Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samodzielne doposazanie Octavii Tour - co warto i za ile?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Samodzielne doposazanie Octavii Tour - co warto i za ile?

    Zamieszczone przez natash
    Co to znaczy?
    Czyszczenie, to po prostu oczyszczanie plastiku z przyspojonego do niego brudu, czy też resztek poprzednio nakładanych kosmetyków. Po takim zabiegu plastik jest czysty ale takie troche wypłowiały.
    Dressing - za pomocą odpowiednich kosmetyków wyciaga sie z plastiku odpowiedni kolor i jego głebię i zabepziecza przed osiadaniem kurzu.
    Zamieszczone przez natash
    Znak zapytania oznaczał co to daje i po co się tego używa?
    Środki ścierne uzywa sie do usunięcia oksydacji (utelenień) i rys z powierzchni lakieru.
    Zamieszczone przez natash
    Co taniego i dobrego proponujecie
    Wiem że ludzie bardzo chwala sobie glinkę marki Bilt Hamber.
    mario

  • #2
    Samodzielne doposazanie Octavii Tour - co warto i za ile?

    Czesc,
    jako ze po dlugich medytacjach zdecydowalem sie na zakup O2 Tour, mam pytanie do kolegow, ktorzy juz powoza taka rakieta co warto dolozyc w ramach tzw. modow?

    na forum bylo juz sporo o Tourach, ale w sumie to brak takiego tematu ktory dotyczylby tylko dodatkowych modow Toura:

    Z dodatkow to co mi chodzi po glowie to:
    chce zrobic:
    1. radio Swing (z allegro ok. 600 - 700 zl) lub Blues (ok. 350 zl)
    2. kierownica 3-ramienna skorzana (koszt okolo 350 zl na allegro)
    3. halogeny (de facto atrapy, ale bez nich wyglada pojazd mniej bojowo) (koszt ok.140-180 zl na allegro)
    4. listwy na progi (kosz ok. 150 - 180 zl za czarne)
    5. 2 siatki do bagaznika (koszt ok. 80 zl)
    6. gumowa wykladzina bagaznika (nie wiem ile kosztuje?)
    7. nalepka OCP (koszt - bezcenna:-)

    moze chce zrobic:
    8. zamykany schowek na desce rozdzielczej (koszt okolo 100 - 150 zl?)
    9. srebrne klamki (po 50 zl za klamke - razem 200 zl)
    10. galka zmiany biegow i skorzany mieszek z wersji ambiente lub elegance (koszt z allegro ok. 100 - 150 zl)
    11. alufelgi 16"" z oponami letnimi

    Jesli komus przyjdzie cos jeszcze do glowy co warto zrobic to smialo wpisujcie - dzieki temu Tour bedzie niemal jak wersja Laurin&Klemment ;-P
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Mam wszystko oprócz alufelg - ale ich nie będzie bo dla moich krawężników to ich zwyczajnie szkoda.
      U mnie jeszcze ponad to jest:
      - listwy na drzwi
      - chlapacze
      - dywaniki na lato
      - logo OCP na grillu
      - jumbo box z auxem
      - nowy ręczny z chromikiem
      - skórzana nakładka ręcznego
      Chyba tyle.
      Warto pomodzić bo wtedy jak siedzisz w aucie to jest dużo lepsze samopoczucie niż w golasie. Ja już skończyłem modzenie - uzyskałem efekt pełnej satysfakcji i nie ma co dalej szukać kosztów

      Komentarz


      • #4
        wygłuszenie komory silnika (mata pod maską) uciszy troche wtryskiwacze

        Komentarz


        • #5
          marlej108, liftback, czy combi?? Bo jak combi to bym swinga brał w salonie - masz wtedy 2 anteny.
          Schowkami na desce, na okulary, dźwignią zmiany biegów bym się teraz nie przejmował. W wolnej chwili ogarniesz to w 10-15 min (wszystko), a czasami na alle... ktoś przedaje te graty za grosze.
          Klamki - kwestia gustu - ja jestem w mniejszości, bo mi się chromowane nie podobają.
          Halogeny - może waro dopłacić kilka stów i mieć jak Bóg przykazał. Z tymi wsadzanymi na sztukę, to moim zdaniem tak samo jakbyś sobie znaczki vRS ponaklejał ops:
          - moim zdanie obowiązkowy zestaw, bez którego ten samochód nie powinien wyjechać z salonu to:
          - dywaniki
          - mata bagażnika
          - siatki bagażnika
          - listwy na drzwi
          - listwy na progi
          - alarm
          Łatwiej będzie Ci wyrwać to w ramach rabatu na całe auto niż wynegocjować rabat w gotówce (różnica pomiędzy ceną dla Ciebie, a dla dealera).
          Alufelgi - moim zdaniem obowiązkowe. Z tanich, ładnych ale i oklepanych to np Dezent RE. Nie słuchaj o niskim profilu itp. Na 16" to i tak balon. Gdybym wiedział, że tak będzie to kupiłbym 17".
          Pogadaj z dealerem o oponach zimowych - tu też zdarzają się "promocje". Oczywiście moim zdaniem lepiej dostać rabat na komplet UG7+ niż najtańsze opony za free, ale to też kwestia gustu.

          Gdybym teraz kupował ten samochód na pewno spróbowałbym ponegocjować montaż zestawu BT przy okazji np montazu alarmu (ew za niewielką dopłatą- mówię oczywiście o robociznie). Później jak się o to zapytałem w Auto Wimarze, to mało się nie przewróciłem z wrażenia. Efekt HF-510.
          Jumbo boxa niby chciałbym mieć, ale z drugiej strony jakoś mi nie doskwiera jego brak, a że nie mam czasu, to jeszcze nie zamontowałem.
          Zresztą zadzwoń do wiadomego dealera, a on Ci wszystko wytłumaczy

          P.S. Obejrzyj dwa razy, a potem jeszcze raz wszystko co byo montowane w salonie i wszystko, co trzeba było rozmontować, żeby wspomniane wszystko zamontować.
          Zobacz stronę mojego dziecka - podziel się 1% - http://piotrzwolinski.pl/
          O II Tour Combi 1.6
          Mitsu Carisma 4G93 GDI

          Komentarz


          • #6
            Dywaniki to zamów od kolegi krisglab czy jakoś tak. Bardzo fajne. Ponoć lepsze od oryginalnych (oryginalnych nie widziałem ale te co kupiłem u forumowego kolegi są rewelacyjne).
            Ja osobiście bym wziął wyłącznik poduszek pasażera (taki w schowku) chyba że tego nie oferują w O2, lub jest seryjnie.
            Listwy na drzwiach i progach też przydatne.
            Matę do bagażnika można nieoryginalną kupić lepszą i tańszą. Znajomy sobie kupił.
            Sprzedam dom: http://www.paulinaguzek.pl/dom/
            ---


            A to moja skodzinka:
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1470014

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez guzolot
              Ja osobiście bym wziął wyłącznik poduszek pasażera (taki w schowku) chyba że tego nie oferują w O2, lub jest seryjnie.
              W O II to jest seryjne, ale jak ktoś nie ma malutkiego dziecka, to jest to do niczego nieprzydatne. W ciągu 4 lat nie użyłem tego ani razu
              Zamieszczone przez marlej108
              gumowa wykladzina bagaznika
              Jesli nie wozisz brudnych rzeczy to to jest również nieprzydatne. Wystarczą siatki przytrzymujące bagaż, które chcesz zakupić.
              Ja natomaist na 100% to Toura dołożyłbym podłokietnik Jumbo box.
              Pytanie tylko czy jeśli chcesz tyle dokładać (podliczyłem te Twoje dodatki i bez alumów, wyszło 2 tys zł) to nie lepiej dołożyć te 2 tys i kupić O II FL ?? Bo na pewnoe tego toura bez pakietu optimum i paru fabrycznych dodatków nie bierzesz. Czyli kwotowo zaczynasz sie zbliżac do FL-ki.
              Czarny Elegance

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Big
                jak ktoś nie ma malutkiego dziecka, to jest to do niczego nieprzydatne. W ciągu 4 lat nie użyłem tego ani razu
                To się zgadza, ja mam dziecko i komputerkiem wyłączałem.
                Co do wożenia brudnych rzeczy (jak mawiał Mały Książę) - "ale nigdy nie wiadomo" kiedy się mata przyda

                Pozdrowienia. Życzę trafnego wyboru.
                Andrzej
                Sprzedam dom: http://www.paulinaguzek.pl/dom/
                ---


                A to moja skodzinka:
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1470014

                Komentarz


                • #9
                  marlej108, naprawdę zamieniasz fajnego Ambienciaka na Toura? Z jakim motorem?
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • #10
                    zamontuj 5kW webasto z zdalnym sterowaniem - zimą będziesz wsiadał do zupełnie innego samochodu
                    5,5l/100

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez bobasek
                      zamontuj 5kW webasto z zdalnym sterowaniem - zimą będziesz wsiadał do zupełnie innego samochodu
                      a jaki to jest koszt?
                      Adam... Używam:
                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                      Passek: B6 175KM/366Nm

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Big
                        Czyli kwotowo zaczynasz sie zbliżac do FL-ki.
                        _________________
                        Chyba jednak niezupełnie. Porównywać Toura można co najwyżej z Mintem/Family, a to bida taka sama (fakt na + ESP i soczewki). W sumie to za to samo trzeba dopłacić. Dodatkowo do tych wersji nie da się oficjalnie Jumbo Boxa domówić, nie masz glośników z tyłu, ani nawet komputera :shock:
                        Moim zdaniem, jak dopłacać do fl, to przy okazji z lepszym silnikiem. Jak ma być bida z 1.6 to chyba raczej Tour jest bezkonkurencyjny.
                        Zamieszczone przez Big
                        Jesli nie wozisz brudnych rzeczy to to jest również nieprzydatne.
                        Niby tak, ale z doświadczenia wiem, że nawet piach z kółek wózka dla dziecka trudno odkurzyć z tej wykładziny, więc jednak jest to ułatwienie. Chyba, że w bagażniku ma jeździć apteczka i torba na laptopa, to co innego.
                        Zobacz stronę mojego dziecka - podziel się 1% - http://piotrzwolinski.pl/
                        O II Tour Combi 1.6
                        Mitsu Carisma 4G93 GDI

                        Komentarz


                        • #13
                          ahoj, a wiec uzupelniajac liste o Wasze sugestie wyglada to tak:

                          chce zrobic:
                          1. radio Swing (z allegro ok. 600 - 700 zl) lub Blues (ok. 350 zl)
                          2. kierownica 3-ramienna skorzana (koszt okolo 350 zl na allegro)
                          3. halogeny (de facto atrapy, ale bez nich wyglada pojazd mniej bojowo) (koszt ok.140-180 zl na allegro)
                          4. listwy na progi (kosz ok. 150 - 180 zl za czarne)
                          5. 2 siatki do bagaznika (koszt ok. 80 zl)
                          6. gumowa wykladzina bagaznika (nie wiem ile kosztuje?)
                          7. dywaniki welurowe na lato + gumowe na zime
                          8. nalepka OCP (koszt - bezcenna:-)

                          moze chce zrobic:
                          9. zamykany schowek na desce rozdzielczej (koszt okolo 100 - 150 zl?)
                          10. srebrne klamki (po 50 zl za klamke - razem 200 zl)
                          11. galka zmiany biegow i skorzany mieszek z wersji ambiente lub elegance (koszt z allegro ok. 100 - 150 zl)
                          12. alufelgi 16"" z oponami letnimi
                          13. dywaniki welurowe na lato + gumowe na zime
                          14. chlapacze (koszt ????)
                          15. hamulec ręczny z chromikiem + skórzana nakładka ręcznego (koszt?????)
                          16. logo OCP na grillu (koszt???)
                          17. wygluszenie mata komory silnika (koszt???)


                          zamowilem O2 1.4 liftback + pakiet optimum + lakier czarny + listwy boczne + wycieraczka tylna + jumbo box.

                          Roznica w cenie miedzy O2 Tour 1.4 a O2 FL Mint 1.2 TSI to bylo ok. 7.000 zl czyli duuuuzo za duuuuzo - wnetrze praktycznie identyczne, niby w FL bylo ESP i te reflektory soczewkowe, ale nie bylo np. komputera pokladowego...

                          jedyne co zapomnialem zamowic przy zamowieniu to kolo zapasowe (zapomnialem ze VAG przestal je dawac jako standard....) i teraz musze sie zapytac czy moge jeszcze uzupelnic moje zamowienie (ktore poszlo juz ponoc do fabryki, ale na pewno nic jeszcze w jego kierunku tam sie nie wydarzylo) czy tez za te sama cene moge te kolo dokupic u dealera.

                          ps. co do gumowej maty w bagazniku to faktycznie raczej sie nie przydaje, a na dodatek trudniej zajrzec do kola zapasowego... ale z drugiej strony kiedys mi sie rozlala woda w bagazniku Fiata Tempra i teraz mam jakis uraz... W Octavii tego nie mialem i zawsze jak jechalem z zakupami zrobionymi na tydzien i wiozlem powiedzmy 6 butli 5-litrowych z woda to sie zastanawialem czy cos nie cieknie... a w Fabce z taka wykladzina mialem ten problem z glowy.
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                          Spalanie - Motostat.pl

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez marlej108
                            zamowilem O2 1.4 liftback + pakiet optimum + lakier czarny + listwy boczne + wycieraczka tylna + jumbo box.
                            Gratki wyboru

                            Zamieszczone przez marlej108
                            ps. co do gumowej maty w bagazniku to faktycznie raczej sie nie przydaje, a na dodatek trudniej zajrzec do kola zapasowego... ale z drugiej strony kiedys mi sie rozlala woda w bagazniku Fiata Tempra i teraz mam jakis uraz...
                            Albo niech się rozwali jakiś jogurt z zakupów...

                            Zamieszczone przez marlej108
                            17. wygluszenie mata komory silnika (koszt???)
                            Ja bym się w to nie pchał - w środku jest cichutko i przyjemnie

                            Chlapacze koszt ok. 100zł. Ręczny z chromem i nakładką da się kupić za 100zł na Alle - ja kupiłem z Jumbo wszystko jak nówka całość za 450zł bodajże.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez zwolin
                              Halogeny - może waro dopłacić kilka stów i mieć jak Bóg przykazał. Z tymi wsadzanymi na sztukę, to moim zdaniem tak samo jakbyś sobie znaczki vRS ponaklejał
                              Popieram

                              Zamieszczone przez marlej108
                              zamowilem O2 1.4 liftback + pakiet optimum + lakier czarny + listwy boczne + wycieraczka tylna + jumbo box.
                              Ja bym olał czarny i kupił biały :twisted: Dasz coś na słupki, fajną legę i będzie fest, zaoszczędzona kasę wydasz na halogeny, końcówki chromowane itp. - żeby nie wyglądał jak fura ph

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez marlej108
                                Ja bym olał czarny i kupił biały :twisted: Dasz coś na słupki, fajną legę i będzie fest, zaoszczędzona kasę wydasz na halogeny, końcówki chromowane itp. - żeby nie wyglądał jak fura ph
                                Biały jest faktycznie OK. Zaoszczędzoną kasę wsadziłbym w kombi. To inny samochód, do tego lepiej wyposazony.

                                [ Dodano: Czw 04 Sie, 11 21:29 ]
                                Zamieszczone przez pandzik
                                Ja bym się w to nie pchał - w środku jest cichutko i przyjemnie
                                IMO nie jest cicho, ale mata nic nie poprawi.

                                [ Dodano: Czw 04 Sie, 11 21:40 ]
                                Zamieszczone przez marlej108
                                ahoj, a wiec uzupelniajac liste o Wasze sugestie wyglada to tak:

                                chce zrobic:
                                1. radio Swing (z allegro ok. 600 - 700 zl) lub Blues (ok. 350 zl)
                                Blues to to samo co Swing tylko skromniejsze. Ja kupiłem nowe, przy mnie zdemontowane z FL-ki w salonie. Swinga za 600 nowego nie kupisz. Pozostaje schowek.
                                2. kierownica 3-ramienna skorzana (koszt okolo 350 zl na allegro)
                                Chciałem. Może zechcę. Na razie plastikowa jest całkiem w porządku, dość mała, chropowata i po 50 tys nic z niej nie zejdzie.
                                3. halogeny (de facto atrapy, ale bez nich wyglada pojazd mniej bojowo) (koszt ok.140-180 zl na allegro)
                                IMO bez sensu. Albo działające albo nie. Jeszcze na przeglądzie bedziesz miał kłopoty, lub smerf sie przyczepi... :P
                                4. listwy na progi (kosz ok. 150 - 180 zl za czarne)
                                Chciałem ale syf sie pod tym zbiera. Lepszym rozwiązaniem jest folia bezbarwna lub w twoim wypadku czarna.
                                5. 2 siatki do bagaznika (koszt ok. 80 zl)
                                Dobra rzecz.
                                6. gumowa wykladzina bagaznika (nie wiem ile kosztuje?)
                                Jak wyżej. Bardzo przydatna. Zabrudzenia ciężko schodzą. Do tego podłoga nie ma plastykowych prowadnic - łatwo "zjechać" wykładzinę wsuwając cięższe przedmioty.
                                7. dywaniki welurowe na lato + gumowe na zime
                                Nie mam. Gratisowo dostałem oryginalne gumowe. Są OK.
                                8. nalepka OCP (koszt - bezcenna:-)

                                moze chce zrobic:
                                9. zamykany schowek na desce rozdzielczej (koszt okolo 100 - 150 zl?)
                                Jak musisz. Ja mam dość schowków na razie. Prędzej w kombi wezmę na okulary pod sufitem
                                10. srebrne klamki (po 50 zl za klamke - razem 200 zl)
                                Jak musisz...
                                11. galka zmiany biegow i skorzany mieszek z wersji ambiente lub elegance (koszt z allegro ok. 100 - 150 zl)
                                Jak wyżej
                                12. alufelgi 16"" z oponami letnimi
                                Do 1.4 80KM nie zwiekszałbym szerokosci opony.
                                13. dywaniki welurowe na lato + gumowe na zime
                                14. chlapacze (koszt ????)
                                100 złoty za komplet. Mam, przydaje sie. Jeżdżę po budowach. Do tego chronisz progi.
                                15. hamulec ręczny z chromikiem + skórzana nakładka ręcznego (koszt?????)
                                16. logo OCP na grillu (koszt???)
                                17. wygluszenie mata komory silnika (koszt???)
                                Nic nie da a sporo kosztuje >200zł


                                zamowilem O2 1.4 liftback + pakiet optimum + lakier czarny + listwy boczne + wycieraczka tylna + jumbo box.

                                Roznica w cenie miedzy O2 Tour 1.4 a O2 FL Mint 1.2 TSI to bylo ok. 7.000 zl czyli duuuuzo za duuuuzo - wnetrze praktycznie identyczne, niby w FL bylo ESP i te reflektory soczewkowe, ale nie bylo np. komputera pokladowego...

                                jedyne co zapomnialem zamowic przy zamowieniu to kolo zapasowe (zapomnialem ze VAG przestal je dawac jako standard....) i teraz musze sie zapytac czy moge jeszcze uzupelnic moje zamowienie (ktore poszlo juz ponoc do fabryki, ale na pewno nic jeszcze w jego kierunku tam sie nie wydarzylo) czy tez za te sama cene moge te kolo dokupic u dealera.

                                Jeszcze długo możesz zmienić zamówienie.

                                (...).

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez marlej108
                                  ps. co do gumowej maty w bagazniku to faktycznie raczej sie nie przydaje
                                  Tja. Jak chcesz. Mi tam kapelusznik jakiś wyjechał z podporządkowanej, więc coby nie przy..... depnąłem z całej siły po hamulcach, posłałem parę ch.... i pojechałem do domu. W garażu otwieram bagażnik a tam na macie 0.5 l soku malinowego i 2 jogurty :twisted: Trochę i tak wypłyneło poza matę, ale dało się uprać. Gdyby nie mata, to chyba bym się pociął.
                                  Zamieszczone przez pandzik
                                  Prędzej w kombi wezmę na okulary pod sufitem
                                  To jest schowek na okularki a nie na okulary. Niestety.
                                  Zamieszczone przez pandzik
                                  17. wygluszenie mata komory silnika (koszt???)
                                  Nic nie da a sporo kosztuje >200zł
                                  Ponad 200 to kosztuje osłona silnika. Za matę pod maskę dałem 105, albo 115. Nie pamiętam dokładnie. Nie wiem, czy to coś daje.

                                  Nad czarnym lakierem to bym się dwa razy zastanowił. Wszystko widać. Jak umyjesz samochód i się odwrócisz to już będzie brudny. Jest jeszcze kilka fajnych kolorów.
                                  Zobacz stronę mojego dziecka - podziel się 1% - http://piotrzwolinski.pl/
                                  O II Tour Combi 1.6
                                  Mitsu Carisma 4G93 GDI

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    hmm, zaraz się zacznie, ale ja bym Ci radził dołożyć ksenony, tyle że nie "z" ale "zamiast" tego wszystkiego co wymieniłeś, koszt? ... 2500 + robota jak nie umiesz sam
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez pandzik
                                      To inny samochód, do tego lepiej wyposazony.
                                      :?:

                                      Ksenon dobra opcja, ale nie każdy ma miejsce i zdolności żeby je założyć Chyba że znasz miejsce gdzie zakładają?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamiast metalika, ksenonów i innych dupereli potrzebnych jak koziej.... wziąłbym kurtyny i ESP.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          kross12,

                                          Oczywiście, znam takie miejsce, gdzie jest to możliwe. I nie jest to ASO :szeroki_usmiech
                                          Pozdrawiam
                                          Marcin

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez zwolin
                                            Ponad 200 to kosztuje osłona silnika. Za matę pod maskę dałem 105, albo 115. Nie pamiętam dokładnie. Nie wiem, czy to coś daje.
                                            Oczywiście ,że "nic" nie daje !!!!!!!!! :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
                                            Poz tym, że cieszy oko i "poprawia" estetyke gołej maski od spodu :szeroki_usmiech

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez yunior81
                                              Poz tym, że cieszy oko i "poprawia" estetyke gołej maski od spodu
                                              Hehe taki widok jest bezcenny - wtedy najlepiej jeździć z otwartą

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                hehe Koledzy, co do koloru czy wersji liftback - kombi to sie nie zapytuje, bo wybralem to co mi sie najbardziej podobalo :-)

                                                wlasciwie to zewnetrznie bede mial taki sam samochod jak dotychczas.... pewnie czesc sasiadow nawet nie zauwazylaby roznicy (gdyby nie to, ze juz ktos pytal moja Zone gdzie jest nasz samochod bo miejsce parkingowe puste ;-)

                                                gdybym nie bral czarnego lakieru, to zadnego innego za ktory trzeba placic bym nie zamowil, a wzialbym czerwony bo m sie po prostu podoba :-)

                                                wlasciwie to ostatni dzien toczylem ze soba boj - czy czarna limuzyna czy czerwone kombi... ostatecznie kombi przegralo... choc troche mnie irytuje to, ze w limuzynie tylna kanapa sklada sie tylko cala, a nie w proporcji 60/40 jak w kombi.... ale trudno. Nie chcialem juz nic wiecej doplacac, bo im cena bardziej zblizalaby sie do 50k tym mniej bylbym sklonny kupic Toura... (wolalbym poczekac do O3 w 2012/13 r.).

                                                a tak wizualnie z zewnatrz bede mial pojazd wlasciwie niczym nie rozniacy sie od najdrozszej wersji (no owszem klamki i lusterka nielakierowane, ale z czarnym lakierem praktucznie nikt tego nie zauwaza), a wewnatrz w sumie tez roznice nie sa za wielkie: inna listwa dekoracyjna biegnaca przez kabine i deske rozdzielcza, czarne klamki, paskudny lewarek biegow, niezamykany schowek na szczycie deski, brak podlokietnika w tylnej kanapie, brak lampek z tylu dla tylnej kanapy... i w sumie to chyba owe glowne roznice... czyli IMHO nie tak znowu duze (choc podkreslam zauwazalne).

                                                Musze tez sie przyznac, ze gdyby Hyundaiowi nie odbilo ostatnimi czasy w kwestii cen i gdyby jego nowy model Elantra kosztowal rowno 10 tysiecy mniej, to byc moze zrobilbym skok w bok i kupil najtansza wersje Elantry... ale poniewaz najtansza wersja Elantry kosztuje 59.900 zl czyli wlasnie o te 10k za duzo, to niech mnie w d...pe pocaluja - naprawde nie wiem kto im to za tyle kasy kupi....

                                                Jeszcze jeden mi dodatek przyszedl do glowy, a mianowicie:
                                                srebrna koncowka wydechu (nie wiem za ile?)

                                                ps. pytanie odnosnie maty wygluszajacej maske - jesli to kosztuje miedzy 100-150 zl to gdzie zakupic w ASO czy allegrowo? i jak toto sie montuje?

                                                aha i jeszcze jedna rzecz, ktora ja pewno bede chcial zrobic - to jest ten bajer z zegarami po przekreceniu kluczyka, ze sie kreca do konca i wracaja - jak to sie nazywa - test zegarow???
                                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                Spalanie - Motostat.pl

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  marlej108, pytałeś o zamówienie koła zapasowego. Z tego co wiem to koło możesz nawet zamówić przed odbiorem. sprzeda Ci diler.
                                                  Kiedyś były Octavie. Obecnie Toyota Auris TS FL 1.6 Valvematic i Toyota Yaris III 1.0 VVTi.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X