Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

skrzypi i ... skrzypi i ... skrzypi :(

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • skrzypi i ... skrzypi i ... skrzypi :(

    I benzyna ma tak samo, wiec ja tu roznicy nie widze. Moze byc tylko w pojemnosci miski olejowej i cenie filtra oleju. Cena wymiany taka sama chyba ze w ASO powariowali.
    --
    sen supermarketu: szanowni klienci, jestescie jeb...

  • #2
    skrzypi i ... skrzypi i ... skrzypi

    ... mój riderek niestety i staje się to coraz bardziej uciążliwe ...

    po pierwsze primo
    w okolicach uchwytu nad drzwiami przy kierowcy - cuś lata między dachem a podsufitką, pomaga dociśnięcie podsufitki, ale na krótko, potem znowu się zaczyna imitacja babcinej szafy :szeroki_usmiech

    po drugie primo
    centralnie przed kierownicą, jakby za zegarami, w desce rozdzielczej coś lata

    po trzecie (primo)
    kratka (van ) pomimo kilku prób usztywniania, dokręcania i obkładania gąbką tu-i-tam talej podryguje w najlepsze ... macie na to jakiś sprawdzony sposób (demontaż nie wchodzi w grę :twisted: )

    octa jest z maja 04 i przejechała 30kkm ... głównie A4 Kraków-> Chrzanów no i troche po naszych słodkich miejsckich dziurexach ... ma tak z resztą od nowości ...

    jaka jest wg Was szansa, że aso się weźmie za te niedoróby montażowe w ramach gwarancji ? (najchętniej sam bym chętnie wszystko ganz pozaklejał ale troche szkoda ww. gwarancji )

    pzdr
    scooby@rider@110 kopyt asv
    helixy przede mną, jbl za mną, banan w lusterku :]

    Komentarz


    • #3
      jak mi zaczelo cos skrzypiec w desce rozdzielczej to pojechalem do ASO i panowie grzecznie rozebrali, zlozyli i naprawili. Wal do nich i sie nie zastanawiaj.

      czlowiek na ziemi jest tylko sekunde, nie zmieni nic a zostawi burdel

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez leff
        jak mi zaczelo cos skrzypiec w desce rozdzielczej to pojechalem do ASO i panowie grzecznie rozebrali, zlozyli i naprawili. Wal do nich i sie nie zastanawiaj.
        dopóki gwarancja jest.
        Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
        teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
        czarna AR 156 1.8 T.Spark

        Komentarz


        • #5
          W dachu skrzypi takie wzmocnienie o podsufitke, trzeba podsufitke out i sie bawic. To z tablica przyrzadow tez cwiczylem, ale pewnego dnia przeszlo nie wiem czy to bylo po tym jak w to walnalem czy jak auto bylo na przegladzie i to zrobili :diabelski_usmiech
          A krata hmm jak to mowie zawsze i wszedzie tego co to wymyslil to tez powinni wsadzic za taka krate tylko o wiekszym "fi" co by jej nie przegryzl ze zlosci, koniecznie z atestem :diabelski_usmiech . Ja to rozwiazlem odkrecajac boczne sruby podkladajac z przodu i tylu kraty gabke i jest wzgledna cicza. Napewno lepiej niz na poczatku. Mozna by bylo sie pokusic o podlozenie czegos pod spod kraty przy tych bolcach, ale tego nie probowalem.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            W mojej po 70 tysiach nic nie skrzypi, ale za to stuka (zawieszenie)

            Komentarz


            • #7
              W mojej od nowosci tlukla sie roleta i znalem na to patent paczka chusteczek i pomoglo jak nic
              Polecam

              Komentarz


              • #8
                U mnie stuki dochodzą ale z tych plastików z przodu pod autem (nadkola i osłona silnika) na początku myślałem że może to coś z zawieszeniem ale okazało sie że to właśnie w/w plastiki. Najbardziej jest to słyszalne przy niskich temperaturach ale da sie to odgłosy zagłuszyć subwooferem
                Zapraszam na www.rebel-tuning.com

                Komentarz


                • #9
                  mi cos dzwonilo i nie moglem dojsc co, po wymianie amorkow jak reka odjal

                  czlowiek na ziemi jest tylko sekunde, nie zmieni nic a zostawi burdel

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X