Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

My tu gadu-gadu, a tym czasem pojawila sie II-ka kombi...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • My tu gadu-gadu, a tym czasem pojawila sie II-ka kombi...

    Dobrze, ze jest wyskalowany do dwoch barow! :twisted:

    Musisz jeszcze sprawdzic z VAG-iem czy nie przeklamuje, bo raczej Jacky to nie sa zbyt profi wskazniki, ale moze bedzie sie dobrze spisywal.
    TDI 205PS

  • #2
    My tu gadu-gadu, a tym czasem pojawila sie II-ka kombi...

    ... a raczej pojawi sie 15-go stycznia w Niemczech.
    W cenniku jest drozsza od hatcha o 1050 ojro. W UK ma byc od lutego i bedzie kosztowac wiecej o 700 funtow.

    U pepikow z kolei bedzie drozej o 40.000 koron.

    Czekam, az pojawi sie w Polsce w marcu (czyli pewnie w kwietniu :?), zeby wykonac jakis test-drive.
    TDI 205PS

    Komentarz


    • #3
      Czyli na nasze około 4000 PLN, ale i tak nie przepadam za kombiakami

      Faktycznie macie racje... kombi ładniejsze :diabelski_usmiech

      changed by Dropss
      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
      czarna AR 156 1.8 T.Spark

      Komentarz


      • #4
        ale i tak nie przepadam za kombiakami
        nie wiesz co piekne :diabelski_usmiech ... ale o gustach sie nie dyskutuje :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
        NajtFukinPatrol North-West

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez karolz
          ale i tak nie przepadam za kombiakami
          nie wiesz co piekne :diabelski_usmiech ... ale o gustach sie nie dyskutuje :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
          Aaa... tam, sie nie dyskutuje. Przeciez wiadomo, ze kombi jest fajniejsze
          "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
          Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

          STOP ECO-TERRORISM!

          Komentarz


          • #6
            kombi jest fajniejsze ale w Octavce II FL...

            Tyl Octy II kombi jest paskudny... glupio byloby jezdzic napuchnieta fabia kombi :lol:
            A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Mach
              kombi jest fajniejsze ale w Octavce II FL...

              Tyl Octy II kombi jest paskudny... glupio byloby jezdzic napuchnieta fabia kombi :lol:
              fabia combi to raczej niewyrosnieta octavia combi - octa byla pierwsza :diabelski_usmiech
              NajtFukinPatrol North-West

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez karolz
                Zamieszczone przez Mach
                kombi jest fajniejsze ale w Octavce II FL...

                Tyl Octy II kombi jest paskudny... glupio byloby jezdzic napuchnieta fabia kombi :lol:
                fabia combi to raczej niewyrosnieta octavia combi - octa byla pierwsza :diabelski_usmiech
                ale Octavia II jest podobna do Fabii, a nie Fabia do Octavii I... czytaj uważniej :P :szeroki_usmiech
                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                http://www.disi-tune.pl
                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                Był WRX
                Była Octa

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez MisiekWAW
                  Zamieszczone przez karolz
                  Zamieszczone przez Mach
                  kombi jest fajniejsze ale w Octavce II FL...

                  Tyl Octy II kombi jest paskudny... glupio byloby jezdzic napuchnieta fabia kombi :lol:
                  fabia combi to raczej niewyrosnieta octavia combi - octa byla pierwsza :diabelski_usmiech
                  ale Octavia II jest podobna do Fabii, a nie Fabia do Octavii I... czytaj uważniej :P :szeroki_usmiech
                  dobra co sie czepiasz :szeroki_usmiech
                  NajtFukinPatrol North-West

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Mach
                    Tyl Octy II kombi jest paskudny...
                    Tyl kombi jest dla Ciebie paskudny, a nie paskudny, okej? :roll:

                    Bo znam pare osob, ktorym sie on podoba.
                    TDI 205PS

                    Komentarz


                    • #11
                      za przeproszeniem DROPS do huyya waffla przestań mi posty zmieniać, a jak już sie najarasz i zmienisz to przynajmniej zrób to innym kolorem bo nawet ja w tej chwili nie wiem jak wyglądał mój post przed zmianą NO!! :box2
                      Tak se wspominający Octavię - byly jej posiadacz
                      teraz: stalowe A4 B7 2.0 TFSI tiptronic
                      czarna AR 156 1.8 T.Spark

                      Komentarz


                      • #12
                        terefere :P

                        tył liftbacka w nowej Octavii jest za.ebisty!!! i te światełka, miodziooooooo!!!

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Martinez
                          za przeproszeniem DROPS do huyya waffla przestań mi posty zmieniać
                          :lol: :lol:

                          Zamieszczone przez zeb
                          i te światełka, miodziooooooo!!!
                          A ja mam mieszane uczucia co do tych swiatel. Co prawda sa rzeczywiscie ciekawe i ladnie, rowno swieca, ale z drugiej strony tyl robi sie taki rozlany. Jak dodamy jeszcze do tego te male kolka pochowane w blotnikach, to samochod kompletnie traci proporcje jak sie na niego od tylu calosciowo patrzy.
                          IMO nie wyglada to najlepiej.

                          Jedyne co ratuje Octe II, to (pisalem juz o tym) szerokie kapcie i felga z duzym ET lub dystanse, bo tak to jest troche kicha - nie tylko ze wzgledu na te swiatla zreszta.
                          TDI 205PS

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez MiKruS
                            Zamieszczone przez Mach
                            Tyl Octy II kombi jest paskudny...
                            Tyl kombi jest dla Ciebie paskudny, a nie paskudny, okej? :roll:

                            Bo znam pare osob, ktorym sie on podoba.
                            OK... malo precyzyjnie to wyrazilem... chodzi mi o linie boczna Octy II kombi a szczegolnie jej tylna czescv ktora zbyt mocno kojarzy mi sie z fabia kombi... dla mnie jest to porownanie zdecydowanie pejoratywne :-(

                            [ Dodano: Sro 05 Sty, 05 11:24 ]
                            Zamieszczone przez MiKruS
                            A ja mam mieszane uczucia co do tych swiatel. Co prawda sa rzeczywiscie ciekawe i ladnie, rowno swieca, ale z drugiej strony tyl robi sie taki rozlany. Jak dodamy jeszcze do tego te male kolka pochowane w blotnikach, to samochod kompletnie traci proporcje jak sie na niego od tylu calosciowo patrzy.
                            IMO nie wyglada to najlepiej.
                            Jedyne co ratuje Octe II, to (pisalem juz o tym) szerokie kapcie i felga z duzym ET lub dystanse, bo tak to jest troche kicha - nie tylko ze wzgledu na te swiatla zreszta.
                            Widzisz... a mi sie te tylne swiatla w liftbacku zdecydowanie podobaja... tak wiec widac ze lepiej o gustach tak doglebnie nie dyskutowac :wink:

                            Jesli chodzi o kola to naturalnie ze musza byc duze... octavce I kombi duze, szerokie kola tez wiele dodaja na +
                            U mnie na pewno jakiej duze kola sie pojawia... jedank nie doplacalem do fabrycznych 17=stek bo mi sie zupelnie wzor nie podobal... kupie sobie cos na wlasna reke :wink:
                            A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Mach
                              Widzisz... a mi sie te tylne swiatla w liftbacku zdecydowanie podobaja... tak wiec widac ze lepiej o gustach tak doglebnie nie dyskutowac :wink:
                              Mi te swiatla tez sie podobaja, nawet bardzo mi sie podobaja.
                              Jednak calosciowo daja IMO nieporzadany efekt.

                              Co do kol to oczywiscie, ze im wieksze tym ladniejsze, ale w przypadku Octy II to jest niamalze mus.
                              TDI 205PS

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez MiKruS
                                Co do kol to oczywiscie, ze im wieksze tym ladniejsze, ale w przypadku Octy II to jest niamalze mus.
                                no coz jak mus to mus... trzeba bedzie cos kupic :wink:
                                A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                                Komentarz


                                • #17
                                  W sumie to Octavie kombi zawsze lepiej wyglądały w wersji kombi niż liftback. I nowa II w sumie też. Może i przypomina Fabię, ale cóż - taki styl Skody. A wyobraźcie sobie Superba kombi - to by była dopiero lota. Pozdrawiam.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Gdzies widzialem zdjecia studyjnej wersji Superba kombi. Wygladal bosko
                                    I chyba dlatego niemcy nie dali go wypuscic na rynek

                                    Tak samo zreszta jak Tudor wyglada pieknie
                                    "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                    STOP ECO-TERRORISM!

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Tak pieknie ze VW Passat cupe to jest wlasnie tudor :|

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        ale nie ma ani tego ani tego wiec czym tu sie przejmowac :?:

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Ja slyszalem ze z nowa wersja passka ma byc cuope wlasnie ale
                                          w gazetach rozne blefy sa :roll:

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            jesli juz bedzie to i tak nic wspolnego z tym co pokazuja na salonach(tudor) bo to juz ma pare latek

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Re: My tu gadu-gadu, a tym czasem pojawila sie II-ka kombi..

                                              Zamieszczone przez MiKruS
                                              ... a raczej pojawi sie 15-go stycznia w Niemczech.
                                              No i ledwo sie pojawila a juz wygrywa test z Audi A4 Avant 2.0TDI i Volvo V50 2.0D. W tym tygodniu bylem w serwisie, bo mi dziwnie tylne hamulce szumialy i wlasnie stala czarna 2.0TDI z bezowa skora - sliczna.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Re: My tu gadu-gadu, a tym czasem pojawila sie II-ka kombi..

                                                Mi sie Octa 2 K podoba i jeszcze ma bardziej twarde zawieszenie niz hatchback/liftback. Wiec wybor padlby na kombi
                                                Czytalem juz nie raz ze nowa octa ma ladownosc 660kg :shockciekawe czy to tylko na papieze czy i w rzeczywistosci :roll: ) , czyli wedlog wzoru mozna rejestrowac na ciezarowkie
                                                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Czytalem juz nie raz ze nowa octa ma ladownosc 660kg (ciekawe czy to tylko na papieze czy i w rzeczywistosci ) , czyli wedlog wzoru mozna rejestrowac na ciezarowkie
                                                  jeśli ma na papierze to faktycznie będzie można(już można) odliczać Vacik
                                                  660=357+4X68
                                                  660#629 :lol:
                                                  wypas po pachy

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X