Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 jedzie jak wóz drabiniastry zamarzły amorki tył kombi.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 jedzie jak wóz drabiniastry zamarzły amorki tył kombi.

    Zamieszczone przez neoXs
    oszczędzam na gazie 30%, a dokładnie 50%. Patrzę na same wydatki i płacę połowę mniej,
    Niedokladnie liczysz, to raczej nigdy nie bedzie 50% (no chyba ze cena gazu to byloby 40% ceny benzyny, ale na to sie nie zanosi)
    waldo

  • #2
    O1 jedzie jak wóz drabiniastry zamarzły amorki tył kombi.

    Może ktoś miał taki przypadek w lecie trzymają dobrze, szkoda wymieniać jeżeli już to na jakie bo nie chciałbym powtórki.
    będzie OK.

    Komentarz


    • #3
      Gazowo olejowe, a nie na olejowki
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Mam jeszcze pytanko jakiej firmy chodzi o cena niska jakość dobra .
        będzie OK.

        Komentarz


        • #5
          Ja kiedys do OI kupilem KYB Excel-G, mozna tez wsadzic Bilstein B4 - to sa dobre amortyzatory, a czy tanie - komplet to cos kolo 700zl
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Maicroft
            Ja kiedys do OI kupilem KYB Excel-G, mozna tez wsadzic Bilstein B4 - to sa dobre amortyzatory, a czy tanie - komplet to cos kolo 700zl
            Kupiłem taki kpl. na przód i tył i mam spokój. Zapłaciłem coś ponad 600 zł u kolegi z forum.
            JACK F jeżeli amorki zamarzły, to znaczy że z nimi coś nie tak i raczej kwalifikują się do wymiany.

            >>>moja srebrna kombi strzała<<<

            Komentarz


            • #7
              To normalne że w bardzo niskich temperaturach olej w amortyzatorach gęstnieje i robią się one twarde... ale to ustępuje jeśli pokonamy kilka km po drodze średniej jakości.
              Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

              "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

              Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez kabanos
                Maicroft napisał/a:
                Ja kiedys do OI kupilem KYB Excel-G, mozna tez wsadzic Bilstein B4 - to sa dobre amortyzatory, a czy tanie - komplet to cos kolo 700zl

                Kupiłem taki kpl. na przód i tył i mam spokój. Zapłaciłem coś ponad 600 zł u kolegi z forum.
                JACK F jeżeli amorki zamarzły, to znaczy że z nimi coś nie tak i raczej kwalifikują się do wymiany.
                z Twojej wypowiedzi nic nie wynika :niewiem
                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                GVI 1.4TSI
                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                Komentarz


                • #9
                  Wreszcie normalna jazda puściły przy minus 10.Dzięki za porady.Tak na marginesie pytam -czy do kombi na tył amorki gazowe mogą być, bo szukałem na allegro i wybór gazowo-olejowych jest znikomy.
                  będzie OK.

                  Komentarz


                  • #10
                    jack f
                    wg mojej najlepszej wiedzy he he nie istnieją amortyzatory tylko gazowe.. one zawsze mają olej. w lepszych modelach gaz zapobiega spienianiu oleju co pozwala zawsze zachować skuteczność
                    skoda
                    fuckyeah!

                    Komentarz


                    • #11
                      Poszukaj takiego kompletu i nie kombinuja, jak ma byc dobrze

                      Link
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        leszekmw, ja wiem kolego, że z każdej jednej Twojej wypowiedzi coś wynika, a z moich nie zawsze, więc ignoruj moje posty, żebyś się bulwersował :wink:

                        >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X