Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zle pokazujacy wskaznik paliwa??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zle pokazujacy wskaznik paliwa??

    Pompka kosztuje okolo 100-150 PLN, jej podlaczenie jest proste jak budowa cepa (po prostu wpinasz przed nagrzewnice i doprowadzasz zasilanie) wiec moze nad tym pomysl
    L&K

  • #2
    Zle pokazujacy wskaznik paliwa??

    Witam wszystkich,
    witalem sie juz oficjalnie w dziale tuning i caraudio i odeslano mnie tutaj.

    Mam problem ze zle pokazujacym wskaznikiem paliwa: zatankowalem do pelna, a wskaznik pokazuje 3/4 i po pol godziny pojechalem na inna stacje dotankowac i weszlo niecale 2 litry wiecej i nadal pokazuje 3/4. Pozniej przejechalem 300km i dopiero sie ruszyl. Teraz mam przejechane 450km i jest ponad pol baku.
    Do baku weszlo okolo 40 litrow, ale mialem jeszcze na pewno sporo paliwa, wiec mysle, ze zatankowalem do pelna, ale czemu wskaznik pokazuje 3/4 baku??
    Pozdrawiam
    Radek

    Komentarz


    • #3
      450 i nie ma polowy baku?? chyba w trasie.. w kazdym razie w normie
      bo agr/asv na polowie 350-400km gdzies juz pisalismy a co do samego
      wskaznika to podjedz do ASO i niech sie babraja

      Komentarz


      • #4
        bo agr/asv na polowie 350-400km
        Moim seryjnym AGRem robilem trase Wawa-Gda plus 150km po miescie. Rekord to cos ponad 900km na baku. Oczywiscie emerycka predkosc przeltowa na trasie

        Teraz robie do rezerwy 600-650 No ale czyms trzeba konie napoic Zobaczymy jak bedzie palil na nowym programie...
        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

        STOP ECO-TERRORISM!

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Purchawa
          Teraz robie do rezerwy 600-650 No ale czyms trzeba konie napoic Zobaczymy jak bedzie palil na nowym programie...
          Ja robię podobnie, wiec jak zacznie Ci palić jeszcze więcej to już będzie przegiecie :shock:
          Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
          http://www.disi-tune.pl
          Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
          Był WRX
          Była Octa

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez dede_adam
            450 i nie ma polowy baku?? chyba w trasie.. w kazdym razie w normie
            bo agr/asv na polowie 350-400km gdzies juz pisalismy a co do samego
            wskaznika to podjedz do ASO i niech sie babraja
            Jezdze tak do 100km/h. Do pracy mam 24 km i srednie spalanie komputer pokazuje w tej chwili 5,7 litra wiec jesli bak ma 55 litrow a jego polowa to 27,5 litra to przy polowie baku mam 450 przejechane i jak dla mnie nie jest to nic dziwnego

            Ale to nie rozwiazuje mojego problemu - nie chce jechac do ASO bo lubie sam grzebac przy moim autku, ale na razie nie wiem co moze byc przyczyna Jesli wymaga to jakiejs regulacji na komputerze to bede zmuszony na ASO, ale w przeciwnym razie wole to zrobic sam, o ile bede wiedzial co moze byc przyczyna??
            Pozdrawiam
            Radek

            Komentarz


            • #7
              ja na ASZ zrobiłem na Słowackich autostradach (i nie tylko) 1000km. I wcale nie jeździłem emerycko :szeroki_usmiech

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X