Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie przerywacz kierunkowskazów?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie przerywacz kierunkowskazów?

    oj juz pisalem ze lampy widzialem po 700zl sztuka

  • #2
    Gdzie przerywacz kierunkowskazów?

    Witam. Drugi post i już od razu pytanie, pewnie dla Was proste, dla mnie jednak bardzo wazne :-). Gdzie jest ten nieszczęsny przerywacz od kierunków w 1.9 AGR 2000 rok? I jak się tam najprościej dostać? Bo już częściej tych kierunków nie mam jak je mam... Czy wystarczy kupić nowy? Czy może jekis inny coby szybko nie siadł? Pozdrawiam i sorry za tak lamerskie pytanie ops:

    Komentarz


    • #3
      Przerywacz jest przynajmniej u mnie - we włączniku awaryjnych. Koszt nowego to ok. 100 PLN - w ASO rzecz jasna
      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
      czarna AR 156 1.8 T.Spark

      Komentarz


      • #4
        100 PLN :shock: O kurcze... Trzeba bedzie pokombinować od czegos innego - przecież to tylko przerywacz :wink: . Mam jakies przerywacze od Audi może coś dopasuję. Pozdrawiam.

        Komentarz


        • #5
          Koszt nowego to ok. 100 PLN - w ASO rzecz jasna
          Cooo??? :shock: :shock: :shock: Pogielo ich ? Mi padl na szczescie na gwarancji
          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

          STOP ECO-TERRORISM!

          Komentarz


          • #6
            Te przerywacze to standart padaja czesto, my mamy juz 4 w tej chwili, wszystkie wymieniane na gwarancji.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              To chyba dosyć częsta przypadłość, bo mój również padł na gwarancji - po jakichś 6 m-cach od odbioru z zaslonu ...
              Mam nadzieję, że z kolejnym tak nie będzie :?:
              Zwierzak

              O1 2.0 4x4 Adventure (było ...)
              FF2 1.6 TiVCT (służbowy)
              O2 1.9 TDi (służbowy - żony ...)

              Komentarz


              • #8
                Własnie go rozebrałem po czym złozyłem do kupy - jest za bardzo tandetnie zrobiony aby go naprawić. Wszystko sie łamie. A teraz to już w ogóle nie działa. No i zamówiłem w Aso - 105 zł :twisted: . Wieczorem bedę zakładał. Ale ogólnie i tak jest dobrze. Do wymiany mam jeszcze tylko tulejki w tylnej belce - prawdopodobnie była uderzona lekko z tyłu i wymienili w serwisie belkę na ta od Golfa IV - jest taka sama, różni się tylko tymi nieszczęsnymi tulejkami, które maja mniejszą trwałość. Ale tuleje juz mam. Pozdrawiam.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X