Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pomoc przy zakupie octavi 19 tdi 90km

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pomoc przy zakupie octavi 19 tdi 90km

    dzisiaj pani na A4 60 km/h na prawym pasie w godzinach szczytu oczywiście z telefonem przy uchu....ręce opadają. mijający ją radiowóz bez reakcji :shock:

  • #2
    pomoc przy zakupie octavi 19 tdi 90km

    Witam wszystkich mam mala prozbe mam zamiar kupic octavie 19tdi 90km czy moglibyscie mi doradzic na co powinienem zwracac szczegolna uwage przy zakupie tego samochodu i czy jest jakas roznica przy octavi tour combi a octavi ambiente combi zgory dziekuje za pomoc

    Komentarz


    • #3
      który rocznik?

      Komentarz


      • #4
        Re: pomoc przy zakupie octavi 19 tdi 90km

        Zamieszczone przez wlodek2806
        Witam wszystkich mam mala prozbe mam zamiar kupic octavie 19tdi 90km czy moglibyscie mi doradzic na co powinienem zwracac szczegolna uwage przy zakupie tego samochodu i czy jest jakas roznica przy octavi tour combi a octavi ambiente combi zgory dziekuje za pomoc
        Zobacz czy z tyłu, turbo, egr i przy odmie jest czysto, czy nie jest zaolejony. Najlepiej od spodu spojrzeć na osłonę czy nie jest mokra od oleju.
        Sprawdzić czy pali od strzała na zimnym, później go rozgrzać i sprawdzić jak zapali.
        Czy napis jest w odpowiednim miejscu Ja się naciąłem :P
        Czy wszystkie kontrolki świecą. Zobacz też na zimnym czy przy toczeniu się auta silnik nie wpada w wibracje. I na ręcznym ruszając mocno do przodu i do tyłu sprawdź czy nie słychać koła dwumasowego.
        AGR 112KM, 232Nm
        Subaru Impreza GH 2.0 150KM

        Komentarz


        • #5
          wielkie dzieki a rok auta to od 2003 do 2005

          [ Dodano: Pon 08 Sie, 11 19:10 ]
          jeszcze mam pytanie co do systemu isofix czy w octavi 2003/2004 rok. zostal zastosowany ten system bo wiem ze w roczniku 2005 jest ten system zastosowany

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X