Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usterka w TDI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Usterka w TDI

    Koneserem nie jestem, mam Blaupunkta Daytonę MP3, i nie zauważyłem różnicy po między standardem a MP3.
    prosze nie pisac o etke etosa bo nie mam juz , prosze

  • #2
    Usterka w TDI

    Wiadomości - Wiadomości w Onet - Najnowsze i Najważniejsze Wiadomości z Kraju i Świata - wiecie może coś więcej?

    Choć w sumie ja mam sprzed marca 8)

    Komentarz


    • #3
      Re: Usterka w TDI

      Zamieszczone przez grzesio
      Wiadomości - Wiadomości w Onet - Najnowsze i Najważniejsze Wiadomości z Kraju i Świata ,10,,item.html - wiecie może coś więcej?

      Choć w sumie ja mam sprzed marca 8)
      o qrde :? moja sie łapie :shock:
      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
      http://www.disi-tune.pl
      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
      Był WRX
      Była Octa

      Komentarz


      • #4
        Re: Usterka w TDI

        Zamieszczone przez MisiekWAW
        o qrde :? moja sie łapie :shock:
        Chyba nie wszystkie silniki. Może ktoś coś więcej wie... Pompowtryskiwacze też? Tam piszą o pompie wyraźnie...

        Komentarz


        • #5
          Re: Usterka w TDI

          Zamieszczone przez MisiekWAW
          o qrde :? moja sie łapie :shock:
          Moja tez
          S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
          Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
          -------------------------------------------------------------------------
          O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
          O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
          O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

          Komentarz


          • #6
            F**k majne też...ciekawe czy SAP powysyla pisma do wlascicieli ??

            Komentarz


            • #7
              Fajnie to nazwali grozny wyciek z pompy paliwowej. Napisaliby ze pompa sie wysrywa silnik staje i trzeba sie modlic zeby to nie stalo sie przy wyprzedzaniu tira gdy z naprzeciwka tez bedzie taki jechal.

              Taki maly zarcik, ale problemy zdarzaja sie wszystkim markom nie tylko VW.

              W 2001 roku po cichu wzywali auta Renault bo pompa hamulcow niedomagala. W naszej Lagunie wlasnie to bylo, ale zglaszajac problem panowie mowili ze ten typ tak ma, potem okazalo sie ze jedna nie do konca tak ma byc.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                W ASZ-u jest wlasnie przeciez ta roznica ze nie ma pompy wtryskowej tylko sa pompowtryskiwacze wiec chyba silnikow PD ten defekt nie dotyczy. Tak sadze :?
                Niestety tylko 160.4 KM i 380 Nm

                Komentarz


                • #9
                  Re: Usterka w TDI

                  Zamieszczone przez _tm_
                  Zamieszczone przez MisiekWAW
                  o qrde :? moja sie łapie :shock:
                  Moja tez
                  No8i moja tez niestety :cry:
                  Konar
                  Była OI ASV- 143/327
                  powered by Master's
                  Jest Freetrack 170/350

                  Komentarz


                  • #10
                    W Skodzie na razie nic się nie dzieje więc problem pewnie dotyczy glównie nadgorliwych dziennikarzy

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez PPK
                      W ASZ-u jest wlasnie przeciez ta roznica ze nie ma pompy wtryskowej tylko sa pompowtryskiwacze wiec chyba silnikow PD ten defekt nie dotyczy. Tak sadze :?
                      A ja sadze (moge sie mylic), ze info dotyczy PeDekow:
                      1. Trzycylindrowe jednostki sa na pumpeduse - nie bylo wersji VP
                      W newsie padaja nazwy Audi i VW:
                      a) Audi nie sprzedaje juz od dawna VP - wszystkie jedostki sa PD
                      b) W VW tez nie kojarze, zeby jakikolwiek model byl na VP.

                      Na miejscu wlascicieli aut z tego okresu czekalbym spokojnie na rozwoj wydarzen. 8) Az bedzie jakies konkretne info na ten temat, bo artykul jest dosc belkotliwy.

                      Powodzenia!
                      TDI 205PS

                      Komentarz


                      • #12
                        Jeżeli informacje uzyskane przeze mnie przed chwilą w serwisie firmy Sinclan-Bis są prawdziwe to usterka dotyczy niestety TDI na pompowtryskach :!: :?
                        Do Wimaru się nie mogę dodzwonić :evil: a się buce reklamują, że serwis do 21 :x
                        Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                        http://www.disi-tune.pl
                        Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                        Był WRX
                        Była Octa

                        Komentarz


                        • #13
                          Jeżeli informacje uzyskane przeze mnie przed chwilą w serwisie firmy Sinclan-Bis są prawdziwe to usterka dotyczy niestety TDI na pompowtryskach
                          Misiek, chyba nie ma stresu...w koncu chłopaki ze Skody wyślą i do ciebie kuriera z zapasowym silnikem :wink:

                          Myślę, że sprawa jest dosyć powżna i było dużo głośniej o tej awarii - pozostało czekać :|

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez MisiekWAW
                            .... a się buce reklamują, że serwis do 21 :x
                            wiesz co, oni nawet w dzien nie odbieraja - jak walczylem z xsenonami to zadzwonilem poprostu na salon i opier.... goscia i odrazu zawolal kogos z serwisu :diabelski_usmiech
                            NajtFukinPatrol North-West

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez karolz
                              Zamieszczone przez MisiekWAW
                              .... a się buce reklamują, że serwis do 21 :x
                              wiesz co, oni nawet w dzien nie odbieraja - jak walczylem z xsenonami to zadzwonilem poprostu na salon i opier.... goscia i odrazu zawolal kogos z serwisu :diabelski_usmiech
                              jutro tak zrobię :twisted:
                              Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                              http://www.disi-tune.pl
                              Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                              Był WRX
                              Była Octa

                              Komentarz


                              • #16
                                no to sie szychy naszego klubu zmartwily

                                ale nie przejmujcie sie..znajdzie sie jakis solidny bezawaryjny SLX ktory wyciagnie pomocna dlon i wezmie was na hol 8)

                                eaaaazy, like sunday mornin.... 8)
                                GETAWAY DRIVER

                                Saab 9-5 Aero Black Estate

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez lester
                                  no to sie szychy naszego klubu zmartwily

                                  ale nie przejmujcie sie..znajdzie sie jakis solidny bezawaryjny SLX ktory wyciagnie pomocna dlon i wezmie was na hol 8)

                                  eaaaazy, like sunday mornin.... 8)
                                  póki co nie widze takiej potrzeby 8)
                                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                  http://www.disi-tune.pl
                                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                  Był WRX
                                  Była Octa

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    póki..

                                    ale tak na serio, to zakoczony troche jestem ze wag ciala dal...
                                    zawsze slyszalem o takich niespodziankach u italodisco
                                    ale najwidoczniej niemiec tysz umi..

                                    a tak btw. to tam w komentarzach jakis ciul sugeruje,prosze pana, ze skodziawa,seat to "podroby"...i niema to jak opel...

                                    no opel jaki jest kazdy wie..i nic innego bym nie zrobil tylko z bańki dyletanta...
                                    GETAWAY DRIVER

                                    Saab 9-5 Aero Black Estate

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Niemce nie mialy takich akcji ?? a merc A w tescie łosia to chyba kazdy pamieta ...:diabelski_usmiech

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Niemce nie mialy takich akcji ?? a merc A w tescie łosia to chyba kazdy pamieta ...
                                        nom, a to łoś jeden :diabelski_usmiech

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Dzisiaj dzwonilem w zwiazku z powyzszym do Servis-Hotline w Niemczech (0049-800-7762332). Wystarczylo podac numer nadwozia i po chwili powiedzieli mi, ze mojego auta to niedotyczy . Podobno mozna sprawdzic to samemu, trzeba zdjac oslone silnika i zobaczyc jakiej firmy pompa jest zamontowana: Bosch = O.K, LUK = problem.
                                          Istnieje cos takiego jak Service-Htline w Polsce?????

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Tak u nas jest sie HOT po wizycie w ASO :szeroki_usmiech :grrr
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              samochodów do sprawdzenia jest naprawdę niewiele także nie ma się czym martwić a i usterka zbyt poważna nie jest i jeśli u kogoś by wystąpiła to bardzo szybko pojawił by się w serwisie (by nieźle śmierdziało) z własnej inicjatywy; oglądałem takie samochody z przebiegiem ponad 30kkm i nie było widać jakiegokolwiek problemu ani oznak żeby miał wystąpić w przyszłości. W takich przypadkach należy zawsze uwzględniać fakt, że jak pojawia się taki problem a szczególnie jeśli wystąpi w kilku pojazdach to producent stara sie wycofać z rynku partię (uwzględnia w tym przypadku dostawcę elementu, jakis okres produkcji itp.) lub usunąć usterkę towaru Wiele z tych działań jest wykonywanych na wszelki wypadek

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez krzy
                                                samochodów do sprawdzenia jest naprawdę niewiele także nie ma się czym martwić a i usterka zbyt poważna nie jest i jeśli u kogoś by wystąpiła to bardzo szybko pojawił by się w serwisie (by nieźle śmierdziało) z własnej inicjatywy; oglądałem takie samochody z przebiegiem ponad 30kkm i nie było widać jakiegokolwiek problemu ani oznak żeby miał wystąpić w przyszłości.
                                                A co to >konkretnie< jest za awaria? Mozesz napisac?
                                                TDI 205PS

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  tak jak ktoś wcześniej napisał wyciek z drugiej pompy

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X