocka lepsze.
                        Dawno temu, za benzynowych czasów bardzo lubiłem tankować benzynkę z RN. Może to psychika, ale jeździło mi się na tym lepiej. A cała reszta to Płock.
                        Teoretycznie są jeszcze jakieś zupełne drobiazgi jak Jedlicze czy Glimar. Niemal nie do kupienia.
                        Tak, masz racje, ze prawie na wszystkich stacjach w Polsce jest paliwo z Plocka lub Gdanska.
                        Jednak akurat Vpower jest importowany. :P
                        TDI 205PS

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez MiKruS
                          Jednak akurat Vpower jest importowany. :P
                          aha... Nie wiedziałem. Miło z ich strony
                          Choć i tak do baku sobie raczej benzyny nie wleję :?

                          Osobiście nie kochałem VPower, zwłaszcza 99. Autko było o tyle żwawsze, że spalanie mi do 30% większe wychodziło, bo żal było nie depnąć :diabelski_usmiech

                          Komentarz


                          • #14
                            Niby w Polsce na wszystkich stacjach jest z jednego zrodla, to dlaczego jak zatankuje w Gdansku na Shelu, lub nawet na Orlenie, to auto jest nie do poznania w prowaniu z tym co tankuje w Wawie?
                            Bo zanim trafi na stacje, to przechodzi paru hurtownikow...? :?
                            "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                            Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                            STOP ECO-TERRORISM!

                            Komentarz


                            • #15
                              Witam!
                              Miałem już okazję jeździć na tym paliwie (przejechałem na nim parę kkm Vauxhall Vectra 2.0 DTI), specjalnej różnicy nie było, być może mają pozytywny wpływ na jakość spalin - ale to mnie specjalnie nie interesuje.
                              Pozdrawiam

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez spill
                                Witam!
                                Miałem już okazję jeździć na tym paliwie (przejechałem na nim parę kkm Vauxhall Vectra 2.0 DTI), specjalnej różnicy nie było, być może mają pozytywny wpływ na jakość spalin - ale to mnie specjalnie nie interesuje.
                                Pozdrawiam
                                heheheh k

                                a kopciła ta Vectra chociaż mniej? Czy bez zmian
                                Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                                teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                                czarna AR 156 1.8 T.Spark

                                Komentarz


                                • #17
                                  heheheh

                                  a kopciła ta Vectra chociaż mniej? Czy bez zmian
                                  Nic się specjalnie nie zmieniło, bączek :szeroki_usmiech przy ruszaniu zawsze był

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Swego czasu AutoŚwiat przetestował kilka rodzajów benzyn m.in. V-Powera i okazało się , że 99 gówno daje a nawet o 1Nm mniejszy moment obrotowy wyszedł niz na 98 z byle jakiej stacji. Jak miałem benzynówkę to się zfrajezyłem parę razy, ale treaz się nie dam))

                                    [ Dodano: Pon 13 Gru, 04 09:23 ]
                                    PS. W Krakowie na Kapelance w BP sprzedją to cudowne paliwo , jedno jest pewne przyspieszenie wzrasta ale w opróznianiu konta w banku)

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Swego czasu AutoŚwiat przetestował kilka rodzajów benzyn m.in. V-Powera i okazało się , że 99 gówno daje a nawet o 1Nm mniejszy moment obrotowy wyszedł niz na 98 z byle jakiej stacji. Jak miałem benzynówkę to się zfrajezyłem parę razy, ale treaz się nie dam))
                                      Ja też testowałem i dupohamownia gdy miałem scirocco na gaźniku po kilku tankowaniach odczuwało lepszą elastyczność - z tego co wiem te paliwo ma poprostu dodatki czyszczące i tyle - być może właśnie w starszych samochodach są rezultaty.
                                      Skolei mając crxy, tankowąłem (ale już rzadko) V-powera nie odczułem żadnej różnicy - oprócz oczywiscie tutaj wymienionej na koncie w banku :?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Purchawa
                                        ...auto jest nie do poznania w prowaniu z tym co tankuje w Wawie?
                                        ...? :?
                                        eee, ze niby jak!??! prosze rozwinac watek..
                                        GETAWAY DRIVER

                                        Saab 9-5 Aero Black Estate

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          eee, ze niby jak!??! prosze rozwinac watek..
                                          Silnik ciszej pracuje, dupohamowania wykazuje wieksza dynamike Z obserwacji wynika ze potrafi spalic mniej i to czasem sporo...
                                          I potrafil mniej kopcic, jak mialem kopcacy program

                                          W Wawie mimo, ze tankuje tylko praktycznie Shella, z praca silnika roznie bywa. Ale o tym juz pisalem w kilku watkach o paliwie...
                                          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                          STOP ECO-TERRORISM!

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Tak se patrzę, do jakich to wybiegów marketingowych uciekają się sprzedawcy. Ale po prostu nie rozumiem dlaczego, nikt jeszcze nie wpadł na pomysł marketingowy wraz z jego konsekwentną realizacją: sprzedajemy zwykły ON, ani lepszy, ani gorszy tylko taki jak być powinien.
                                            Myślę, że niemal każdy wysupłałby ca 10gr więcej za litr i pewność. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nastawieni na zysk są tylko przekrętacze paliwowi.

                                            --
                                            E
                                            --
                                            sen supermarketu: szanowni klienci, jestescie jeb...

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Totalne bzdury !!! następny chwyt marketingowy, testy były przeprowadzane na benzynie i wyniki wachały sie w marginesie błędu 1%. Ale jestem pewny, że jeżeli się tylko pojawi wielu z nas bedzie tankowało to właśnie paliwo, choćby dlatego że jesteśmy maniakami i będziemy chcieli lać "najlepsze" paliwo do naszych ukochanych skarbów...
                                              ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                                              www.wasilewski-foto.pl
                                              KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Skoro juz wygrzebano temat sprzed dwoch miesiecy :? to polecam przeczytanie tematu z forum Master'sa:
                                                403 Forbidden

                                                Dodam, ze ja hamowalem auto na paliwie Ultimate BP i nie przybyl mi z tego tytulu ani jeden kon ani Nm - w porownaniu z Neste.

                                                Kiedys zrobilem ten sam test z Shell "hiper_viper_power" ON i tez nie bylo roznicy.

                                                Wiec skoro nie widac roznicy, to nie zamierzam przeplacac.
                                                TDI 205PS

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Dodam, ze ja hamowalem auto na paliwie Ultimate BP i nie przybyl mi z tego tytulu ani jeden kon ani Nm - w porownaniu z Neste.

                                                  Kiedys zrobilem ten sam test z Shell "hiper_viper_power" ON i tez nie bylo roznicy.

                                                  Wiec skoro nie widac roznicy, to nie zamierzam przeplacac.
                                                  pytanie tylko czy rumaki to wszystko...?

                                                  może mają inne właściwości, jak chociażby myjące , czy lepiej się spala takie paliwo...
                                                  Oczywiście ja nie bronie takich paliw, sam ostatnio zalałem z ciekawości BP Ultimate (chociaż kiedyś po zalaniu ON na BP miałem złe odczucia), ponieważ na Statoil kosztowało 3,42 a na BP 3,46 -drugi bak teraz wyjeżdzam i na razie żadnej różnicy, ani w mocy, ani w dymieniu, ani w głośności...może ciut mniej spalił - jednak trudno jednoznacznie stwierdzić bo ostatnio mocno wieje i często jeżdzę z wiatrem :diabelski_usmiech

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X