irekk, tych kilku idiotów może niech idzie się leczyć na nogi,bo na głowy zdecydowanie za pózno :evil: :diabelski_usmiech
[O1 1,8 20v] EDS
Zwiń
X
-
[O1 1,8 20v] EDS
Jak rozpoznać czy mam EDS?
Spotkałem się z przypadkiem gdzie w takiej samej O1 był eds ale nie bylo kontrolki i właściciel dowiedział się przypadkiem ze go ma jak gdzieś w serwisie sprawdzali po nr.
Zastanawiam się, gdyż w zimie zauważyłem dziwne zachowanie samochodu. Na nawierzchni śliskiej zdarza się ze raz tak jakby załączał się abs w jednym to innym razem w drugim kole i podczas ruszania jak się ślizga to tez zdarza się ze na jednym z kol się coś włącza tak jakby abs. Można to sprawdzić VCDS-em?"...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
A.M. Neville "Właściwości betonu"
-
-
zgadza się jest EDS.Dzisiaj po szarżowałem na śliskim ....."...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
A.M. Neville "Właściwości betonu"
Komentarz
-
Komentarz